Kibeszélő 1.69 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani (írni), hogy a medálokkal mit lehet kezdeni, ha már nincs lehetőség területet venni belőle?
 

DeletedUser24487

Guest
Gratulálok! Már megint érvelés nélküli személyeskedés. Úgy néz ki, tényleg ennyi telik tőled...
Ezeket azért kapod,mert szerintem butaságokat irsz,és még meg is magyarázod.Persze a te nézeted is ér valamit.
Ugyanez volt,mikor kritizáltuk a nevezetesekért adott millió pontokat is,akkor is bele okoskodtál:)Remélem,most is ki leszel oktatva!!
 

Vanek ur

Aktív tag
Ezeket azért kapod,mert szerintem butaságokat irsz,és még meg is magyarázod.Persze a te nézeted is ér valamit.
Ugyanez volt,mikor kritizáltuk a nevezetesekért adott millió pontokat is,akkor is bele okoskodtál:)Remélem,most is ki leszel oktatva!!

Aha, persze. Más is elmondta a véleményét, ő is hasonlókat mondott, mint én (csak az indokok voltak mások), és nála tudtál/tudtatok normálisan reagálni. Nálam nem.
Most sem mondasz érvet. Az az "ultimate" érv, hogy nincs igazam, vagy butaságokat írok. A miért az nincs. Csak. Mert. Én levezettem most is az indokokat; megmutattam, hogy nem onnan kellene kiindulni, hogy most a korok végén mennyi a termelésetek, hanem hogy a korok elején (hiszen akkor van igazán küzdelem). Rámutattam pár dologra, amire 'magasan' és réges-rég játszva már rá sem láttok - de már megint csak annyit kapok, mint 'ott', ahol ki lettem oktatva, hogy nincs igazam, és butaságokat írok. Érvek sehol. De sebaj, már megszoktam. Tőled/tőletek ennyi telik, és passz. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani (írni), hogy a medálokkal mit lehet kezdeni, ha már nincs lehetőség területet venni belőle?

A következő korral újra be fog jönni pár medálos terület (ahogy ez már jól megszokott), ott majd fel lehet használni az addig előre begyűjtött medálokat.
 

DeletedUser24487

Guest
Aha, persze. Más is elmondta a véleményét, ő is hasonlókat mondott, mint én (csak az indokok voltak mások), és nála tudtál/tudtatok normálisan reagálni. Nálam nem.
Most sem mondasz érvet. Az az "ultimate" érv, hogy nincs igazam, vagy butaságokat írok. A miért az nincs. Csak. Mert. Én levezettem most is az indokokat; megmutattam, hogy nem onnan kellene kiindulni, hogy most a korok végén mennyi a termelésetek, hanem hogy a korok elején (hiszen akkor van igazán küzdelem). Rámutattam pár dologra, amire 'magasan' és réges-rég játszva már rá sem láttok - de már megint csak annyit kapok, mint 'ott', ahol ki lettem oktatva, hogy nincs igazam, és butaságokat írok.
Érvek sehol. De sebaj, már megszoktam. Tőled/tőletek ennyi telik, és passz. :)-bye okoska
-------Megint ,nem irtál igazat,és megint megmagyaráztad:)
Vanek,játsz többet,és megérted,hogy mi miért panaszkodunk,igy csak belelátsz,de nem teljes a látóköröd,miért okoskodsz,olyan területekről is ,ahol még sosem jártál?
A medálokról meg annyit,hogy vannak már kb 100 an minden világban ,akiknek annyi medál tornyosult fel,hogy ha hirtelen 10 új kort is nyitnának ,ott sem tudnák elkölteni!!
Leginkább semmire sem tudod majd elkölteni!!!
 
Aha, persze. Más is elmondta a véleményét, ő is hasonlókat mondott, mint én (csak az indokok voltak mások), és nála tudtál/tudtatok normálisan reagálni. Nálam nem.
Most sem mondasz érvet. Az az "ultimate" érv, hogy nincs igazam, vagy butaságokat írok. A miért az nincs. Csak. Mert. Én levezettem most is az indokokat; megmutattam, hogy nem onnan kellene kiindulni, hogy most a korok végén mennyi a termelésetek, hanem hogy a korok elején (hiszen akkor van igazán küzdelem). Rámutattam pár dologra, amire 'magasan' és réges-rég játszva már rá sem láttok - de már megint csak annyit kapok, mint 'ott', ahol ki lettem oktatva, hogy nincs igazam, és butaságokat írok.
Érvek sehol. De sebaj, már megszoktam. Tőled/tőletek ennyi telik, és passz. :)-bye okoska
-------Megint ,nem irtál igazat,és megint megmagyaráztad:)
Vanek,játsz többet,és megérted,hogy mi miért panaszkodunk,igy csak belelátsz,de nem teljes a látóköröd,miért okoskodsz,olyan területekről is ,ahol még sosem jártál?
A medálokról meg annyit,hogy vannak már kb 100 an minden világban ,akiknek annyi medál tornyosult fel,hogy ha hirtelen 10 új kort is nyitnának ,ott sem tudnák elkölteni!!
Leginkább semmire sem tudod majd elkölteni!!!

Akkor felesleges gyűjtögetni. :(
 

DeletedUser

Guest
Akkor felesleges gyűjtögetni. :(
Azért ha nincsenek millióid belőle még, akkor gyűjtsd csak, a következő kor két területe kb 300 ezer medálba fog fájni, persze mióta a nevezetesek 50+ szinteken járnak, na meg Bárka is létezik ami magas szinttel szintén 50% felett rátesz az amúgy sem kevés medálra amit a magas szintű nevezetesekben elért hellyel szerez az ember, nem nagy gond ennyit beszerezni, nekünk a régi időkben nem volt ilyen sima, én volt olyan event ahol semmi másra nem költöttem, csak medál csomagokra, hogy a területeket megszerezzem, mivel csak a tornyok heti párezréből az életben nem lettek volna meg az 50K körüliek. :D
Az Arvahallon még most is csak 56 embernek van 1 millió fölötti medálja, ergo, csak kb ez az 56 ember tudná ebben a pillanatban bővíteni a városát a két új területtel, ha a következő kor most érkezne, s azért 56 a 20ezer regisztráltból semmiképp nem mondható soknak, még akkor sem, ha csak kb 10ezer aktívnak mondható játékos van köztük...
 

DeletedUser

Guest
Itt most minden szavad aranyat ér Uram! Elérkeztünk az egyetértés legmagasabb fokára! Minden tekintetében összefoglaltad és mindenki számára láthatóvá, érthetővé tetted a mostani változások mibenlétét, és remélem ezen igazságok egy napon meghallgatásra találnak a megfelelő szinteken!
,,,, kicsit olyan érzésem van mintha odaadták volna a pontszabály feletti rendelkezést Olsen és bandájának, és csak a véletlen műve,h legalább az eredeti probléma megszűnt:)
A fenti okfejtésedet ki lehetne függeszteni ezen topic zárszavaként, nincs mivel kiegészíteni azt!
Nah, kutakodva a nemzetközi fórumok sűrűjében, rátaláltam a megvilágosodást jelentő válaszra, pénz és alapanyagbeszedés utáni pontok ügyében, hogy miért is vették ki őket. :D És jó hír, állítólag a lista elejére került a megoldandó feladatok közt a pont farmolás, kamucéhezés kérdése...
 

DeletedUser

Guest
Nos, ez igaz, DE:
1. Jobb későn, mint soha.
2. A nevezetesek mellett ez eltörpült, nem volt igazán komoly probléma, legalábbis az Arvahallon alig páran, és csak egy nagyon rövid ideig csinálták, lehetséges, hogy máshol komolyabb aktivitás volt etéren eddig is, de a dolog az új pontrendszer beharangozása óta vált komolyabb gonddá, eddig a pontmániások nevezeteseket húztak inkább.
3. Most felpörgött ez, s ha mostantól sokáig hagyják, abból lesz a probléma, mivel nagy előnyre tesznek szert vele. Jelenleg nálunk a top 20-ban 4 érintett van össz, s az első közülük is csak ma érte el a 6. helyet, még többmilliós a lemaradásuk az elsőkhöz, akik normál játékkal érték el eredményüket, így még, bár ugyan előkelő helyeken vannak, de azért a normál játékosok simán versenyben vannak velük, s a jövőben gond nélkül le is hagyják őket, ha mással nem képesek eredményeket elérni, csak az ilyen kiskapukat kihasználva, ennyiben merül ki a fantáziájuk. Ha komoly előnyre tesznek szert ezzel, akkor viszont be lesz betonozva a helyük egy eljövendő igazságosabb rendszerben...
 

Vanek ur

Aktív tag
Aha, persze. Más is elmondta a véleményét, ő is hasonlókat mondott, mint én (csak az indokok voltak mások), és nála tudtál/tudtatok normálisan reagálni. Nálam nem.
Most sem mondasz érvet. Az az "ultimate" érv, hogy nincs igazam, vagy butaságokat írok. A miért az nincs. Csak. Mert. Én levezettem most is az indokokat; megmutattam, hogy nem onnan kellene kiindulni, hogy most a korok végén mennyi a termelésetek, hanem hogy a korok elején (hiszen akkor van igazán küzdelem). Rámutattam pár dologra, amire 'magasan' és réges-rég játszva már rá sem láttok - de már megint csak annyit kapok, mint 'ott', ahol ki lettem oktatva, hogy nincs igazam, és butaságokat írok.
Érvek sehol. De sebaj, már megszoktam. Tőled/tőletek ennyi telik, és passz. :)-bye okoska
-------Megint ,nem irtál igazat,és megint megmagyaráztad:)
Vanek,játsz többet,és megérted,hogy mi miért panaszkodunk,igy csak belelátsz,de nem teljes a látóköröd,miért okoskodsz,olyan területekről is ,ahol még sosem jártál?
A medálokról meg annyit,hogy vannak már kb 100 an minden világban ,akiknek annyi medál tornyosult fel,hogy ha hirtelen 10 új kort is nyitnának ,ott sem tudnák elkölteni!!
Leginkább semmire sem tudod majd elkölteni!!!

És már megint. :D :D :D
A medálokról pedig egyrészt előttem leírták a 'pontos' adatokat; de konkrétum: én a C-n 100. vagyok a medáloknál (most megnéztem, és pont, tényleg 100. vagyok :) ), és az eddigi összes területen felül van 122k medálom; ami biztosan nem lesz elég a következő medálos területre sem, ami bejön az új korral (hiszen az eddigi utolsó is 130k volt, ami előtt pedig 105k volt az utolsó előtti; vagyis legalább 150k kell majd az elsőhöz, és még több a másodikhoz). Vagyis Whiskey-s tippje nagyon jónak tűnik az 1 millás medálmennyiséggel; és itt, a C-n csak az első 26 helyezettnek van több, mint 1 millája. És ezek közül még kevesebbnek van annyija, hogy "ha hirtelen 10 új kort is nyitnának ,ott sem tudnák elkölteni!!". Csak az első 5 van 2 milla felett, és az első sem éri még el a 4 millát; bár rájuk speciel tényleg igaz az állításod, csak messze nincsenek 100-an. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent