1.44 kibeszélő

  • Témaindító DeletedUser1300
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24488

Guest
Idéznék Warraxtól: Vanek ur - túl sokat írsz és keveset játszol.

Én nem tudom te eddig milyen bolygón voltál, de annyi butaságot összehordasz hogy az már fáj. Nem tudod megérteni azt hogy valaki 2 év alatt kapott 25 millió pontot és az új pontrendszernek köszönhetően, valaki kap egy szintlépéssel több százmilliót.

A Support pedig azt állítja hogy csak 3 embernek nem tetszik? Tegyetek fel egy szavazást ezzel kapcsolatban, garantálom hogy az aktív játékosok 90%-a, ellenzi a pontrendszert. De titeket nem az érdekel hogy nekünk mi a jó, a többségnek mi a jó, hanem alkalmazkodjunk a ti elképzeléseitekhez. Csak ha mi nem lennénk akkor ti sem lennétek!
 

DeletedUser24487

Guest
Vanek úr !!!

Miért állitassz olyat ,amiről halvány lila gőzöd sincs?
Nem is játszol a Bisgardon,sőt sehol sem tartassz még hozzánk képest,de mindenbe belekotyogsz!!
Szerintem vannak jó hozzászólásaid is a fórumon,de amit nem tapasztaltál még ,abba inkább ne kotynyeleskedj bele,mert nevetséges leszel sokunk előtt.Játsz,inkább:)
 

DeletedUser1300

Guest
Megkérnélek benneteket, hogy ne sértegessétek egymást! Normális hangnemben is meg lehet beszélni a témát!
És ha trágár szavakban 1-1 betűt változtattok, attól az még érthető is és csúnya is. Tehát ezeket is kerüljétek.
 

DeletedUser23392

Guest
Hát ,én sem fogok itt épitgetni,az tuti:))
Csak jön valami jobb játék ,ha már ezt igy elbarmolták:)
Kicsiknek,fiataloknak jó még azért:))
Meg fanatiknak,aki hajt még az első helyre:)
Pedig már majdnem utolértelek:))))))

Igen, te nem épitesz, csak épittetsz
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent