2016 Húsvét kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24487

Guest
Szóval kezdem én:)

Grat a fejlesztő csapatnak,hogy is mondta anno: ezt jól elk......k:)
Nagyon nem tetszik az új húsvéti event!!
Egysikú,unalmas leegyszerúsitett,Köszi a lehetőséget:)
 

DeletedUser24774

Guest
Igen ha valaki végigért a játékban nyilván unalmassá válik számára a jutalmakról szóló esemény.
 

DeletedUser20654

Guest
Barack arra célzott, hogy a régebbi verzióban tenni is kellett, hogy legyen jutalmad. Igaz ott volt lehetőség "csalásra" is.
Gondolom a küldetések színvonala sem tetszik neki. Mondjuk már annyira lebutították a küldiket, hogy egy idomított majom is simán végig tudná vinni.
 

DeletedUser24487

Guest
Persze,az előző két évben is végigértem a játékkal:)
de volt lehetőséged,most is van:)
napi két küldi,a városházán 15 tojás,meg a város körül is pár potya,aztán kb ennyi.a küldiket már úgyis tudja mindenki,mind a 20 at,mert bétáról már leszedték,szóval meglepi oda,.
ha szerencsés vagy ,és nem költessz rá gyémántot,nyithatsz maj 6 arany ládát!!
élrtelmes új ajándékokkal teli:)
Legalább koronként erősödne ,nem lenne gond,de igy,kb késői korban kell ragadni hónapokig,hogy használjad is őket:)a dobosról,meg a zászlósról beszélek:p
 

DeletedUser24474

Guest
Egy szép, nagy kalap, friss, gőzölgő sz@r. A tavalyiban legalább volt egy kis érdekesség, kinek adj tojást, kitől kapsz, de ez az "újítás"... egyre mélyebbre süllyed az innógémsz.
 

DeletedUser24807

Guest
Nagyon szomorú vagyok mert ebben a húsvéti eventben semmi játékosság nincs, tavaly mindenki izgatottan dugdosta és bontotta a tojásokat, de most nincs mit várni, és lehetetlen többször elérni a főnyereményt, ilyen feltételekkel. (Ez több tagunk véleménye is) A feladatok igaz gyengék, de az nem baj. Ha kérhetnénk, jövőre állítsátok vissza a tojásrakást. Üdv.
 

DeletedUser24487

Guest
Megpróbálták a fejlesztőket lebeszélni az újitásról,de nem ment:)
Hogy ennek igy mi értelme lett nem tudni,de hogy a nyereményekre gyémántot áldozni ,nem sokan fognak az tuti,hisz nincs miért,bár van pár féltégla:)
 

DeletedUser24808

Guest
A FoE-től kapott e-mail-ben (készen állsz a húsvéti kalandra?) azzal hitegetnek, hogy kapok egy ajándék kosarat, ingyen 50 darab tojással.
Hiába kattintottam a "húsvéti különlegességek begyűjtése" linkre, jelentkeztem ki és be, nem találom azt a kosarat...
Van, aki megkapta már?
 

DeletedUser24487

Guest
mikor ,beléptél a játékba ,automatikusan kapta az 50 tojit mindenki bal felső sarokba,ha arra gondolsz ,megkaptuk!
 

DeletedUser24808

Guest
Köszi.
Kiborult a kosár.
Akkor a napi feladatokkal és a néhány "szüretelt" tojással "rengeteg" ládát lehet majd nyitni.
Ez az átvariálás vagy "fejlesztés" mellément...
 

DeletedUser24487

Guest
:) mai nap :18 tojást kap mindenki,aki nem költ rá gyémántot-ezzel aztán rendesen hazavágtak:)
 

erika5503

Aktív tag
A FoE-től kapott e-mail-ben (készen állsz a húsvéti kalandra?) azzal hitegetnek, hogy kapok egy ajándék kosarat, ingyen 50 darab tojással.
Hiába kattintottam a "húsvéti különlegességek begyűjtése" linkre, jelentkeztem ki és be, nem találom azt a kosarat...
Van, aki megkapta már?
én sem kaptam meg :(
 

erika5503

Aktív tag
Tojás vadászatra fel!
három világban is benne vagyok és nem egyformán adja a tojásokat
97-110-110 az aránya ...pedig végig mentem mindenen városháza-feladat-tojás vadászat a területen ( volt olyan is 3-at adott ----meg a másikokon 5-7-et) tehát nem egyformán ad meg ...a különböző világokban ...különböző darabot ad meg
 

DeletedUser24487

Guest
:))) ja, biztosan sokat tesz napjában az a plusz két tojás külömbség:)
 

DeletedUser22490

Guest
Mi a gond? Hogy nem jön össze a 28 tudás szentély, csak gyémánttal?
Nincs benne kaland?
Az nagy kaland volt, hogy a 80 céhtag meg a 300 barát automatán elrejtett 3 perc alatt 550 tojást naponta??
Jól van ez így. Primitív kicsit, de jól van.
 

Vanek ur

Aktív tag
:) mai nap :18 tojást kap mindenki,aki nem költ rá gyémántot-ezzel aztán rendesen hazavágtak:)

Én 32-t kaptam, mert az egyik elrejtett tojás 3-at ért. Vagyis aki semmit nem csinál, csak belép, begyűjti a begyűjtenivalót, az ma legalább 15 (városháza)+6+6 (küldik)+3 (rejtések)=30-at kaphat (de lehet még több is, hiszen nem minden rejtés ér 1-et; lehet, hogy valaki elkapja a 20-ast, vagy 50-est -ha van még olyan-, akkor az már jelentős előny is lesz). Ennyit a "mai 18"-ról...

Ja, és 'aki a kicsit nem becsüli', meg 'fillérből lesz a forint' és hasonló szólások alapján lehet, hogy most nem számít 1-2-5-10 különbség, de ha naponta ennyivel többet tud valaki szerezni, az a végére akár több ládányi eltérés is lehet (mint ahogy számított korábban is az, hogy milyen szerencséd volt a tojások begyűjtésénél).
 

DeletedUser20654

Guest
Vanek úr - ha nincs pontos infód inkább ne írj, vagy írd oda, hogy csak gondolod..
A fákon levő tojás fix nem random.
A véletlen csak a ládanyitáskor jön elő.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent