Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Alapjában véve nem rossz ez az új csatatér. Viszont kíváncsi lennék rá, milyen lenne ha a mostani CST nem külön külön menne a szervereken, hanem BATTLE ROYAL módban. ( Mindenki mindenki ellen az összes szerverről ). A régi csatatéren megérte forogni valakivel, de a mostani újban már jól meg kell gondolni. Főleg ilyen jó díjak mellett. Viszont furdal a kíváncsiság, ha a CST - n mindenki mindenki ellen menne az összes szerverről, hogy sülne el ? Ki lenne a befutó ? Lenne e pl. összefogás pl. B ről való céhek között, a többi szerverről odakerült céhek ellen ( annak ellenére hogy saját szerverükön ellenségek ), vagy forogna e együtt pl. egy A ról való és egy B ről való céh egy csata alatt ? Vagy mindenki apait anyait beleadna egymás ellen ? Szívesen részt vennék egy ilyen csatatéren. Az tuti hogy menne rendesen az adok - kapok. Ti hogy látjátok, működne a BATTLE ROYAL CSatatér ? Vagyis ha lehetne igy futtatni a csatateret, működne e, az a kérdés.

Jelenleg ennél sokkalta nagyobb gondok is vannak a csatatérrel. Van olyan hiba benne, amit évek óta nem tudnak kiküszöbölni.
És a különböző szerverek összesorsolása nem adna semmi pluszt. Főleg amíg a sorsolás is úgymond "random".
 
Amint kitalálják hogy csak egy szerveren lehet városom, azonnal törlöm az összest!
 
Utoljára szerkesztve:
Amint kitalálják hogy csak egy szerveren lehet városom, azonnal törlöm az összest!
Remélem hamarosan változtatnak a csatatéren!
Ha összesorsolnak 5 erős aktív céhhel, akkor 6 hétig szopóágon vagy!
6 hetet kell várnod hogy egy mások csoportba kerülj,vagy menetközben céhet kell váltanod!
ezt részleteznéd? Mert elvben minden egyes csatatérnél új a sorsolás, és ha egyik héten kapsz 5 erős aktív céhet, lehet a következő héten nem azt az 5 erős aktívat kapod, hanem másik 5-öt. ;)
Akkor viszont el kell gondolkodnod, hogy elég erős-e a céhed, és ez független a sorsolástól... :D
 
Sajnálom! Rosszul tudtam!
6 fordulón keresztül van egy verseny időszak, de minden csatatérnél új ellenfeleket kapsz!
Törlöm az előző levélböl a téves infót!
 
Egy új felvetés merült fel a csatatér kiegyensúlyozására az F szerveren.Nevezetesen, hogy kéne egy új liga a legjobb 4-5 céhnek, ez lenne a Kristályliga.A három top céh plusz az aktuálisan 1-3 legjobb, a legtöbb pontot szerző céh számára.Ez lehetne választható, hogy ne kerüljenek össze állandóan ugyanazok a céhek, ugyanakkor a velejáró extra jutalmakból így nem részesülnének csak a gyémántosból.A jutalmakat természetesen a Foe fejlesztői találnák ki.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Egy új felvetés merült fel a csatatér kiegyensúlyozására az F szerveren.Nevezetesen, hogy kéne egy új liga a legjobb 4-5 céhnek, ez lenne a Kristályliga.A három top céh plusz az aktuálisan 1-3 legjobb, a legtöbb pontot szerző céh számára.Ez lehetne választható, hogy ne kerüljenek össze állandóan ugyanazok a céhek, ugyanakkor a velejáró extra jutalmakból így nem részesülnének csak a gyémántosból.A jutalmakat természetesen a Foe fejlesztői találnák ki.

Jelenleg nincs olyan, hogy legjobb x céh. Van rangsornak nevezett káosz, ami kb semmit nem mutat abból, hogy melyik céh milyen erővel rendelkezik. Egy új liga ezen nem segítene.
 
Nem tudom, hogy a te szervereden ez miként működik, de ahol én vagyok azért nem csak 3 erős céh van.
Egy céh aránytalanul nagyobb a másodiknál ami hozzávetőlegesen hasonló szinten van a harmadikkal, a negyedik még nagyon jó aztán 5-6 azonos stb, a miénk tudomásom szerint a legfiatalabb szerver, ebből indultam ki.De módosításokkal szerintem a kristályliga egy jó megoldás lehetne arra, hogy ne kelljen mindig ugyanazoknak összekerülnie.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Egy céh aránytalanul nagyobb a másodiknál ami hozzávetőlegesen hasonló szinten van a harmadikkal, a negyedik még nagyon jó aztán 5-6 azonos stb, a miénk tudomásom szerint a legfiatalabb szerver, ebből indultam ki.De módosításokkal szerintem a kristályliga egy jó megoldás lehetne arra, hogy ne kelljen mindig ugyanazoknak összekerülnie.

Azon nem egy új liga, hanem a sorsolási rendszer újragondolása és újrakonfigurálása segítene. De ezzel nem fognak foglalkozni. Ezzel se.
 

AbyGel

Új tag
A mi javaslatunk a következő:

5 hetes bajnokság, 36 céhes csoportokban. Mindenki játszik mindenkivel. A bajnokság végén az 5 leggyengébb céh lejjebb kerül, az 5 legerősebb céh feljebb kerül a csoporttáblázatban (a mostani liga helyett). A rangsor alapja a győzelmi pont. A liga és a nyert csaták csak tájékoztató jellegűek.

Így a legjobb céh mindenkit meg tud verni, a második szintén, kivéve a legjobbat, a harmadik pedig…

Ennél egyszerűbb és igazságosabb rendszert nem tudunk elképzelni. Mit gondoltok?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerintem az lenne az igazságos, ha a rangsor alapja nem a győzelmi pont lenne, hanem a küzdelmek száma.

Persze, ahány játékos, annyi féle rendszert lehetne kitalálni.
 

AbyGel

Új tag
Szerintem az lenne az igazságos, ha a rangsor alapja nem a győzelmi pont lenne, hanem a küzdelmek száma.

Persze, ahány játékos, annyi féle rendszert lehetne kitalálni.
Akár az is :) Nekem 2 dolog fontos, hogy mindenkivel megküzdhessünk, a másik hogy a kincstárba lehessen gyémántot is tölteni. Én ezzel tök elégedett lennék.
 
Fent