1.02 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv!
A fejlesztett gép intelligencia mit takar? Érvényes lesz az új területekre is?

Milyen új egységek ellen kell harcolni? Ízelítő a következő korból?
Köszönet
Kabos
 

DeletedUser21964

Guest
gondolom azt, hogy nem fogom tudni a muskétásokat odadobni a tábori ágyúnak és utána a kőhajító ostromgépekkel leszedni. am lehetne kicsit erősíteni a k. középkor egységein, mert vicc, hogy egy ilyenkori ágyú, olyan messzire lő, mint egy bronzkori kőhajító.
 

DeletedUser3968

Guest
Új egységek:
Brave Warrior(Bátor Harcos)
Könnyű egység
Támadás:20
Védekezés:24
Hadmozdulat:16
Hatótávolság:1
Bónusz:
8 gyors egységek ellen
6 védekezés erdőben




Mounted Brave(Lovas Bátor Harcos)
Támadás:16
Védekezés:14
Hadmozdulat:22
Hatótávolság:4
Bónusz:
-Nehéz ellen:8
-Sziklákon:6 támadás



Rogue - Zsivány (Bár ez nem új de térképen asszem nincs)


Az első kettőnek lesz egy olyan képessége hogy last stand(minél több sebzést kap annál erősebb)

Ezek az infók vannak Bétáról: :)
 

DeletedUser21403

Guest
Első ránézésre elég gyengének tűnnek az új egységek!
 

DeletedUser10514

Guest
Első ránézésre elég gyengének tűnnek az új egységek!
Az attól is függ, mennyi bónuszt fog adni nekik a területük.
Úgy látom ez még nem a progresszív kor, csak egy bónusz, de ez is megfelel, hogy ne fulladjon unalomba a várakozás.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Az új harcosokból szerintetek tudunk majd toborozni is,ha végigcsináljuk a küldetéseket?
Mint ahogy megvehettük a zsiványokat?
Képek vannak esetleg az új ellenfelekről?
 

DeletedUser21403

Guest
Az attól is függ, mennyi bónuszt fog adni nekik a területük.
Úgy látom ez még nem a progresszív kor, csak egy bónusz, de ez is megfelel, hogy ne fulladjon unalomba a várakozás.

Még ha 100% bónuszt is kapnak még az is kevés lenne! A Bátor harcosnak annyi a támadó ereje mint egy Barbárnak a virágzó korban bár a védekező pontja kicsit nagyobb a lovas meg még nála is gyengébb! Semmi esélyük nem lesz az ipari bónusszal ellátott egységekkel szemben!
 

DeletedUser36

Guest
Hát igen mindig erősebbeket kellene csinálni fejlettebb korba nem gyengébeket:)
 

DeletedUser21403

Guest
Ez nem a kövi kor ez csak egy kis bónusz kaland lesz! De attól még lehetnének erősebbek de majd meglátjuk hogy mit tudnak!
Remélem legalább sok pontot fognak érni!
 

DeletedUser

Guest
Nem baj,ha nem giga erősek,mert nem mindenki olyan erős még!
Bónusz küldetéseknek tökéletes szerintem.
Főleg,ha lesz köré valami sztori kerekítve! :)
 

DeletedUser

Guest
Még boldog is lennék, ha a gép mostantól nem a hosszú távolságiakra menne rá... de hát sajnos azt csinálja.
 

DeletedUser

Guest
Kis képi hiba van az amerika-térképen.

- - - Updated - - -

És ez miért baj?

Leginkább azért, mert az én taktikám is a hosszú távolsági egységeken alapul, ahogy sok más játékosnak is. Ha elkezdik azokat rommá lőni, oda a jól bevált stratégiám.
 

DeletedUser21403

Guest
Ép ez a lényeg! mármint hogy dolgozz ki új stratégiát! Én is a távolságival támadtam eddig 2 gránátossal megtámogatva de így most lehetőség nyílik új stratégiák kiagyalására! Nehogy már egy kis újdonság zavarjon bárkit is!

Más különben ezek az új egységek elég gagyin lettek kivitelezve! A bátor lovas tulajdonképpen a lovasíjász míg a bátor harcos a vadőr!
Egyedül lent a kis képeknél lettek megjelenítve a harcban már az említett egységek játszanak helyettük! Biztos nem tellett nekik új egységek megrajzolására! Letudták ezzel a fél munkával!
 

DeletedUser

Guest
Na ja, azzal eléggé félmunkát végeztek. Én az angol fórumon láttam a csatáról képernyőmentést, de nem akartam elhinni, amit látok.
 

DeletedUser21403

Guest
Ez volt az olcsóbb megoldás! De mondjuk ez is vmi! Bár zavaró hogy ennyire telik csak de a semminél még ez is több!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent