2016 Húsvét kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24402

Guest
Hatalmas volt ez az event is! 5 db zászlóvivők táborát nyertem. Holnap korban ez nagyon hasznos. A tojások beváltásakor egymás után adta ezt az "ajándékot". Többet nem cseszem el az időm eventekkel, egyre rosszabbak.
 

DeletedUser24348

Guest
Én abból csak 2 nyertem, foeberge boltból nyertem 4-et.
 

DeletedUser23004

Guest
Holnap és Holnapután milyen nyeremény lesz? [Napi Különleges Jutalom]
 

DeletedUser23244

Guest
Köszönöm az eventet. :)
Lett pár új kutacskám, tudásszentélyem, jött 1-2 felújító is hozzá / 4 szerverre elosztva.. :( / , ezeknek nagyon örülök, különösképp, hogy Dinegun is lett kutam is, szentélyem is végre... :) / itt nem volt eddig, csak 1 TS meg 1 Áhítat.../
Meg még néhány apróság...
Sajnos Zsivi nem jött össze, de majd nyáron ..:D / ha nem nyúlnak a kaszinóhoz a fejlesztők../

Egyszóval nyereséggel zárom az eseményt, nincs okom a panaszra.. ;)

De......

Zászlóvivő táborokkal nem tudok mit kezdeni, ezek, rakiban maradnak...
Végül is elférnek...

Lilaakácok..
Uhh...
Többet is nyertem belőlük, mind a 4 szerveren van ha jól emlékszem, Dinegun tudom a pontos számukat, ott 6 db is van...
Kiraktam, kellett a boldogság...
A többin is kiraktam, elfért....

De sajnos ezek az akácok, nagyon beleolvadnak a környezetükbe , s a rajtuk lévő csillag, nagyobb náluk...
Ez nem igazán lett jól eltalálva...
Városrendezésnél, könnyen áldozattá fognak válni, ha nem veszem őket észre... :(

Gondolom a fejlesztőknek az volt a célja az event átvariálásával, hogy megközelítőleg azonos eséllyel kaphassunk ajándékokat...
/ szerencsefaktort nem lehet kiszámolni../
Értem én hogy a támogatás gomb használata miatt, a tojások díszekre dugdosása nehézkessé vált, tavaly én is mérgelődtem a díszeim takarításán, mert így nem lehetett tojást tenni rájuk , nem győztem eladni, és újra megépíteni a díszeket...
De erre a problémára, valami más megoldás kellett volna.. :(
Nem tudom mi, nem értek a játékfejlesztéshez...
/ Ha a játékosok be tudnák állítani hogy mire kérik a támogatást, ez a probléma, nem létezne.../

Nem igazán jött be ez a feladatosdi, nem minősítem a feladatok színvonalát, megtették már mások, bár -gondolom- a cél az volt, hogy a kezdő játékosok is végig tudják vinni, ez, teljesült...

A baj a feladatokkal csupán annyi, hogy megszaporodtak az eventek...
Minden hónapra jut egy...

A feladatokban meg nincs semmi új, mindig visszaköszönnek..
Unalmasak...

Régebben mindig vártam az új eventeket, mert nem volt belőlük sok...
Most?
Event? Megint? Nemááá... -ilyen érzésem van velük kapcsolatban...

A Húsvéti, mindig különlegesnek számított, s ezt, elveszítettük most... :(
Nagyon jó érzés volt, mikor tojást tudtam adni annak, akit kedvelek..
És jó érzés volt, hogy kaptam tőlük...
Minden alkalommal mikor leszedtem őket, izgatottan vártam, milyen lesz...
Ha több tojás is volt benne / 20.-as, 50.-es / már világgá kürtöltem az örömömet...
Ezt a különleges érzést, elvették tőlünk..
A kiemelt esemény, így, lecsúszott a szokásos események színvonalára... :(

S mint az elején említettem, nem az ajándékok miatt írom, hisz jól jöttem ki ajándékok tekintetében...
 

DeletedUser24791

Guest
Nos, szeretném megköszönni a fejlesztők munkáját az átlagon aluli eventes teljesítményért. Ha hozzá se nyúltak volna az lett volna a legjobb...

Az egy dolog, hogy gyatrák a küldetések. Értem én, hogy a /komolyabb játékosok között ilyen jelzővel illetett/ vérpistikéknek is készül a játék, akik jó ha megtalálják, hogy melyik irányban áll a fejük, de azért na...

Azt viszont már igencsak nagy kö......gnek tartom, hogy a nyeremények sorrendje szándékosan lett úgy beállítva, hogy az értékes épületekből esetleg egyet vagy annyit se sikerüljön összeszedni, mert az event vége felé ugyan több tojást lehetett összeszedni, de úgy zuhant a használható épületek minősége is. Napok óta teljesen lényegtelen épületek vannak napi nyereménynek beállítva...

Ezért imádom az embereket, ha valami működik és tetszik a népnek, akkor csesszük el, nehogy má' ne.

Úgy hogy gratula a "szép" munkáért. ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent