0.18 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
Csak hogy tisztazzuk, olyan, hogy hollandi tető, nem letezik. Volt szerencsem, hogy beszltem az egyik epitesz mernok rokonommal, es mondtak, hogy a gambrel tetos haz olyan, amelynek tobb lejtos ereszkedese van, es mindketto szimmetrikus a masikra. Talan ezert forditottak ugy, hogy szimmetrikus tetos haz. De szerintem azert a Gambrel tetos haz megis csak jobb lenne.

Es azerr nem kell tulzasokba esni, hogy gyalazatrol beszeljunk, nem egy egbe kialto bunrol beszelunk, lehet, hogy csak nem a legjobb ceghez fordult az InnoGames.
 

quin

Tag
nekem édes mindegy, h hollandi vagy gambrel egyik se mond semmit, mivel nem értek a tetőkhöz :)

de bizony ha ezért a fordításért vki pénzt kért (és kapott) akkor gyalázat, h ilyen silány munkát adott ki a kezei közül. és a gambrel tető a legkevesebb...
 

DeletedUser11

Guest
:D

Igen, a gambrel a legkevesebb. De nekem ez a sárkányos fordítás még mindig tetszik, mindig jókat derülök rajta, ha más nem is. Remélem a mostani esetből tanult a cég, vagy az az ember aki fordította, mert nem szívesen ajánlanám másnak a közeljövőben.
 

DeletedUser3968

Guest
szerintem lehet hogy google fordítóval csinálták külföldiek.
 

DeletedUser11

Guest
Nem hinnem. Azerr a ceg biztosan tudja, hogy kinek adja a munkat. Amugy a forditasokkal nem volt sok baj, hisz amikor elindult a jatek, viszonylag keves hiba volt (bar DaN javitgatott benne sokat), akkor egesz jol megcsinaltak.

A google forditot nem tartom relisnak, mert mondom, a forditas viszonylag jo volt, csak kicsit figyelmetlenek, es pontatlanok. Elhiheted, en szivesen, ingyen megcsinalnam, de biztosan nem egy 16 eves gyereknek fogjak odaadni :/
 

DeletedUser

Guest
Akkor én vagyok a rangidős, mert én úgy hat évvel leelőzöm Tyrst :)
De igen, én is megcsinálnám. Fogjunk össze, és fordítsuk együtt a következő frissítést, engem nem zavar, ha fiatalok vagytok.
 

DeletedUser11

Guest
Eloszor is, Trys volt a nevem, de csak volt :p

Es en is szivesen megcsinalnam, de biztosan oka van, hogy forditoceg csinalja.
 

DeletedUser11

Guest
Szerintem ezt a forditoceges dolgot lezarhatjuk, mindenkinek megvan roluk a velemenye, a forditas minoseget ha minden igaz jelentettek nekik, innentol kezdve lesz ami lesz.

Es TyRioN vagyok :p
 

DeletedUser4764

Guest
Köszönöm, TyRioN, már épp kezdett unalmassá válni a fordításon való verbális bicskaélezés.....Csak hogy legyen valami új összetűzés-alap -nomeg ténylegesen kíváncsi vagyok a véleményekre-, én nem tartom nagy problémának az épületek alaprajzának változását. Azt hiszem úgy volt emlegetve, mint " a régiekhez nem illeszkedő" alapok. Tény, hogy fejfájást okoz azoknak, akik eddig csak katonai táborokban illetve szoci érás lakótelepekben gondolkodtak középkori városok helyett, a hatékonyság mindenek felett-elv gyakorlati megvalósításának nevében..... Így viszont egy kész település akár szép és monumentális is lehet. Mellesleg a 19 bognárműhely 19 vitorlakészítőre átalakítását úgyis megoldja az, aki ebben utazik.
 

DeletedUser

Guest
Azt írták, a gyarmatosítás korában 3 küldetést adó ember is lesz, de nekem még csak 2 van. Van-e valakinek már 3, és ha igen, hogy csinálta? :)
---------
Csak írnom kellett, és meg is jelent... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Basszus tényleg nagyon brutélisak a harcok... 2-5-öt sebez a hosszúíjász a katonákon, majd amikor megsérül, már csak 0-2-t??? Késő középkoriakat simán vertem a vaskori íjászokkal is, némi számszeríjász segítséggel, de itt már a hosszúíjászok is kevesek :S
 

DeletedUser4764

Guest
Taktika és ellenfél függvénye....... Én elvből nem használok longbowmant -barakkot sem építettem- és bár néha vért izzadok, megyeget a dolog..... Lovasság terel és csalogat, bár a vége így is durva közelharc. Jah nekem ágyum sincs.....:)

Van viszont jóval nagyobb baj másutt. A mi klánunk magja két éve van együtt, platformról platformra megyünk. Itt elvesztettük a csapat kétharmadát....:( Ez a játék erősen egyéni alapon játszható történet, egymás segítése és támogatása minimálisan van jelen. Reméltük, hogy a frissítés hoz valami újdonságot - e téren is. Nem hozott, s így erősen kérdéses a folytatás......
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Pedig eddig mindig sikerült a távolsági egységekkel győznöm, akármi is volt az ellenfél.
 

DeletedUser295

Guest
Én ma lövésszel támadtam, az ágyú simán sebezte távolról. A fórumon a lövész leírásánál az szerepel csak közvetlen szomszédos mezőről sebezhető( rejtőzködő képesség). Vagy a leírás hibás, vagy hibás a játék.
 

DeletedUser1698

Guest
Én ma lövésszel támadtam, az ágyú simán sebezte távolról. A fórumon a lövész leírásánál az szerepel csak közvetlen szomszédos mezőről sebezhető( rejtőzködő képesség). Vagy a leírás hibás, vagy hibás a játék.

Elvileg csak akkor rejtőzködik ha "elbújik" az erdőben. Szóval nyílt terepen le tudják sebezni. Ez egyébként csak a lövészre vonatkozik vagy a korábbi távolsági egységekre is? (íjászok)
 

DeletedUser11

Guest
Elvileg csak akkor rejtőzködik ha "elbújik" az erdőben. Szóval nyílt terepen le tudják sebezni. Ez egyébként csak a lövészre vonatkozik vagy a korábbi távolsági egységekre is? (íjászok)

Szia,

Ez az elbújás csak a lövészre vonatkozik, más egységeknek nincsen semmiféle különleges képességük.
 

DeletedUser295

Guest
Igen nyílt terepen lőttek, de az egységek leírásából nem derül ki csak erdőben nem sebezhető, de bizonyosan így van így logikus.
 

DeletedUser

Guest
Elvileg csak akkor rejtőzködik ha "elbújik" az erdőben. Szóval nyílt terepen le tudják sebezni. Ez egyébként csak a lövészre vonatkozik vagy a korábbi távolsági egységekre is? (íjászok)

A "lövész" az nem távolsági!!! Az közelharcos! Olyan, mint egy korral korábban a hosszú kardos harcos. Szóval könnyű gyalogos.
De ma már nem is lövész a neve szegény rangernek, hanem már az is muskétás lett. Szerintem a kor másik három egysége is legyen muskétás. Legalább nem kell annyi nevet fölöslegesen megjegyezni. :)
 

DeletedUser1698

Guest
A "lövész" az nem távolsági!!! Az közelharcos! Olyan, mint egy korral korábban a hosszú kardos harcos. Szóval könnyű gyalogos.
De ma már nem is lövész a neve szegény rangernek, hanem már az is muskétás lett. Szerintem a kor másik három egysége is legyen muskétás. Legalább nem kell annyi nevet fölöslegesen megjegyezni. :)

Még nem igazán vágom az új egységeket, a muskétást is kb. 2 nap múlva fogom kifejleszteni. Mármint az "első" muskétást, valóban kettő van már úgy látom. :D

Szia,

Ez az elbújás csak a lövészre vonatkozik, más egységeknek nincsen semmiféle különleges képességük.

Ok, köszi az infót! :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent