Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

Sziasztok
Tényleg lesz nevezetes változtatás?
Mert pl zeusz jelenleg 2*3-as és ebből hogy tervezik 4*4-re? Főleg ha mindenkinek van a városában beépitve!?
Ennyi erővel akkor minden létező nevezeteseket át kellene tervezni 4*4-esekre és igy mindenkinek lenne egy tudatos épitési alapja hogy az adott épület 4*4-es és nem kell kimatekozni hogy melyik épület mellé hol helyezkedjen a méretek miatt.
Nekem ez lenne a meglátásom és szerintem jobb lenne ha az összes nevi ugyan akkora alap területen épülne.
 

Darkpepp

Aktív tag
Jon egy 3. tower is cst-re, szoval nem szezononkent fog valtozni az epuletek a nyeremenyben, igy a kis ceheknek eleg nehez lesz megszerezni az epuletet ergo nincs ertelme kuzdeni az 1.-2. helyert.
 

Xadornix

Aktív tag
Jon egy 3. tower is cst-re, szoval nem szezononkent fog valtozni az epuletek a nyeremenyben, igy a kis ceheknek eleg nehez lesz megszerezni az epuletet ergo nincs ertelme kuzdeni az 1.-2. helyert.
A nehéz és a nincs értelme között én még érzek pár fokozatot.

Egy diploma is 15 év munkánál kezdődik (egy PhD 21), sőt, tarthat tovább is. Ebből pont nem következik, hogy a diplomások mind hülyék, mert értelmetlen ilyen hosszú távon dolgozniuk valamiért.
 
Fent