III. Dementia

Aktív tag
Azzal tisztában vagyok. De azt hogy szüröd ki aki beüti figyelmetlenül. Pedig olvasni nem egy nagy kunszt. Lehet én se tudok olvasni mert 140-nél megállok :-D
Ha nem pörög a számláló, beütheted úgy, hogy fogalmad sincs róla, hogy te ütötted be.

De ez, kb. lényegtelen.
A loggolás, az oké, de a korlát, az nem.
A szektorhozás sebessége egy olyan paraméter, ami a felütés pontosságával fordítottan arányos.
Ha a pontosságot abszolúttá lehetne tenni, akkor két komoly céh mindig alapvonalon tudná tartani a többit.
Egyszerűen nem tudnál kijönni a szektorodból.
 
Ha nem pörög a számláló, beütheted úgy, hogy fogalmad sincs róla, hogy te ütötted be.

De ez, kb. lényegtelen.
A loggolás, az oké, de a korlát, az nem.
A szektorhozás sebessége egy olyan paraméter, ami a felütés pontosságával fordítottan arányos.
Ha a pontosságot abszolúttá lehetne tenni, akkor két komoly céh mindig alapvonalon tudná tartani a többit.
Egyszerűen nem tudnál kijönni a szektorodból.
Mindenre van megoldás csak rá kell jönni hogy mikor hol a határ. Főleg ha egy vagy több szövetséges forgást akár bármelyik céh.
 

yumi5

Új tag
Sziasztok! Segitsen már valaki! A céh csatatéren megtelt az első szintem. Szeretnék lépni a 2. szintre, de azt irja ki hogy adakozzak és kérjek engedélyt a 2. szintre lépéshez. Minden tagnak meg van hogy mennyit kell adakozni. de azt hol látom hogy nekem mennyit kéne ? Mennyit kell adakozni és kitől kell engedélyt kérni? sehol sem találom a választ.
Köszönöm a válaszotokat előre is.
Üdvözlettel: yumi5
 

III. Dementia

Aktív tag
Sziasztok! Segitsen már valaki! A céh csatatéren megtelt az első szintem. Szeretnék lépni a 2. szintre, de azt irja ki hogy adakozzak és kérjek engedélyt a 2. szintre lépéshez. Minden tagnak meg van hogy mennyit kell adakozni. de azt hol látom hogy nekem mennyit kéne ? Mennyit kell adakozni és kitől kell engedélyt kérni? sehol sem találom a választ.
Köszönöm a válaszotokat előre is.
Üdvözlettel: yumi5
Ez, céhexpedíció, nem csatatér.
Az expedíció szintjeit a vezetők tudják feloldani.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A céh alapító és a vezetők tudják kinyitni a szinteket CE-n. Ehhez áru kell, amit csak ők látnak, hogy van e elegendő, mert a nyitásoknál megjelenik, hogy miből mennyit kér.
Írj nekik, hogy nyissák a szintet. Ha nem teszik, akkor keress egy értelmes céhet.
 

helen

Nagyon aktív tag
Köszönöm a válaszodat. és bocs a rossz megfogalmazásért. de még mindig nem tudom mit kell tennem. nem fejtenéd ki kicsit hosszabban a választ?
kérd a céhed vezetőit hogy oldják fel az expedíció következő nehézségi szintjét.
ha a céhed vezetői inaktívak, akkor ezt hiába kéred, és rosz céhben vagy - keress másikat
ha a céhed kicsi, és nincs elég termék a kincstárban, akkor adakozz terméket, és írj rá a céhed vezetőire hogy oldjanak..
ott ahol ki van írva az expedíción hogy adakozz , ott írja azt is hogy melyik termékből van hiány , és ott tudsz adományozni is
 

Reliqius

Új tag
Sziasztok!
Szerintetek mi az ideális tag/csatatér vezető arány,hogy a napi 24 óra is le legyen fedve?Mik a tapasztalatok?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Sziasztok!
Szerintetek mi az ideális tag/csatatér vezető arány,hogy a napi 24 óra is le legyen fedve?Mik a tapasztalatok?

Nem hiszem, hogy ilyesmi létezik. Vagy, hogy egyáltalán kell ilyen arány.
Aki aktív, és átlátja a koordináláshoz szükséges dolgokat az akár napi többet is el tud vinni. Az meg, hogy ki van éjszaka sok mindentől függ. Ezt nem fogod tudni számszerűsíteni és nem is kell.
Olyan tagokat kell találni akik aktívak és értik a csatatér lényegét.
Ez persze sok időbe telik.
 

Reliqius

Új tag
Nem hiszem, hogy ilyesmi létezik. Vagy, hogy egyáltalán kell ilyen arány.
Aki aktív, és átlátja a koordináláshoz szükséges dolgokat az akár napi többet is el tud vinni. Az meg, hogy ki van éjszaka sok mindentől függ. Ezt nem fogod tudni számszerűsíteni és nem is kell.
Olyan tagokat kell találni akik aktívak és értik a csatatér lényegét.
Ez persze sok időbe telik.
Értelek ,csak mert olvastam , hogy ennyi meg annyi az ideális:)Végül is a 24 órát kell lefedni Valahogy!Köszönöm a gyors reagálást Paco83!
 

Reliqius

Új tag
Ha elég erősek lennének, nem lenne hátrány a beütés, ha nincs hátrány, nincs értelme a rinyának.
Ha n-es demoval ütve gyűlnek a katonák, mindegy, hogy n-50-szal, vagy n-20-szal zárod a napot.
Ha viszont az n kicsi, ahol fogyni kezdesz, akkor marhára nem mindegy, hogy reggel nyolckor hol tart a számláló.

A másik dolog meg az, hogy ha egy céhben a tagok nappali ütésszáma nagyon különbözik, akkor ez az aszimmetria jelentkezik máshol is.
4 táborral egy szektor 6.4 demo, átlagosan
Napi ezer ütés ezekbe a szekikbe 40 demot okoz.
Ha valaki nem tud 40-es demoralizáció mellett végtelen számút ütni, de ő szokott lenni a bandanagy, az rinyálni fog, hogy egy 3 tábis szeki megeszi a napi elkölthető demoralizációját, és így át kell adnia az ütést másoknak.
Szia III . Dementia!
Ezt a matekot leírnád nekem hogy pontosan hogy jön ki 160-as szekinél?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Egy ostromtábor 24%-al csökkenti a demoralizáció esélyét.
Akkor 4 már 96%-al.
Ami azt jelenti, hogy 4% lesz a demoralizáció esélye.
Tehát 160 csatából átlagosan 6,4-nél lesz demoralizáció növekedés.
 

Olaly

Tag
Sziasztok!
Szerintem az is hasznos lenne (és ezzel nem vagyok egyedül) ha egy céh elég pontot gyűjt a következő ligába lépéshez kérdezzenek rá hogy akarják e! Velünk rendre előfordul hogy platina ligát nyerjük vagy legalább a dobogón végzünk majd gyémántban megint a top céhek szövetségben rommá vernek mindenkit és sem csatázni sem bent maradni nem tudunk (kivéve ha ők is úgy akarják) aminek marhára nincs értelme. Sokkal több csatát le lehet nyomni ott ahol tornyok segítik a támadást míg gyémánt ligában a szélén lévő szektoroknál amik maradnak és nem is lehet rá tornyot építeni. Nem nagy motivációt jelent így a magasabb liga mert minél több csata annál több nyeremény és ezért az előző ligában sokkal jobban jártunk és a morálnak is jót tesz a győzelemért harcolni mint azért hogy ne az utolsó helyen végezzünk
Tudom most zajlik a csatatér fejlesztése talán ezt is bele lehetne tenni nem lenne sok munka csak egy kis változtatás de sokak játékélményét javíthatná
 

drinhibius

Új tag
Sziasztok.
Nekem a csatatéren a sérült egységek cseréjére lenne egy ötletem.
Elég macerás a csere jelenleg, ezzel a keresgélős huzogatós módszerrel.
Az lenne a javaslatom, hogy a sérült egységen egy dupla kattintás eseten azt cserélje ki egy egészségesre a raktárból.
 
Fent