0.12 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
na akkor a fejlesztőknek itt kéne kapizsgálni valahol, hogy értelmesen ossza el a játék, ne egy szigetet tömjön ki valamivel, ami a másikon nem létezik. A baj, hogy ettől nagyobb problémánk is van a játékkal, pedig ez is megölte már.
 

DeletedUser

Guest
Hmm meg sem merek szólalni ilyen "számunkra nem létező" problémákat látva (természetesen nem vidít fel, hogy más ilyenekkel küzd), hiszen ezek szerint elég mázlistának mondhatja magát a céhünk, mivel "csak" 14-en vagyunk és mint máshol is írtam csupán 4 terméket nem tudunk gyártani, de valószínűleg ezek is meglesznek, hiszen ebből 3 késő középkori ahol még egyikünk sem tart (bár kettőnknek már tart a "kémje" az első késő középkori lelőhely felé, csak hát sok idő mire odaér(én pl ma indítottam és több mint 3 nap az út :D)) ill a fennmaradt 1 pedig virágzó korabeli ahova pár tagunk még nem ért oda... Természetesen egyforma lelőhelyekkel mi is tele vagyunk de elosszuk amennyire lehet...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
ez tényleg valami óriási szerencse lehet nálatok. Nálunk 3. napja az van, hogy amit cserélni tudnánk azt se tudjuk, mert a frissítés után a céhből, felváltva dobálja ki az embereket a játék, hol ezt, hol azt, aztán visszakerülnek és megint másikat tesz ki, a pontjaikat nem számolja a csapathoz, csak 2 embernek.
 

DeletedUser

Guest
ez tényleg valami óriási szerencse lehet nálatok. Nálunk 3. napja az van, hogy amit cserélni tudnánk azt se tudjuk, mert a frissítés után a céhből, felváltva dobálja ki az embereket a játék, hol ezt, hol azt, aztán visszakerülnek és megint másikat tesz ki, a pontjaikat nem számolja a csapathoz, csak 2 embernek.

A kereskedés most nálunk sem megy igazán hiszen máris jelezték, hogy valaki nem tud kirakni ajánlatokat stbstb tehát a bugokat mi sem ússzuk meg.
 

DeletedUser180

Guest
ez tényleg valami óriási szerencse lehet nálatok. Nálunk 3. napja az van, hogy amit cserélni tudnánk azt se tudjuk, mert a frissítés után a céhből, felváltva dobálja ki az embereket a játék, hol ezt, hol azt, aztán visszakerülnek és megint másikat tesz ki, a pontjaikat nem számolja a csapathoz, csak 2 embernek.

Ezek szerint Én is a mázlisták táborát gyarapítom, mert nekem sincsenek ilyen komoly problémáim. Szinte egymagam fejlődtem végig és szinte már a végén tartok, de ennyire komoly problémákkal nem küzdöttem. Amikor nem volt a piacon a kívánt nyersanyag, akkor gyártottam, amikor bejött a szomszéd csere és a céh, akkor biznyiszeltem. Türelem is kell ehhez a játékhoz, nincs minden azonnal.:D
 

DeletedUser

Guest
Ezek szerint Én is a mázlisták táborát gyarapítom, mert nekem sincsenek ilyen komoly problémáim. Szinte egymagam fejlődtem végig és szinte már a végén tartok, de ennyire komoly problémákkal nem küzdöttem. Amikor nem volt a piacon a kívánt nyersanyag, akkor gyártottam, amikor bejött a szomszéd csere és a céh, akkor biznyiszeltem. Türelem is kell ehhez a játékhoz, nincs minden azonnal.:D

Ezek szerint, Te se értetted meg amiket leírtam .-) Valószínű, hogy meg se születtél, mikor ezeket a játékokat toltam, 37 éves lennék, szóval van némi fogalmam, mind a türelemről, mind a játékokról és látom, ha valami nem működik úgy ahogy kéne .-) És most pontosan ez a helyzet. Végig jártam pár bétás játékot, de ez tényleg még csak céta se. Én is gyártom kettesével amit tudok, sőt vásrolom 1/10 -be a nyersanyagot is, de az nem játék, ahol vannak olyan napok, mikor nem lehet értelmes dolgokkal eltölteni, mert előnyt szereztem abból, hogy ott ültem 4 napig és mindenki előtt járok, aztán ott állok tele pénzzel és nem tudom mire költeni, még arra a nyersanyagra se, ami nem létezik a szigetemen, majd behoznak 2-3 nap alatt e-miatt esetleg és aztán akkor a szerencse dönt, ha kap más olyan anyagot, akkor meg is előz, szóval, ha pókerezni akarok vagy is hazárdírozni, akkor oda lépek fel játszani, nem ide .-)
 

DeletedUser

Guest
Ezek szerint, Te se értetted meg amiket leírtam .-) Valószínű, hogy meg se születtél, mikor ezeket a játékokat toltam, 37 éves lennék, szóval van némi fogalmam, mind a türelemről, mind a játékokról és látom, ha valami nem működik úgy ahogy kéne .-) És most pontosan ez a helyzet. Végig jártam pár bétás játékot, de ez tényleg még csak céta se. Én is gyártom kettesével amit tudok, sőt vásrolom 1/10 -be a nyersanyagot is, de az nem játék, ahol vannak olyan napok, mikor nem lehet értelmes dolgokkal eltölteni, mert előnyt szereztem abból, hogy ott ültem 4 napig és mindenki előtt járok, aztán ott állok tele pénzzel és nem tudom mire költeni, még arra a nyersanyagra se, ami nem létezik a szigetemen, majd behoznak 2-3 nap alatt e-miatt esetleg és aztán akkor a szerencse dönt, ha kap más olyan anyagot, akkor meg is előz, szóval, ha pókerezni akarok vagy is hazárdírozni, akkor oda lépek fel játszani, nem ide .-)

No igen akkor te sem most kezdted, bár én sem vagyok sokkal idősebb nálad :) Hmm amit írsz az inkább hasonlít az egyéni játékra de persze ez a te dolgod illetve tévedhetek is, viszont mint írtam céhben nem tapasztaltam ilyen hiányt eddig (persze ehhez kell mázli is hiszen van olyan lelőhely ami 16 tagból 9-nek megvan és van pár amikből csak 1-el rendelkezünk) de ugye ez is változhat.
Hozzátétel az előző hozzászólásomhoz: kipróbáltuk annál a tagnál aki nem tud ajánlatot feltenni, így feltettük neki mi az ajánlatokat és elfogadni el tudta, tehát a céhes kereskedés működött a bugos játékosnál is, csak néha több kommunikáció kell mint előtte de ezzel nincs baj :)
 

DeletedUser

Guest
Mint már írtam, saját magam alapítottam céhet, itt senki nem olvas? :confused: De mit sem számít, nincs a szigeten több anyagból se, lehet majd lesz valamikor, amikor már nem lesz rá szükségem, mert vagon anyagot adtam érte 1/10 -be, vagy megvártam 8 óránként kettesével. Így csak egyedül tudom megoldani, már csak azért is, de már ezt is írtam, mert a másodiknak is fele annyi a pontja mint nekem, mert minden percet itt töltöttem amíg tudtam, hogy előnyt kovácsoljak még az elején. Nálunk nem ilyen bug volt, de ezt is írtam :) Kidobálja az embereket felváltva és találomra a játék a céhből és nem tudunk kereskedni ingyen .-)
 

DeletedUser

Guest
Különben erre nyugodtan kilehetne találni helyettem, mert nem az Én dolgom :) a szigetek közti kereskedelmet, természetesen úgy, hogy felveszek onnan is céhbe valakit (vagy testvér céheket lehetne felvenni, kereskedelem miatt, ez még értelmesebb lenne) és ingyen is lenne, viszont a távolság miatt felszámolnának utaztatási időt, ergo csak 2 óra múlva kapnám meg, hogy mondjak egy hasraütős összeget .-)
 

DeletedUser3689

Guest
Különben erre nyugodtan kilehetne találni helyettem, mert nem az Én dolgom :) a szigetek közti kereskedelmet, természetesen úgy, hogy felveszek onnan is céhbe valakit (vagy testvér céheket lehetne felvenni, kereskedelem miatt, ez még értelmesebb lenne) és ingyen is lenne, viszont a távolság miatt felszámolnának utaztatási időt, ergo csak 2 óra múlva kapnám meg, hogy mondjak egy hasraütős összeget .-)

Hali!
szerintem müxik a kontinensek közti kereskedelem, ugyanis céhtársam, olyan akivel nem ugyanazon a kontin vagyok, veszi a cuccost.
nekem "csak" olyan problémáim vannak:
- megnyertem a vas és a bronz kupát, kiírja a nevem, deeeee nem kapok plecsnit. ha elvész az biza 30db
- nicsen csak 2 szomszédom
- magamat csak a céhtársaim közt látom, - de ott legalább
- a céhtársaim 0 pontosak pedig igencsak elöttem járnak
- ha felpattintok v.mit a piacra nem tudom visszavonni, - így ha véletlen elrontom -> ********
- a katonáim ill az ellenség egységei és azok sebződése kicsit eklektikus, nem tudom mi a rendszere

dióhélyban ennyi...

De szerintem a játék jó! A fejlesztőknek legetne most egyolyan gáláns húzása, mindenki aki a mostani frissítés elött regizett kapjon némi gyémántot, fájdalom díjként! pl 1.000-db... szerinem sokaknak könny szökne a szemébe!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Szia. Aki nem a szigeteden van, azzal csak drága fejlesztési pontért tudsz kereskedni (1 pont / 1 kereskedelem) ezt olvastam a fórumban, amit egy moderator írt. Nekem a plecsnivel még nem volt gáz. A katonák paramétereit megtalálod a fórumban, persze alapértékeket, mert természetesen itt isvan véletlen szerűen tól, ig sebzés, de a lényeget látod, meg hogy melyik egységnek, mi ellen van bónusz sebzése stb. Nekem inkább az nem tiszta, hogy mennyit léphetnek maximum, bár gondolok valamire. Illetve az sincs sehol leírva, hogy ha már kevés az életed, kevesebb a sebzése is az egységednek, de erre rájövünk magunktól sajna, szóval olyan is van, hogy nullát sebeztem :)

Itt az egységek táblázat:
Fórum
Forge of Empires
Ismertetők, gyakran ismételt kérdések
Ismertető: Egységek
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Kontinensen kívül csak céhtaggal tudsz kereskedni. Ez akkor ingyenes, ha megjelölte az ajánlatot céhen belülinek. Ha nem, akkor fizetni kell érte.
 

DeletedUser

Guest
pontosítok: csak akkor ingyenes a céhtaggal a kereskedelem, ha megjelölte ÉS 0,66-1,5 között van a cserearány.
 

DeletedUser

Guest
Mint már írtam, saját magam alapítottam céhet, itt senki nem olvas?

Céget alapitani sokkal nehezebb, mint belépni valahová. Mivel én ezzel a játékkal korlátozott időt terveztem eltölteni, inkább a könyebb utat választottam, és belétem egy nagyobba. Ettöl mindjárt meg is szünt az a helyzet, hogy sokkal vezetek mindenki elött, akivel kereskedni tudnék. :) A szigeteket is átrendezték, ezáltal megint nyiltak lehetőségek az előnyös cserékre. Szerintem a kereskedelem most már túl könnyű. Kéne valami jó ötlet, hogy kihivás maradjon, igy ez a sokféle nyersanyag lényegében nem teszi változatosabbá a játékot.

Nem a bugokról beszélek természetesen. Ha ez a rengeteg bug azzal függ össze, hogy 10-20 perc leállással akarták a szerver költöztetést megoldani, akkor legközelebb jobban járnánk, ha inkább TERVEZETT módon leállna 8 orára, de utána jól müködne. Az is elég bosszantó volt, hogy egyes szolgáltatóknál fél napig nem mert a játék, másoknál meg igen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Teljesen igazad van, de nem akarok tömegekkel bajlódni, csak az idegeim és a játékra fordított időm bánná, mert az áldott jó szívem miatt, mindig segítek mindnek, mindenben, a végén Én már nem is játszok, csak belső supportot :) Vezettem élre 500 fős csapatot is már, háát ott is csak a levelekkel voltam elfoglalva. Ezért is csináltam magam, hogy ne legyen sok ember, csak annyit tervezek, amennyit a kereskedelem megkövetelhet. Nagyon örülnék, ha max. 15 főből meglehetne oldani.
 

DeletedUser180

Guest
Ezek szerint, Te se értetted meg amiket leírtam .-) Valószínű, hogy meg se születtél, mikor ezeket a játékokat toltam, 37 éves lennék, szóval van némi fogalmam, mind a türelemről, mind a játékokról és látom, ha valami nem működik úgy ahogy kéne .-) És most pontosan ez a helyzet. Végig jártam pár bétás játékot, de ez tényleg még csak céta se. Én is gyártom kettesével amit tudok, sőt vásrolom 1/10 -be a nyersanyagot is, de az nem játék, ahol vannak olyan napok, mikor nem lehet értelmes dolgokkal eltölteni, mert előnyt szereztem abból, hogy ott ültem 4 napig és mindenki előtt járok, aztán ott állok tele pénzzel és nem tudom mire költeni, még arra a nyersanyagra se, ami nem létezik a szigetemen, majd behoznak 2-3 nap alatt e-miatt esetleg és aztán akkor a szerencse dönt, ha kap más olyan anyagot, akkor meg is előz, szóval, ha pókerezni akarok vagy is hazárdírozni, akkor oda lépek fel játszani, nem ide .-)

Ezzel azért nagyon mellé lőttél. 40 vagyok és elég régóta tolom a számítógépes és online játékokat. A továbbiakban pedig nem is kívánok veled vitázni, mert látom Te sem értetted meg a lényeget, csak elolvastad amit írtam.... Egyszer akadtam el és azt azzal oldottam meg, hogy, még ha a szigeten/kontinensen nem is volt olyan nyersanyag, ami kellett, de ki tudtam fejleszteni és építeni, akkor megtettem. Megismétlem: egyszer! Azóta , ha látom, hogy se kereskedelemmel, se szabotázzsal nem tudom megszerezni a cuccot, akkor megépítem. Így, ha lassan is, de haladok és nem papolok itt a türelemről...
 

DeletedUser

Guest
Én meg ezt már leírtam, hogy ezeken túl vagyok és emiatt vannak olyan napok, hogy nem tudtam csinálni értelmeset, ergo nem játék az a játék, ahol nincs játék :) így meddő lett a vita .-)
 

DeletedUser

Guest
Nálam még mindig van egy olyan "hiba" hogy a lakosság kis időre nő, ezt én ki is használtam, építettem és utánna egyből visszavette az adott lakosságot és mínuszba voltam.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent