1.02 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21418

Guest
Szerintem az én városom is szép és jól elrendezett Arvahall-on.
 

DeletedUser21418

Guest
Valaki elcsórt néhány utcakövet a városodból ami rontja az összképet.
 

DeletedUser21403

Guest
Nem csórták el és össz-visz egy "hiányzik" azért hogy ne lehessen takarítani csak motíválni mert nincs szükségem tak-ra!
 

DeletedUser22490

Guest
Üzenem az előttem íróknak, hogy egyáltalán nem kell felépíteni az összes nevezetest. Én kb. 2hónapot harcoltam végig +35%-al, most egy ideje +40%-om van, és simán végigverem az összes szomszédot, hiába van némelyiknek 110, 128%-os védelme! Szóval reálisan ellensúlyozza egy támadó bónuszt adó épület a védelmi bónuszok kb 3-szorosát, azonos kor egységeivel. Ezért nem építek védelmi bónuszos épületet, gyakorlatilag semmi értelmük. A sok nevezetes épület csak elrontja a város összképét, ha meg nem lépik a szintet elég gyorsan akkor még hátráltatnak is!
 

DeletedUser

Guest
Nekem van 26 db Őrlángom, nem nagyon van szükségem védelmet adó nevezetesre :D
 

DeletedUser21403

Guest
Üzenem az előttem íróknak, hogy egyáltalán nem kell felépíteni az összes nevezetest. Én kb. 2hónapot harcoltam végig +35%-al, most egy ideje +40%-om van, és simán végigverem az összes szomszédot, hiába van némelyiknek 110, 128%-os védelme! Szóval reálisan ellensúlyozza egy támadó bónuszt adó épület a védelmi bónuszok kb 3-szorosát, azonos kor egységeivel. Ezért nem építek védelmi bónuszos épületet, gyakorlatilag semmi értelmük. A sok nevezetes épület csak elrontja a város összképét, ha meg nem lépik a szintet elég gyorsan akkor még hátráltatnak is!

Ki írta hogy le kell tenni mindet??? Arról volt szó hogy miként lehet őket szépen és igényesen elrendezni az épületeket!
 

DeletedUser7560

Guest
Baldo, ha Lionskull és az én hsz-emire reagáltál ezzel, akkor csak azt tudom mondani hogy olvasd el figyelmesebben :)
említett hsz

nem azon akadtunk ki, hogy mennyi a védelmi bónusz hanem azon hogy e mellé mennyi támadás bónusz van még
elhiszem, hogy 2hónapja harcolsz szomszédok ellen 35%al, ahogy én is ezt tettem, mert nincs más nevezetesem ami harci bónuszt adna
idáig reálisak voltak a bónuszok, 30-40-50% t és v, ennyit egy átlag játékos is össze tud szedni és a hátrányt taktikával ellensúlyozza
na de mikor ott állsz, nálad +35% t, ellenfél +110% t és v, és egyenlő korban vagytok kicsit borul a helyzet
nem lehetetlen, levertem, de ha kicsit intelligensebb a gép, nem sikerült volna
a legnehezebb dolog az volt benne, hogy 4zsivány volt a 8egységből a védőnél, igaz, hogy a zsiványnak mind1 a védelem, de mikor a gép szépen hátul marad, lőtávon kívül, lavírozz el a zsiványok mellett, 260as támadás enyhén szólva is túlzás :)

na de lényegtelen :)
ha mégse a mi hsz-einkre reagáltál akkor is olvass figyelmesebben, Man1878utd már leírta előttem miért :)
 

DeletedUser16887

Guest
Szerintem is tulzásba vitték a területekek Támadás és Védekezés bónuszait.
Castelom van max szinten, de kénytelen voltma a Zeust is letenni most, mert szerintem akésőbbiekben is elég magas bónuszai lesznek a elfogalandó területknek.
Egyezkedéssel simán végig tudnám fogalni mindet, de az ugy nem anyira érdekes :/
Raktak volna legalább be csak védekezési bónuszt... á nem mindkettőt, had szenvedjenek a játékosok a csatározással.
 

DeletedUser21403

Guest
Legalább eltart egy ideig amíg jön a kövi kor! De mondjuk már akinek!:D Én már rég végeztem de jó lett volna ha lett volna még!
 

DeletedUser172

Guest
Sziasztok.

Az új kezdőlapról nem enged belépni a falumba.Van valami megoldás?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent