0.24 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1300

Guest
Kedves Kárpátalja!
Igazán örülünk. hogy megtaláltad a játékban a szépséget, örömöt is! Igen ebben az a jó, hogy csak hasznavehetetlen tervrajz részeket oszt a gép! képzeld el, hogy most azok a játékosok akik megfelelő részleteket kaptak, most hogyan dühönghetnek. Milyen méreg lehetett annak aki pl pont az utolsó részt kapta meg a nevezetes épületéhez.És ez után nem fogja örömmel a medálokat gyűjtögetni a szükséges nyersiket sem, mert akkor a játékban előre tud majd haladni.
Köszönjük kedves szavaidat!
 

DeletedUser3942

Guest
Kedves Tito
Most mar ugy latom egy velemenyen vagyunk, és teljes a megértés. A játék figyelmeségének köszönhetőleg tegna a Drezdai Miaszonyunk temploma tegnap 11 db termék helyet 0 adot, ami teljesen jogos mert ugye minek lenne szuksegem Termékekre ha nem épitek. teljesen jogos és helyes.
Üdvözlettel egy odadó rajongója a játéknak
 

DeletedUser

Guest
Kedves Tito
Most mar ugy latom egy velemenyen vagyunk, és teljes a megértés. A játék figyelmeségének köszönhetőleg tegna a Drezdai Miaszonyunk temploma tegnap 11 db termék helyet 0 adot, ami teljesen jogos mert ugye minek lenne szuksegem Termékekre ha nem épitek. teljesen jogos és helyes.
Üdvözlettel egy odadó rajongója a játéknak

Megkértelek ,nyiss jegyet a problémáddal,erre azt írtad ,hogy nem tartasz igényt rá, csak leírtad ,hogy van ez a hiba.Most akkor megkérdezem ha nem kellenek a termékek és nem zavar a hiba, akkor miért turnézol vele körbe-körbe a fórumon? Itt senki nem fog tudni érdemben segíteni.
 

DeletedUser3942

Guest
Elnézést. Bocsánat.
És a termékekre nem tartok igényt, hisz ugyse lesz esélyem Őket felhasználni.
Tiszteletel
Kárpátalja
 

DeletedUser8196

Guest
Elnézést. Bocsánat.
És a termékekre nem tartok igényt, hisz ugyse lesz esélyem Őket felhasználni.
Tiszteletel
Kárpátalja

Szia kedves barátom.

Arvahallon barátnak jelöltük egymást,ezért is írnék egy sort Neked,kimondottan jóindulatból.
Végigolvastam minden beírásodat és úgy gondolom,hogy ha nem is tudatosan de nagyon rángatod az oroszlán bajszát:p:p:p...
Sokan,köztük én is kapok olyan részleteket amik már többszörösen megvannak,mégsem keseredek neki ennyire.
Elmondtál már minden rosszat a játékról,supportról,moderátorokról és ha jobban megnézed még mindig nem vagy kitiltás alatt.
A játék felelősei a legnagyobb jóindulattal állnak hozzád és ennek ellenére folyamatosan átléped a határokat.
Mint gyakorló moderátor,azt javasolnám,hogy rakjál a játékba több türelmet és toleranciát és meglásd milyen jól fogod magad érezni itt.
Én rengeteget költöttem a játékra(ellenőrízhető)és mégsem értem mkég el a csillagos eget,de nem is hajszolom.
Szal az a lényeg kedves barátom,hogy több türelem,több rózsát(megfelelő tervrajzokat) terem...
 

DeletedUser3942

Guest
Kedves Baratom
Köszönöm a tanácsokat, de se a suportrol se a moderatorokrol sehol se irtam rosszat, kimondottan figyeltem arr hisz tisztaba vagyok vele hogy Ők semiert nem felelosek, es csak a jatekosok segitsegere vannak.
Amugy csak vegszokent - ahova irtam azt ugy hivjak hogy Fórum ás a kibeszélő részekhez, amik ugye azert lettek letrehozva hogy ha valakinek valami kerdese javaslata serelme van azt ide irja.
Nem szeretnek a tovabiakban ilyen fölösleges es dolgokal foglalkozni.
 

DeletedUser

Guest
Az lenne a kérdésem, hogy a Nevezetes épület átnézője, ami a főépületben van még nem működik? Mert nálam nem mutat egyetlen épületet sem, pedig van jó pár ahol tudnék segíteni.
 

DeletedUser10514

Guest
Az lenne a kérdésem, hogy a Nevezetes épület átnézője, ami a főépületben van még nem működik? Mert nálam nem mutat egyetlen épületet sem, pedig van jó pár ahol tudnék segíteni.
De mutat, de csak azokat, amiben aktívan részt is veszel. Például befejeződik valahol egy építkezés és te kapsz medálokat vagy akármi mást, akkor a hírekben megjelenik majd. Arról hogy valaki megkezd egy nevezetes épületet, nem kapsz hírt, de a céh és szomszéd listádat átnézve elég könnyen rájöhetsz hol épül, erőd ikon jelzi a profilban.
 

DeletedUser

Guest
OK köszi. Azt hittem itt szerepel az összes lehetséges építkezés (szerintem annak több értelme lenne).
 

DeletedUser16887

Guest
Írtátok hogy a leonardo küldit 3000 pontal végig lehet vinni.
Én más sokadszorra veszek 2 részletet 400 medálért.
Még minidg enm kaptam választ az előző kérdésemre, hogy ha elutasitom leonardot, akkor már 10éig nem is jelenik meg?
Uj kérdésem hogy most már végig 400 medálért ad 2 részletet?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent