1.44 kibeszélő

  • Témaindító DeletedUser1300
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Ötzi

Aktív tag
...Te miért nem építesz nevezetes épületeket,hogy neked is sok pontod lehessen?

Hagyd patyomkin, csupán az irigység beszél belőlünk. Mind a kétezer-háromszásznyolcvanhármunkból, mert mind bénák vagyunk ahhoz, hogy tisztességesen egy nap alatt felhúzzunk egy szintet...
 

DeletedUser

Guest
Azért leírhatnád ,hogy ti miért nem építetek,mert a vádaskodás egy dolog, az irónia egy másik, de a lehetőség nektek is és mind a 2383 játékosnak is adott.
 

DeletedUser20654

Guest
Hozzánk nem raknak be heti többezer pontot a nevezetesbe. Talán ezért.
Vagy nincs annyi forge pont termelés, hogy meindenkinek ennyi jusson.
 

DeletedUser

Guest
Hát oldjátok meg ,hogy tegyenek be. Ha a 79 szomszédot számolom mindegyik csak 5 pontot rak be az 395 és akkor még nem számoltam a barátokat. Valahogy sikerült nekik és olyan módon nektek is sikerülhet.
 

DeletedUser22712

Guest
Nem tudjuk sajnos. Szóval így jártunk.



Azt veszem észre nem akarjátok látni a fától az erdőt !!!! S itt a gond. lehet mellé beszélni meg minden, lehet közhelyeket hozni... de akinek van szeme az lát.. akik évek óta játszik annak nem tudsz olyan dolgot megmagyarázni ami tisztességes játék mellett lehetetlen..

Így viszont értelmetlen parttalan a vita....


De ha konkrétan rá kérdezel.. hogy miért nem építünk.. csupán azért mert nincs lerakva 100 multi acc falunk..

Bocs.. ez patyomkin páncélosnak ment volna..
 

Vanek ur

Aktív tag
Azt veszem észre nem akarjátok látni a fától az erdőt !!!! S itt a gond. lehet mellé beszélni meg minden, lehet közhelyeket hozni... de akinek van szeme az lát.. akik évek óta játszik annak nem tudsz olyan dolgot megmagyarázni ami tisztességes játék mellett lehetetlen..

Így viszont értelmetlen parttalan a vita....


De ha konkrétan rá kérdezel.. hogy miért nem építünk.. csupán azért mert nincs lerakva 100 multi acc falunk..

Bocs.. ez patyomkin páncélosnak ment volna..

1. Tisztességes módon is megoldható. Úgy hívják: pénzes támogatás. (Veszel sok-sok gyémántot, abból veszel térképrészleteket; meg forge pontokat, és már meg is van oldva. Vagy összeálltok haverral, és mindketten egymás nevezeteseit húzzátok sok-sok pénzből vett gyémántos forge ponttal.)

2. Simán építhetőek nevezetesek. Hozzám is például többen jöttek (és még jönnek is), hogy a nevezeteseimet építenék, mert kell nekik a tervrajz. Például így lett a Kolosszeumom nagyon rövid idő alatt felhúzva 12. szintre. Azóta pedig cserélgetek pár emberrel én is; és épülgetnek a nevezeteseim. Igaz, nem olyan sebességgel, mint az az egy illetőnek; de szépen lassan, ahogy kell egy olyannak, aki nem költ el rá tíz- vagy százezreket (forintban).

Egyébként ez egy tipikus magyar mentalitás. A Wolfenstein: Enemy Territory játékban (az ingyenes multisról írok most) ha bementél egy magyar szerverre, akkor az első halál után egyből jöttek a "Te egy mocskos csíter vagy!" szövegek - ha bementél egy külföldi szerverre (a szlovénokra jártunk inkább páran 'normális' magyarok), akkor 'csak' "GG" (good geame), vagy "NS" (nice shoot) jött. Azért, mert valaki kicsit jobb, vagy kicsit több dolgot tesz bele, mint egy átlagos játékos; még nem csaló - csak itthon gondolkodnak sokan úgy, hogy ez csak és kizárólag így lehet. És erről még eszembe jut a poklos vicc is, ahol a magyaroknál nem kell őr az üstben fővő emberekhez, mert úgyis visszahúzzák a másikat, ha az egyik meglógna - itthon persze inkább románul mesélik; de külföldön meg inkább magyarral (és -sajnos- nekik van igazuk).
 

Ötzi

Aktív tag
Kedves, a megszólalásaidból úgy tűnik, hogy valószínűleg nem ugyanazt a játékot játsszuk...

1. Pénzzel nem megoldható az, hogy valaki az 50. szint felé közeledve egy nap alatt felhúzzon egy szintet. (Jó, legyen 2 nap.) Aztán kétnaponta felhúz egy-egy szintet... És ne feledd a mondást, minél több pénze van valakinek, annál sóherebb, s nem fog százezreket beleinvesztálni egy net-es játékba. Nem szeretek általánosítani, de a te 'tipikus magyar mentalitás" megjegyzésed mellett elfér.

2. Ezzel egyet értek. Simán építhetők a nevezetesek és ha szétnézel a globálisodon, mindenki szorgalmasan építi (kivéve talán a vietnámi proxisokat). Vagy csapatban, amikor a körben egyszer rád jut a sor, vagy valakivel párban állsz. De! Egyik módszerrel sem épül fel 2 nap alatt egy 2000 FP-s szint, sőt, annál alattibb sem. Jó, vegyük azt, hogy te vagy a szervered legjobb arca és mindenki neked akar segíteni. Felhúznak önszántukból egy szintedet, mert te olyan jó fej vagy. Esetleg felhúznak még egyet, de aztán senki többet.

A tipikus magyar mentalitásról szóló megjegyzésed pedig nem szeretjük. Hol is vagy te otthon, vagy itthon?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser20654

Guest
Leírom mégegyszer, hogy működött ez Zsininél.
Amikor még alacsonyabb szinten volt a Capéja szerzett 3 embert akik folyamatosan azt építették, még a jutalmul kapott forgékat is berakták. Hogy ezek az emberek mást nem csináltak az nem baj (bár elméletileg a segítő karaktert büntetik, de ha lebukik az se baj, csak őt zárják ki akit segített az nem kap büntetést). Szóval nincs benne rizikó, ha vigyázol, hogy még véletlenül se lehesenek hozzákötni ip címek stb. alapján.
Miután már elért bizonyos szintet, már nincs szükség segítőkre. teljesen legálisan lehet húzni a nevezetest, hiszen akkora jutalmak vannak, hogy örömmel adják be a pontokat (ez már a fejlesztők hibája). Egyetlen feladat van (bár nem mondom, ,hogy ez egyszerű, de sok itt léttel megoldható), hogy a szükséges tervrajzokat megszerezze.
 

Ötzi

Aktív tag
"...bár elméletileg a segítő karaktert büntetik, de ha lebukik az se baj, csak őt zárják ki akit segített az nem kap büntetést). Szóval nincs benne rizikó, ha vigyázol, hogy még véletlenül se lehesenek hozzákötni ip címek stb. alapján.

Gyakorlatilag pedig mindkettőt kizárják, vagy esetleg hosszas könyörgésre a főprofilt visszaengedik a játékba a nevezetesek nélkül és kezdhet építkezni elölről. Konkrétan tudom, mivel tavalyelőtt az egyik céhtagom járt így.
Egy bizonyos szint után valóban elképzelhető, hogy öngerjesztővé válik az építés, de odáig el kell jutni valahogy... Ez a dolog egyik része, amire kíváncsian várom a Support nyilvános válaszát, a másik része pedig a nevezetes szintek aránytalansága. Jelezték már a játék készítőinek a problémát? Vagy nincs is probléma?
 

DeletedUser22712

Guest
Gyakorlatilag pedig mindkettőt kizárják, vagy esetleg hosszas könyörgésre a főprofilt visszaengedik a játékba a nevezetesek nélkül és kezdhet építkezni elölről. Konkrétan tudom, mivel tavalyelőtt az egyik céhtagom járt így.
Egy bizonyos szint után valóban elképzelhető, hogy öngerjesztővé válik az építés, de odáig el kell jutni valahogy... Ez a dolog egyik része, amire kíváncsian várom a Support nyilvános válaszát, a másik része pedig a nevezetes szintek aránytalansága. Jelezték már a játék készítőinek a problémát? Vagy nincs is probléma?



Kaptál te bármelyiktől is egy értelmes.. ISMÉTLEM ÉRTELMES választ ???? Megy a mellébeszélés, meg hogy te miért nem csalsz legálisan mint ők azaz miért nem építed az égbe őket.

Warrax... Az okfejtésed a magasabb szintekre addig oké amíg 1 max 2 nevezetes szintje olyan.. na de ahol 8-10 nevezetes szinte is 20 vagy felette van .. ott már erősen sántít a dolog..

Főleg úgy, hogy egy normális embernél ha cserélik is a pontokat akkor van 1 kiugró pontszám (pl. 800) és a szintugráshoz közeledve lesz benen további 4-5 játékos 50-től lefelé pontokkal...

Ezzel szemben a két zseniális teknősnél ha megnézed nem így van hanem 500-400-300-200 pontokat hajigál be 3-4 ember ugyanabba a nevezetesbe.... miért éri meg ez neki?????????

Hjja hogy ugyanannyi pontból 2x annyi tervrajzot kapna ha másoknál akiknek alacsony szinten van pl. a Cape-ja rakna be 30-40 pontokat 6-8 emberkéhez s kapna 10 tervrajzot..


Tehát beszélhet itt akárki akármit ketten biztosan csalnak....
 

DeletedUser20654

Guest
Zsininek nem kell csalnia a Capéval. Egyszerűen csak az "emberi *****séget" használja ki.
Cserél 5 emberrel fp-t. Azok rakosgatják be naponta. Aztán mikor van benne x mennyiség akkor jönnek a "haszonlesők" (én is csináltam már) és bepakolnak többszáz pontot. Mivel nagy a jutalom viszzajön az fp és még térképet is jócskán lehet szerezni. Csak a cserepartnereket nem értem, hogy miért teszik ezt, hiszen szinte sose kapnak semmit.
 

Vanek ur

Aktív tag
Sose kapnak semmit? Szerinted honnan van középkorosoknak Alcatraza? Onnan, hogy ők építik a 'nagy' nevezetesét, a 'nagy' meg ad nekik nyersanyagot hozzá (például 100 fáért 200 benzint); és innen a 'kicsi'-nek is bőven megéri, mert lesz Alcája.

Egyébként meg megjegyzésként: van egy nagyobb, ismertebb böngészős harci játék (nem akarom reklámozni, tényleg csak példaként hozom fel; és a nevét is csak kezdéssel írom le: trav...). Ott a ténylegesen top játékosok heti 10ezer forintokat ölnek a játékba (főként a speed szervereken); és a klánt is úgy szedik össze, hogy csak azokat veszik be, akik hajlandóka bizonyos mennyiséget fizetni havonta a játékért (konkrétan: bizonyos aranymennyiséget követelnek meg havonta)). Szóval simán megoldható minden, csak megfelelő pénzmennyiség kell hozzá; és vannak azok a 'sóherek', akik nem sajnálják a pénzt arra, hogy elmondhassák magukról: ők valamiben a legjobbak (mint ahogy Ti is itt puffogtok egy ilyen értelmetlen dolgon).

Ja, és még egy gondolat: ha szerintetek olyan jól végzik a supportosok a munkájukat, hogy kitiltanak csalókat; akkor milyen jogon jöttök Ti ahhoz, hogy itt mindenféle bizonyíték nélkül csalózzatok? Ha tényleg olyan jók a supportosok, akkor ha csalnak, akkor úgyis kizárják őket; ha meg nem zárják ki őket, akkor meg adjuk már meg nekik az ártatlanság vélelmét! Vagy adjatok a supportosoknak bizonyítékot, és akkor kizárják őket. De ez, amit itt csináltok, az pont az, amit a vicc alapján írtam. (És ismét egy vicc, ami eszembe jut ezekről a hozzászólásokról; amiben letartóztatnak egy férfit, mert megtalálták nála egy gyilkosság lehetséges fegyverét; amire az illető megjegyzi, hogy bevihetnék nemi erőszakért is, mert annak is nála a lehetséges fegyvere...)
 

DeletedUser24487

Guest
Leforditom neked VANEK!!

Annyira okoskodsz itt,hogy az már fáj:))

- - - Updated - - -

Több gond és észrevétel is elhangzott már itt:))

Mindenki eldöntheti ,hogy játszik igy tovább,vagy sem.Nem azok a hibásak akik hamar felismerték a lehetőséget és elkezdték ezerrel épittetni a nevezeteseiket,hanem azok,akik ezt az egészet kiokoskodták!!
Az épitésről meg annyit,hogy lehet legálisan egy nevezetest épiteni,úgy,hogy akár naponta 2-3 szintet is simán ugrik,ezt tudja mindenki,kell pár barát ,és megy mint a karikacsapás.
Anno rengetegen csaltak ,azok is akik előttem szóltak,mégsem lettetek tiltva,igaz?
Ez egy játék,erősen rossz irányba lett terelve,el kell dönteni ,ki játszik ,ki meg szépen lelép:)
 

DeletedUser20654

Guest
Mindenkinek van egy kis igazsága.
Vanek - a pont igazából tényleg nem számít.
Ötzi - a játék pontszámítása kicsit tényleg irrítáló
Barack - úgy kel elfogadni (vagy ha nem birod abbahagyni) a játékot ahogy van.

Én csak Zsinit cukkolom egy kicsit - ma sikerült is kiakasztanom - vadbaromnak nevezett (nem tudom, hogy ez már sérti-e a játékszabályzatot)
 

DeletedUser24487

Guest
:)
Egy idő után már látható volt,hogy próbálod helyrehozni a helyzetet.

A sok csata,a sok szektor,immár nem ér semmit,ha a globális lista elejére vágysz,fel kell adni minden elvet,és épiteni ,mint egy kakis kis gyerek,micsoda stratégiai képsség kell egy nevezetes szintreemeléséhez.
egy az ,hogy nem szólt senki erről,szinte én vettem itt észre,hogy valami nem stimmel,irtam a supportnak,semmiről nem tudtak persze,csak homályositottak,nem tudtak semmiről:)
másik meg ha belegondoltok,a Zsini tett azért ,hogy első legyen,hisz talált olyan zombikat,akik épitik a capeját.
Nem tudom mit szólna,ha a support elvenné a capeját,mert nem teljesen tiszteségesen lett akkora szintre húzva,ezt minden régebtől játszó játékos pontosan tudja.
Az ,hogy a support nemtesz felé semmit?
Hát el kell fogadni ,és kész,addig meg mindenki előtt,ott a lehetőség,ha Zsininek szabad,mindenkinek szabad !!
 

DeletedUser20654

Guest
Már nem próbálom helyrehozni a helyzetet. (Zsinivel sokkal régebbi a nézeteltérésünk).
Zsini lényegtelen mert rajta kivül még jónéhány játékos van aki sokkal jobban tud nevezetest építeni mint én. Szóval ha nem lenne Zsini akkor se lennék már soha 1. ebben a játékban.
 

DeletedUser24487

Guest
Hát ,én sem fogok itt épitgetni,az tuti:))
Csak jön valami jobb játék ,ha már ezt igy elbarmolták:)
Kicsiknek,fiataloknak jó még azért:))
Meg fanatiknak,aki hajt még az első helyre:)
Pedig már majdnem utolértelek:))))))
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent