0.18 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Körvonalazódik a buksimban, milyen is lehetne az őskor fejlesztési fája :) Gondolom kíváncsiak lennétek rá.
 

DeletedUser

Guest
No hogy tetszik?

Kissé hevenyészett, mert paintben csináltam, de a lényeg a lényeg :) Nyilván lehet még rajta finomítani ezt-azt.
 

DeletedUser11

Guest
No hogy tetszik?

Kissé hevenyészett, mert paintben csináltam, de a lényeg a lényeg :) Nyilván lehet még rajta finomítani ezt-azt.

Huh. Na akkor mondom. Szerintem szépen kidolgoztad, de ez 100%, hogy nem lesz bevezetve. Azért tanulunk keveset az Őskorról, mert szinte semmit sem tudunk róla (ezt történelem szakos tanulóként tudom). Gondolom ők is gondolkodtak rajta, de tudták, hogy nem lehetne annyi mindent belerakni, ami megérné egy új kor létrehozását. Sajnálom, de csak ezt tudom mondani. (és a terjeszkedések már alapjában meg vannak).
 

DeletedUser

Guest
A 0.20-as verzió ma kerül élesítésre az angol szerveren. Hozzánk mikor landol? Olvastam a changelog-ot, és jópár hasznos dolog lesz benne!
 

DeletedUser11

Guest
A 0.20-as verzió ma kerül élesítésre az angol szerveren. Hozzánk mikor landol? Olvastam a changelog-ot, és jópár hasznos dolog lesz benne!

A nemzetkozi server a masodik tesztszerver. Ha ott is helyt all a frissites, a tobbi orszag vilagaiban is bevezetik. Nem fog lemaradni rola, hamarosan hozzank is eler.
 

DeletedUser3968

Guest
jó a fejlesztési fa :D csak az a baj hogy dunarsundnál(1.terület a térképen) vannak bunkósok és ebből kiderül hogy az adatai:
a képe ugyanaz mint a barbárnak
Könnyű harcos
tám.:4
véd.:asszem 3
lépés:14
bónusz:6
ezt onnan tóm hogy még emlékszem milyen volt amikor regisztráltam bétára.
amuigy lehetne még hosszú távolságinak kőhajigáló emberke rövid távolságinak meg csúzlis, lovasnak meg dínós harcos :D
bocs hogy most nem tók sokat fenn lenni de lefoglal a suli meg a weblap amit most készitek és igy nem nagyon tók játszani se sajnos :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent