1.02 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Hát bétán még csak 1.03-van, de az is csak pár hibajavítást tartalmazott. Na meg 500 gyémánt minden bétásnak. Jah.. ott ezentúl állítólag minden frissítésnél gyémántot is fognak adagolni, mert h a bétások a teszterek, ők megérdemlik.
 

DeletedUser21403

Guest
Délen az utolsó kontinensen 150 medál 150gyémánt ill. pénz és alapanyag a jutalom!
Északon az utolsó meg területnövelő! Ha mindkettőt megszerzed és megcsinálod az utolsó küldit is akkor megkapod a két terület tulajdonos profilképét!

A béta az csak béta felőlem napi szinten kaphatnák ezrével is a gyémántokat!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21418

Guest
Nem minden bétás kap gyémántokat. Az új verzióban felfedezett hibák leírásáért a béta fórumon kaphatók a gyémántok.
 

DeletedUser10514

Guest
Hát az új területek hoztak egy kis csalódást. Az még csak oké, hogy hatalmas bónuszokat kapnak a védők, sokak ellen ez sem elég. Nekem viszont 50% bónuszom sincs, így eléggé megszenvedek minden egyes szektorral és hát abból tartományonként nem kevés van. Az igazi csalódást az okozta, hogy a tervezők még most is lusták voltak megrajzolni az új egységeket. Az indián lovas lovas íjásznak, a gyalogos meg rangernek látszik, bár nem úgy viselkedik. Remélem, lesz ezen változtatás, mert ez így elég hülyén néz ki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7560

Guest
én is kicsit érdekesnek tartom ezt a bónusz dolgot
nekem +35% támadás és védelem, míg 1-2területen +110% támadás és védelem
na sebaj, nem sietek, nyersi van dögivel, 1szektor/nap nekem bőven elég
 

DeletedUser21403

Guest
Összesen 8 kontinens és 64 szektor van de azért megéri végigmenni rajta! Azt meg már én is korábban említettem hogy igazán megrajzolhatták volna azt a két egységet de hát ez volt a könnyebb megoldás és persze az olcsóbb is!
 

DeletedUser11

Guest
Én nem sietek a hódítással, még a gyarm. kor közepénél tartok, ráérek még meghódítani. Nekem +125%-os támadási bónuszom van, így nem lesz nehéz végigmenni.
 

DeletedUser10514

Guest
én is kicsit érdekesnek tartom ezt a bónusz dolgot
nekem +35% támadás és védelem, míg 1-2területen +110% támadás és védelem
na sebaj, nem sietek, nyersi van dögivel, 1szektor/nap nekem bőven elég
110%?! Ezek megőrültek! Egyszerűen rákényszerítik az embert, hogy nevezetesekkel pakolja tele a városát, ha el akar érni valamit! Valahogy kezd rossz irányba menni a játék ezekkel a frissítésekkel, én úgy látom! Azokra nem gondolnak akiknél nincs aki építsen?!
 

DeletedUser23072

Guest
110%?! Ezek megőrültek! Egyszerűen rákényszerítik az embert, hogy nevezetesekkel pakolja tele a városát, ha el akar érni valamit! Valahogy kezd rossz irányba menni a játék ezekkel a frissítésekkel, én úgy látom! Azokra nem gondolnak akiknél nincs aki építsen?!

Újrakezdőként, már a korai középkor PVP torony területén +20%-os védelemmel találkozok. 1 hét játék után esélyem nincs semmiféle nevezetesre. Ráadásul kötelezően 3x1800 pénzért be kellett szivárogni három 900 pénzt, vagy terméket adó területre. Majd rommá veretem az embereim és szintén pénzért+alapanyagért újraképezhetem őket. Totál deficit, nulla sikerélmény, játszál h.gyerek...
 

DeletedUser21403

Guest
Újrakezdőként, már a korai középkor PVP torony területén +20%-os védelemmel találkozok. 1 hét játék után esélyem nincs semmiféle nevezetesre. Ráadásul kötelezően 3x1800 pénzért be kellett szivárogni három 900 pénzt, vagy terméket adó területre. Majd rommá veretem az embereim és szintén pénzért+alapanyagért újraképezhetem őket. Totál deficit, nulla sikerélmény, játszál h.gyerek...

Hidd el rengeteg lehúzós küldetés van nevetséges juatalommal de hát sajna ez van!

- - - Updated - - -

110%?! Ezek megőrültek! Egyszerűen rákényszerítik az embert, hogy nevezetesekkel pakolja tele a városát, ha el akar érni valamit! Valahogy kezd rossz irányba menni a játék ezekkel a frissítésekkel, én úgy látom! Azokra nem gondolnak akiknél nincs aki építsen?!

Van 140%-os is de mivel ez csak egy bónusztérkép ezért nem vagy köteles végigcsinálni! semmi komoly hátrányod nem származik belőle hogyha kihagyod az egészet!
 

DeletedUser

Guest
Nekem az vakarja a csőröm, hogy mivan akkor, ha nem foglaljuk el a bónuszterületeket, de mondjuk közben megérkezik az új kor? Akkor mi történik? Mert én speciel el akarnám foglalni ezt a néhány új provinciát, csak ki tudja meddig fog tartani...
 

DeletedUser21403

Guest
Semmi! Nem kötelező! Attól még sztem ugyanúgy továbbmehetsz hisz a későkor és a gyarmkor közötti bónusztérkép sem volt egybefüggő!
 

DeletedUser10514

Guest
Van 140%-os is de mivel ez csak egy bónusztérkép ezért nem vagy köteles végigcsinálni! semmi komoly hátrányod nem származik belőle hogyha kihagyod az egészet!
Igen, tudom hogy ne kötelező. Csak épp a jutalmak a gyengébben bónuszos embereknek is jól jönnének! Nem mindegy a 150 gyémánt se, ami ugye 3 szerverről lévén szó, máris 450... Aztán a medálok is jó jönnének. Csakhogy így az emberek elég kis százalékának kedveznek, már eddig is volt olyan, hogy a nagyobb szomszéd napi 10 forge pont beadásával zsarolta a kisebbet, a fosztogatás befejezéséért cserébe. Nem jól van ez így, én azt mondom! Nem kéne az embereket rákényszeríteni, hogy nevezeteseket építsenek orrba-szájba!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Ahhoz hogy megszerezd a jutalmakat ahhoz mindig is fejlődnöd kellett és soha nem kaptál csak úgy semmi! Ez olyan mint bármi más! Ha több termelést szeretnél elérni akkor fejlesztened kell a termelőket ill. segítheted őket nevezetesekkel ha meg harcolni akkor meg ugyanez! De ez sem kötelező tégy ahogy jónak látod de ha jutalmat akarsz ahhoz fejleszteni és építeni és tenni is kell érte!

Az meg hogy vki zsarol főleg ennyi fp-ért az nem szép meg én biztos nem adnék ennyit! Nincs az a termék ami megérné a napi fél fejlődési pont beáldozását!
 

DeletedUser10514

Guest
Man, ez eddig rendben van de: bezsúfolok egy csomó nevezetest a városomba, mert ugye kell, másképp nem boldogulok. Ezek a nevezetesek elég szép helyet elfoglalnak. Sokkal kevesebb hely marad lakóházat, termelő épületet építeni, mert ugye arra elég nehéz alapozni a taktikát hogy majd a nevezetesek behozzák azt ami kiesik: Mert az úgy szép és jó is lenne, csakhogy a legtöbb nevezetest a kutya sem építi, leszámítva a város tulajdonosát. Ahogy elnézem jópáran ott tartanak ahol a part szakad. Felépítették az Alexandiait, az Aachenit, isten tudja mi mást és azon kapják magukat hogy vagy a nevezeteseket húzzák vagy fejlődnek, mert ugye a random terméket nem lehet kiszámítani, arra nem lehet építeni hogy így megspórolom a papírgyárat, vagy valami mást.
És akkor arról nem is beszéltünk, hogy milyen szép és jó hogy vannak bónuszterületek(szerintem mindeki örült amikor szóba lett hozva), de csalódásképp kiderül, hogy csak egy szűk rétegnek válik hasznára! Ez így nem túl fair eljárás, főleg azokkal szemben, akik eddig nem akartak különösebben katonáskodni, inkább a boldogságnövelő és termelő nevezeteseket részesítették előnyben.
 

DeletedUser21403

Guest
Nem muszáj harcolnod meg is veheted a területeket!
Csak annyi nevezetest tegyen le mindenki amennyit érdemesnek tart és van rá helye! Az Alexszandria már az első szinten 60% bónuszt ad amit ugye nem nehéz elérni viszont már ez is elég magas jutalom és alig foglal helyett és emellett még anyagot is ad amit eltudsz cserélni céhen belül a neked megfelelőre! A Sztm-al is ugyanez a helyzet csak ott már az első szinten megduplázza a bevételt ami szintén nem kevés!
A támadó épületek közül a Zeusz egyáltalán nem foglal nagy helyet! A Castle már nagyobb viszont fp-t is ad a támadó bónusz mellet ami fejlődésre vagy nevezetesbe is lehet használni! Az Aacheni talán az ami kilóg sorból mert az a kevés arany amit ad az nem nagy szám de a támadást legalább ő is segíti!
 

DeletedUser21964

Guest
Nézzétek meg C-n a falvamat. ott van 1 ideális elrendezés a nevezetesekre. még a város aljára jönnek majd az x*5-ös nevezetesek és a hagia sophia mellé a deal-kastély meg a royal albert hall.
 

DeletedUser21403

Guest
Hát egyáltalán nem szép! Nagy az összevisszaság! A "B" városomat meg sem közelíti! Inkább azt lehet megnézni sztem nincs annál jobban elrendezett város sehol legalábbis én még nem láttam de ha van akkor azt szívesen megnézném!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent