2016 Húsvét kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24487

Guest
igaz a városháza plusz 15 tojást adott,szóval ma 33 tojás a maximum:) bőkezüek:)
Több láda eltérés??:) jujj hát igen lesz,ha te mindig a 40 eset nyitod ,én meg mindig a 120 asat:)) akkor lehet:) de ha a 120 asat nyitom,jó ha lesz 6 ládanyitásom:p persze a végefelé 6 tojás /küldi helyett lesz 25 tojás/küldi ,igy feltornázzuk mondjuk jó esetben 8 ládanyitásra!!
az ha jól számolom 9 nyeremény,8 a ládaért plussz 1 a virágokjért!!
Ez a tuti,persze lehet kapok tojásokat ládanyitáskor,ezért a 10 nyeremény a reális.
És mekkora nyeremények,:)
a 10 ből kb 2 lesz amit használni tudok:)Azért,mert értékesen szeretnék játszani továbbra is,nem humbukokkal telerakni a városomat,ez van.Ha elfogadjátok ,ha nem a régi húsvéti event ezerszer jobb volt a mostaninál,persze ez az én véleményem,plusz pár tiz társamé is:p
---Adtam már ötleteket is ezekre a nyereményekre!!zászlós--dobois,pl lehetne ezeket is koronként újitani,minél magasabb korban,minél nagyobb bónuszokkal birjanak!!De túl lassú a rendszer,vagy el sem jutott,vagy nekik igy jó,
Pedig ekkora bónuszokkal,mint itt állunk jövős tagokként ,a dobos,meg a zászlós,csak könnyiti az ellenfél dolgát,nem neheziti:) komolytalan egységek:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24695

Guest
Most tényleg azon megy a vita, hogy ingyen kapsz egységeket, épületeket meg miegymást, és csak annyit kell tenned érte, hogy naponta két plusz küldetést teljesítesz? Nem mondom, hogy minden téren tökéletes a játék, de jelent eventnél lehetne az is, hogy a legvégén kapsz egyetlen "prémium" épületet, legyél vele boldog, most meg akár 6-8 alkalommal is hozzájuthatsz.

Mindjárt írok a Szerencsejáték Zrt.-nek, hogy az ötös lottón 1 találatra is legyen már milliárdos nyeremény :D
 

DeletedUser24487

Guest
NEm ,hanem azon megy,miért változtatták meg az eventet,mikor a régi jobban tetszett a többségnek:)

Ne légy ironikus,mindenki tisztában van vele,hogy ez csak egy játék,:)Persze van hogy komolynak tűnik a hozzászólásunk:p
 

DeletedUser

Guest
Úgy veszem észre, senki nem igazán tud pontos infokat... Igaz, bétán az event alatt számtalanszor változtattak dolgokon, magán a rendszeren, mennyiségeken stb., ill. volt jó sok bug is pl. a fákon megjelenő tojásokkal, de azért 1-2 dologra lehet alapozni. Az egyik a küldetésekért járó tojások, a vége felé nem 20-30 hanem 60-70db-ot is adnak, így máris több nyereményre lehet szert tenni. A fákon nem csak ládanyitás után, egyéb tevékenységek után is jelenik meg tojás, nem igazán tűnik nekem fixnek, több szerveren játszom, s bizony eltérő számút találtam eddig. Mindemellett ne feledjük, lesz jópár nap amikor is tojás lesz a napidíj, az arany ládából 25% eséllyel a láda árának duplája (sőt, több) nyitható, bétás tapasztalat, hogy elég szépen lehetett pluszban kijönni, emiatt még meg is nyírbálták (volt, hogy adott nap közben) a megszerezhető tojások számát a csomagban. Más lett az event, de azért ne feledjük, hogy a támogatás funkció óta rengetegen panaszkodtak rá, hogy dekort kell letenni, arra megy a takarítás, nem lehet úgy oda tojást rejteni, plusz kevés támogatást kap ilyenkor az ember a tojások miatt stb., szóval a változtatás ennek is következménye. Az meg, hogy ne függjön össze a támogatás és tojás pakolás azért abszurd, minden nap 300-an támogathatnak is, s ugyanaz a 300 adhat tojást is, ezt ugye senki nem gondolta komolyan? :D Ugyanígy ha bármilyen épületre mehet tojás, és támogatás is mellé akkor megintcsak nincs normális korlát... Szóval változás kellett, sajnos nem lett valami jó, pl. több mindenért adhatna tojást a város körül, az aktivitást díjazhatná vele jobban, akár óránként egyet, de fix limittel, mint az FP (vagy eddig az adható tojás), így aki többet van, többet gyűjthetne be, plusz nagyon nem örvendetes, hogy a fixen megvehető dolgokat kivették, és csak ládák maradtak... Én személy szerint sosem rajongtam a tavaszi eventért, mivel szentélygyűjtő vagyok, s azt közvetlenül venni sosem lehetett, míg ládából soha egy db sem jött ki nekem (8-10) nyitásból sem, ugyanakkor idén először örültem, hogy a 3 másik szerveren majd tudok kutakat venni, fő szerveren meg felújítót, persze, hogy megváltoztatták a shopot. :D
 

DeletedUser20654

Guest
Pedig a fákon lévő tojások fixek.
Jön 1 reggel - ez mindig 3-as tojás
Lehet kapni a küldiért - ez mindenkinek ugyanannyi.
Ládanyitásért ---> Bronz - 1-es tojás, ezüst 3-as tojás, arany - 5-ös tojás.
 

DeletedUser24695

Guest
Én a tavalyi húsvéti eventnél még nem regisztráltam, így erről nyilván nem tudok annyi infót, de az már leesett, hogy tavaly sokkal több tojáshoz lehetett jutni, így sokkal több nyereményhez is, kevesebb munkával. Megértem, hogy az jobban tetszett, hiszen most a nyereményeket tényleg nehezebb halmozni, de talán éppen ez a lényeg, hogy a nyeremény, bármi is legyen, nehezebb legyen elérni. Nekem eddig egy lilaakác volt az egyik ládában, jóllehet, nem érek vele semmit, de ha egyből mindenből a legjobbat kapnám, mindenkinek lenne 20 darab az inspiráció szentélyéből, akkor nem tudom, mitől lenne különleges, értékes. Abban azért egyetértek, hogy a dobos és a zászlós haszontalan egység.

Egyébként meg az aktivitás-függő vagy aktivitást díjazó tojásgyűjtés azért lenne egyenlőtlen dolog, mert aki dolgozik, az nem hiszem, hogy ráér óránként belépni, míg aki otthon ül egész nap, gyűjtögethetne serényen.
 

DeletedUser24487

Guest
Ez egy online játék,szerintem az rendben van,aki többet tölt a játékkal,az lehetőleg jobban haladjon,nem?:)
És ami fontos,nem minket kárositanak vele jobban,akik már 3 éve játszanak,hanem pont titeket,akik nem rég regiztetek:) szóval ez kapufa:)
 

DeletedUser24695

Guest
Az online részre: jogos, de ha belegondolsz, a játék ingyenes, és nem hiszem, hogy pl. a téli szünetben vagy nyáron otthon a gép előtt tespedő kisgyerek vesz gyémántokat, azaz költ több pénzt a játékra és támogatja a fejlesztőket, hanem a munka után kikapcsolódó, amúgy pénzt kereső felnőtt. De lehet, hogy tévedek, kövezz meg érte.

Nem mondtam, hogy most regeltem, csak hogy a tavaly ilyenkor még nem voltam jelen. Addig igen sok eventet kihagytam, valóban előnyben van velem szemben, aki már sok tavaszi, történelmi és egyéb eventen részt vett, és teli van jutalmakkal a városa. Abban is igazad lehet, hogy bizonyos jutalmak több bónuszt adnak a jövő korban lévő játékosnak, vagy nekem egy posztmodernben, ez sztem természetes. De mivel is károsítanak engem azzal, hogy változott az event tavalyhoz képest? Bocs, ha nem értem, ha elmagyarázod, úgy talán könnyebb lesz :)
 

DeletedUser24487

Guest
:) csak játék szinten irom:
--a gondolatom az,hogy akik megcsinálták a tavalyi húsvéti eventet rengeteg nyereményt kaptak,,akik most regiztek ,azok hozzájuk képest minimumot,mindegy mikor regeltél,nem voltál még itt egy éve,az a fontosabb!!

Hogy kárositanak? Az tényleg nem jó szó,inkább elvettek,de hogy kit mennyire érdekel az ide nem tartozik.
Kérdezz meg egy céhtársad aki tavaly csinálta,nincs kedvem egy regényt ide irni.
és ha nem tudod,akkor mit bizonygatsz itt?:)
 

DeletedUser20654

Guest
Nem annyira a jutalom a fontos, hanem a játékélmény.
A régebbi verzióban szervezkedni kellett, naponta többször belépni nehogy elvesszenek a tojások.

Most meg szinte semmi nem kell, hogy teljesítsd a künldiket. Igaz a jutalom is arányosan kevesebb.
Bár még mindig több mint amit a következő eventnél kapuk - ami 1 győzelmi torony lesz :)
 

DeletedUser24695

Guest
Nem bizonygatok :D Csak vicces, hogy ezek szerint elvileg a frissebben regelteknek lenne joguk "reklamálni", hogy tavaly sokkal több minden járt az event során, és mégis azok elégedetlenkednek, akik tavaly halomra nyerhették magukat :) De ezek szerint nekem kevesebb jogom van véleményt nyilvánítani, mint annak, aki régi motoros a játékban :)
 

DeletedUser24487

Guest
Nem ,nem erről van szó,
mindenkinek van véleménye,el fogadom.
a téma a húsvéti event, hogy eltérőek a vélemények ,jogos,
nem kell forgatni a dolgokat,felesleges:):p
 

Vanek ur

Aktív tag
Vanek úr - ha nincs pontos infód inkább ne írj, vagy írd oda, hogy csak gondolod..
A fákon levő tojás fix nem random.
A véletlen csak a ládanyitáskor jön elő.
Oh. Elnézést. Találtál egy apró bakit a gondolatmenetemben, ami a gondolatmenet egészére véve nem is lényeges (hiszen hogy most 30 vagy 32 volt a max, az mindegy; a lényeg, hogy jóval több, mint a 18); és máris "ne írj". Az, hogy a kedves barátod barack egy hatalmas baklövést követett el a "ma 18"-ával, az mehet (és akkor nem beszéltem arról, hogy Te sem vagy feddhetetlen más témában). Köszönöm a kioktatást, és legyetek boldogok egymás s@ggének nyalogatásával; meg a "nehogy véletlenül megértsd a másik gondolatmenetét, és inkább köss bele" világnézetetekkel!
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser20654

Guest
Én nem arra értettem, hogy mennyi tojást lehetett tegnap találni,, hanem arra, hogy 20-as meg 50-es tojásokról beszéltél.
 

DeletedUser24708

Guest
Srácok, benéztem ide, hogy hátha van szó a MOSTANI húsvéti eventről, ehhez képest csak veszekedtek... Én sem voltam még tavaly, és az ideit nem hiszem, hogy előrébb viszi, ha sirdogáltok azon, hogy "jajj, mennyivel jobb volt tavaly..!", ezért nem lehetne, hogy a mostanit dumáljuk ki? Biztos van ennek a fórumnak olyan része, ahol az elégedetlenségnek helye és értelme van - mert például eljut a fejlesztőkhöz és a döntéshozókhoz... Szóval inkább játsszunk és peace! :)
Visszatérve az idei húsvétra: volt már, hogy itt fórumon, egy másik event kapcsán olvastam az elkövetkezendő küldetések listáját: erről nincs infótok? A szokásos okból: már elég sok idő egy felderítés: indítsam vagy ne?
Köszi!
axima
 

DeletedUser24487

Guest
Axima,az ilyet chaten is odaadják ,csak irj:)
Vanek,lassan kimutatod te is ,mekkora xxxxx is vagy valójában:p
Mindenkinek megvan a véleménye,mi össze tudjuk hasonlitani,mi volt,és mi lett belőle,Ez van,attól még ugyanarról beszélünk,ha tetszik ,ha nem:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

follo

Tag
Az lenne a kérdésem, hogy mi alapján kapod a tojást??
Amikor rejtettük naponta találatam vagy 10-et és azt hiszem óránként kaptál elrejthető tojást.
most kb napont az eventek nélkül összesen 2 tojást add a gép ???
Nem igazán hoz lázba ez az event
 

DeletedUser

Guest
Tojások begyűjtése
Az elsődleges módja a tojások begyűjtésének a küldetések, amelyeket Greva és Rinbin adnak neked.



A második módja az, hogy naponta begyűjtöd a városházádból a tojásokat és keresed őket a várost körülvevő fák és bokrok alatt.
 

DeletedUser1300

Guest
Kérlek bennetek, hogy fejezzétek be egymás sértegetését, piszkálását. Lehet ezekről elfogadható stílusban beszélgetni!
 

DeletedUser23560

Guest
Ez a tervrajznyomtató cucc a leghaszontalanabb dolog amit ki lehetett találni. :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent