0.12 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Nincs raktár. Csak átszervezett céh kereskedelem...

Hmm csak annyit látok, hogy céhes kereskedés hibája javítva, nu mindegy nem kötözködésképp írom csak szerintem a kettő nem ugyanaz... Viszont a szükséges boldogság kijelzésének örülni fogok :) Raktár meg majd jön amikor ki lesz írva, hogy jön...
 

DeletedUser

Guest
Céhen belül csak az lesz forge-pont mentes ami meg lett jelölve a 'Csak céhtagoknak' cimkével. Minden más kereskedés céhen belül is FPbe fog kerülni.
 

DeletedUser36

Guest
Hát nekem a raktár nagyon hiányzik:Már harmadszor vettem elő a kő gyártást és a vége felé megint kel Nem beszélve a katonaságot már egy jó pár laktanyát ki próbáltam :Végül eddig megint a nyilasoknál kötöttem ki amiket ujbol le kelett gyártani:)
 

DeletedUser

Guest
Ezen úgy őszintén mit lehet kibeszélni? :) A hibajavításoknak viszont nagyon örülök. :D
 

DeletedUser

Guest
Optimista leszek és szerintem nem fog összeomlani az egész :) Azért várom már, hisz mindig jó, ha a hibákat, ha aprók is, kijavítják
 

DeletedUser5087

Guest
Szerény véleményem szerint, kezd alakulni a játék. Jó hogy vannak hiba javítások, de még bőven van hiba. A hibák mellet, a nem működö funkciokal is illene foglalkozni. Esetleg az épületek forgatása is benne lehetne.
 

DeletedUser4625

Guest
Nem látom a hibajavítását a következőknek:
A globális listában és a szomszédlistán levő pontszámok nem azonosak.
A globális lista/medálok nem azonos a tényleges medálokkal.

Illetve kiváncsi lennék mi lesz a késő középkor után. Kb. 2-2.5 hónap múlva végzek vele és szerintem van
aki nálam előrébb tart. Újraindul az egész? Vagy lesz "reset" és lehet kezdeni előlről? Gondolom ez másokat is érdekel.
 

DeletedUser

Guest
Illetve kiváncsi lennék mi lesz a késő középkor után. Kb. 2-2.5 hónap múlva végzek vele és szerintem van
aki nálam előrébb tart. Újraindul az egész? Vagy lesz "reset" és lehet kezdeni előlről? Gondolom ez másokat is érdekel.
Ha már itt tartunk, legyen tovább is :D Pl modern kor, ahol már nem karddal meg lóval harcolunk, hanem tankkal meg helikopterrel :D
 

DeletedUser

Guest
Céhen belül csak az lesz forge-pont mentes ami meg lett jelölve a 'Csak céhtagoknak' cimkével. Minden más kereskedés céhen belül is FPbe fog kerülni.

Ez az ún. hibajavitás ? A kereskedelem SzVSz valóban kicsit túl könnyü lett a 0.10-ben, nem ártana valamit kitalálni. De hát nem igy. Nehézkes, és a szomszédokkal való kereskedést, amit ugyis súlyt a forge adó, végképp be fogja halasztani.

Most van egy csomó céges ajánlat, amik közül a legtöbbért kér forge pontot, hiszen régebben lettek kitéve, amikor erre senki sem figyelt. Szűrni nem lehet rá, mivel a céges szűrő azokat az ajánlatokat is hozza, amiket nem csak céhnek raktak ki. Tehát ha van 100 db céhes ajánlat, akkor csak ugy tudhatom meg, hogy forge pontba kerülne-e nekem elfogadni, ha egyesével rákattintok. Ha már van ott két szűrőfeltétel, akkor azonkak értelmesen kéne működniük !!!

Másik, hogy a saját ajánlataimat elkezdtem frissiteni, azaz töröltem és ujra létrehoztam, immáron csak céhnek. Közben csináltam valami mást, és mikor folytani akartam, rájöttem, hogy nem tudom, hol tartok. Miért nincs egy olyan oszlop a listán, amiben láthatnám, hogy bárkinek elérhető-e az ajánlat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Nem látom a hibajavítását a következőknek:


A globális listában és a szomszédlistán levő pontszámok nem azonosak.
A globális lista/medálok nem azonos a tényleges medálokkal.

Illetve kiváncsi lennék mi lesz a késő középkor után. Kb. 2-2.5 hónap múlva végzek vele és szerintem van
aki nálam előrébb tart. Újraindul az egész? Vagy lesz "reset" és lehet kezdeni előlről? Gondolom ez másokat is érdekel.


Csak a globális rangot szokta frissíteni, a szomszédokat akkor frissíti, ha újra belépsz :)

egyébként engem is érdekel mi lesz a késő középkor után:confused:
 

DeletedUser

Guest
Udv mindenkinek.

Csak nekem tunik ugy, h a frissites utan gyengitve lettek a tavolsagi egysegek?
Eddig (beszivargas utan) 2 lovestol (ijaszoktol) fekudt egy zsoldos. Most nem ugy tunik...
Lettek modositva ertekek? Vagy csak sikerult 2-3 csataban csak minimumot sebeznem?
 

DeletedUser

Guest
Nem hibajavítás, csalás ellen lett bevezetve.

Mindenki tudja, hogy a netes játékoknak az egyik dimenziója a csalások elleni védekezés. Mint ahogy azt is, hogy a csalások elleni védekezési kisérletek sokat ártanak a játékoknak. Amiröl alapvetően nem a játék készítői tehetnek, kivéve, ha inkább csak ártanak, minthogy védenének a csalások ellen.

Ezt kifejtenéd, hogy milyen csalások ellen véd ? Van teszem azt két accom, az egyikben termelek, és tömöm a másikat. Akkor mi van, ha szépen két hétig gyüjtöm a nyersanyagokat, majd átlépek az egyik accal a másik klánjába, és az összes elönytelen üzletet lebonyolitom, majd visszalépek ? Vagy mondjuk át sem lépek, hanem az igazi accak teszek ki nagyon elönytelen ajánlatokat, amiket a tömö acc elfogad ? Neki nem számit a forge pont. Ehhez persze az kell, hogy egy szomszédságban legyenek. De ha nem voltak ott, akkor eddig sem tudtak egyáltalán semmit csinálni egymással a multiaccok.
 

DeletedUser

Guest
DaN @ Új verzió: 0.10.1 mondta:
a céhtagok ingyen kereskedhetnek egymással (a csere 0.66 és 1.5 szorzó között kell legyen. pl: 10 márványért 15 valami, vagy 10 márványért 7 valami)

Ez elég rendesen nem lett betartva, így bele kellett építeni a játékba. Nem egy eget verő 'csalás'; egyszerüen ezt akarták már az elejétől fogva.
 

DeletedUser3243

Guest
Nekem akkor is furcsa ez a beépített arány céhesen, mert egy bor ért senki nem fog mondjuk 1 selymet adni, mivel más az előállítási költségük, de még a szomszédos korok anyagait sem, ott mindig dupla eltérés van, legalább ezt figyelembe vehetné a játék.
 

DeletedUser

Guest
Nekem akkor is furcsa ez a beépített arány céhesen, mert egy bor ért senki nem fog mondjuk 1 selymet adni, mivel más az előállítási költségük, de még a szomszédos korok anyagait sem, ott mindig dupla eltérés van, legalább ezt figyelembe vehetné a játék.

Egyetértek, egyáltalán nem mellékes mibe kerül előállítani valamit.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent