0.18 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser645

Guest
Szevasztok!
A raktárt jó lenne végre használhatóvá tenni.
Az is jó lenne, ha nem csak egérrel lehetne mozgatni a terepet, hanem billenytyűvel is és egyéb gyorsbillentyűk is jól jönnének. Nagyon béna a térkép mozgatása és takarítás/motiváláskor sokszor mellékattint az ember épp ezért.
 

DeletedUser4143

Guest
Sziasztok!
Szerintetek jó ötlet, hogy a felfedezések korában csak 3 területet kapunk? Ha az eddigi 4-5-4-5 stb sorrendet követték volna, akkor most épp 5 terület következne! Ez azért is vicces, mert szokatlan, az eddigiekhez nem illeszkedő területű épületeket is kell építenünk. A késő középkor elfogadhatatlan mértékű elnyújtása, lassúsága és a jócskán elkésett felfedezések kora miatt az élmezőny sok tagja inaktívvá vált, vagy konkrétan beleunt és abbahagyta. Én nem rágom le a körmömet az izgalomtól, ha hetente egy fejlesztést sikerül csak kikutatni, vagy szerencsés esetben kettőt, amire esetleg szükségem sincs. Szerencsésebb volna az eltolt fejlesztések helyett játékosokat megkérdezni mi tetszett, vagy mi nem a játékban...Volt már olyan, hogy kérdeztek.
 

DeletedUser36

Guest
Sziasztok:)

Ha jól tudom ma kéne az új verziónak jönni????
 

DeletedUser

Guest
Jaja ma jön, ált 12-14 óra körül jöttek az eddigiek ha jól emlékszem (a legutolsó reggel 8-10 körül volt), de nem mindegyiknél voltam online...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16804

Guest
Sziasztok!

A játék szabályzatát ki kellene tenni végre az adatvédelmi nyilatkozat mellé a reg. oldalra, mert elég nagy kitolás, hogy csak a fórumon lehet megtalálni. Azután ha valaki valamit nem tart be, kizárják, pedig a főoldalon nincs is kint, hogy mit kell betartani. A szabályokat ne kelljen már felkutatni!
 

DeletedUser3

Guest
Az ASZF tartalmazza hogy a játékhoz kapcsolódó weboldalakon közzétett szabályzatok érvényesek. Sajnos oda mi nem tudunk kitenni újabb linket, de rákérdezek.
 

DeletedUser4764

Guest
Háát.... Mivel van két napnyi lemaradásom, hogy a maga teljességében bontakozhasson ki előttem az új kor, így nem akarok nagyon negatív lenni, de..... Látom a tech-fát, és az úgy vacak, ahogy van. Ezt képes lenne megmenteni valami nagy dobás (előzetesben volt valami gyarmat/kolónia és találkozás kalózokkal), de nincs okom feltételezni, hogy lesz valami csapat-alapú lehetőség stb.
Az online játékok fejlesztőinek is rá kéne már jönniük, hogy egy add-on nem CSAK arról kéne szóljon, hogy új épületek, egységek ilyesmi, mert ez így sajna kevés. Főleg ha ez csak fércmunka. Sorry, de első blikkre ennyi látszik.
 

DeletedUser

Guest
Öhm... A harcok nincsenek lefordítva.
------
Viszont az tetszik, hogy az épületek fölé ki van írva, milyen korú :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Első tapasztalatok: Rengeteg a szerver hiba, lefagyás. Ráadásul 2x olyan lassan tölt be, mint a patch előtt...
Játszhatatlan... Csak gratulálni tudok ehhez a patchez. :/
 

DeletedUser

Guest
Ööö egy "apróság": szinte mindenhova Gyarmatosító kor (vagy Gyarmatosítás kora) van/volt írva de a fejlesztési fán mint Vaskor jelenik meg...
 

DeletedUser

Guest
Fordítási hibák topikba írtam pár dolgot a fejlesztési fával kapcsolatban.
 

DeletedUser20368

Guest
Hát igen, a feliratok néhány helyen butára sikerültek, vagy pl: a harcnál egy csomó dolog angol. Hogy mért Vaskor azt én se értem.
De tetszik, hogy annyi mindent kiír a harcnál. Szerintem a következő fejlesztés szólhatna arról, hogy a fordításokat és a feliratokat javítsák, plusz a játék tényleg kicsit lassúbb, ezt is korrigálni kéne.
 

DeletedUser

Guest
Csuklásoktól mentes szép napokat kívánokk annak, aki megint a 4órás házat rakta prámiumosnak.
 

DeletedUser4561

Guest
Egyelőre nem sok tapasztalatom van az új patchről, egyrészt mert még nem vagyok a kései középkor végén, másrészt mert ha sikerült úgy 10.edikre belépni, akkor is max az elkészült termeléseket tudom leszedni, de újakat betenni az már kínszenvedés, volt hogy csak 4-5.re sikerült... mindez 25 megás nettel, így gyanítom nem nálam van a hiba. Egyet kettőt sikerült csatázni, mostmár tényleg rendesen mutatja a sebzéseket az alsó sávban. Ja és a gyarmatkori városháza... nekem nagyon bejön!:D
 

quin

Tag
az ugye nem komoly, h ezért a fordításért vki pénzt kapott? selejtes munka...vártam már nagyon ezt a frissítést, mert dög unalom volt a játék, de nem kaptam kedvet :) dragoon = sárkány?? ülj le egyes! és még sorolhatnám, de már szerencsére megtették előttem a megfelelő helyen. inkább lenne angol a játék, akkor nem kellene találgatni, mi micsoda. jelentősen rombolja a játékélményt a csapnivaló fordítás. sztem.
 

DeletedUser

Guest
A játék egyre inkább egy koncepciótlan ötletszerű tákolmányra kezd hasonlítani. Eddig volt némi mozgástere az embernek, hogy milyen sorrendben kutasson attól függően, hogy mit akart építeni és mit nem, illetve 1-2 kutatást akár el is lehetett hagyni. Az új korszakban viszont - mivel minden mindennel össze lett kötve -teljesen lineáris lett a kutatási fa.
Az FP igény csökkenése dícsérétes ugyan, csak ez ebben a formában a ló túloldalának az esete. A feloldások anyagszükséglete és a kutatási idő - FP igény - illetve az épületek építési költségei végképp elszakadtak egymástól. Az össes különbség ugyan nem olyan nagy 3-4 nap csak, azonban a linearitás és az elhagyhatatlan kutatások miatt a valóságban ez mégis több.
Az eddigiekkel összeegyeztethetlen méretű épületek meg tök jók lennének, ha lenne épület raktár. Így viszont majdhogynem átrendezhetetlen a falu úgy, hogy az új épületeket le lehessen pakolni. Szóval vagy nem használja az ember az új épületeket és kihúzza a régiekkel az gyarmatosítás korát (Vaskort) vagy 1-2 hétig nemcsinál mást csak halmozza a nyersanyagokat, hogy a falu negyedének bontása árán megtudja változtatni úgy az elrendezését, hogy az új épületeket lelehessen pakolni és egy levegővel felhúzni a nagyrészüket. Régiek akik hetek óta már csak nyersit gyűjtenek itt hatalmas előnybe kerültek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3968

Guest
a laktanyák helyigényét nagyon elrontották 5X3 o_O ennek semmi értelme.
meg mia az hogy muskétás hatótávolság ebből már kezd elég lenni hogy egyszer ezt már elrontották és megint nem laktanya hanem hatótávolság o_O
mi jobban lefordítottuk a gyarmatosításkori ismertetőben o_O
mivel csinálták?google fordítóval? o_O
az erődőr(nem akarok lövészt írni má elnézést) mióta távolsági egység o_O
mi az hogy szélmalomnak fordították a huzalgyárt? o_O
dragoon mióta sárkány o_O
mi az hogy gambrel tetős házak??? o_O
ez olyan *****ség mint a gangnam stile(ez egyébként ***** is a játék meg nem tehát nem összetévesztendő a két dolog) o_O
És ez csak az ami most eszembe jutott


VÉGE

azért kicsillagoztam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
LOL

Oppa, gangnam style dumdududududum....

Teljesen egyet ertek a velemenyeddel. Ez a forditas silany minosegu. Es abban is igazad van, hogy az ismeretoben sokkal jobbak a forditasok (most nem magamat akarom ezzel dicsoiteni, ez ahogy latom tény :))

En is gambrel tetos hazra forditottam az ismertetoben, mert eletemben nem hallottam meg rola, es igy nem tudtam mihez kotni. De ez a szimmetrikus tetos haz azert kicsit fura. Azon a sarkanyos forditason hatalmasat nevettem, legalabb egy szep percet szerzett par embernek.

Errol a forditasrol szerintem felesleges elbeszelgetni, jelentettek mar nekik, hogy milyen minosegu lett, es a hibakat javitottak. Szerintem jobban jarnank, ha a moderstorokra biznak a forditast, vagy legalabbis a CoMa-ra, mert arrol meg vagyunk gyozodve, hogy o jobban vegzi a munkajat.
 

quin

Tag
gambrel roof --> hollandi tető

1 perces utánajárás, sztaki szótár

http://szotar.sztaki.hu/search?sear...refix=&searchMode=WORD_PREFIX&ignoreAccents=0

bár nekem nem mond sokat, gondolom egy építész kapásból tudja mi az. de ugyanúgy a gambrel roof sem mond sokat egy olyan angolnak aki nem szakmabeli sztem.

egyetértek azokkal, akik szerint soha többet ne fordítson az, aki ezt a gyalázatot elkövette

ui: az is vicces, mikor a csatában azt írja, h Unit's defense boni :) becézzük, vagy mi? szupi :D
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent