Kibeszélő Űrkorszak Marsi korszaka kibeszélő

Asani

Tag
A védelem az nagyon becsapós tud lenni. Sokan rengeteget áldoznak rá és ez szívük joga. De csak egy példa: Magasabb korban lévő ellenséges céhben játszó játékos védelme 1115%. Igaz ehhez nincs támadó bónusz, azaz 0% támadóvédelem, de több céhtagom is jelezte, hogy átütötte virgo és kraken nélkül. Mennyi akkor az, ami már elég?
 
A védelem az nagyon becsapós tud lenni. Sokan rengeteget áldoznak rá és ez szívük joga. De csak egy példa: Magasabb korban lévő ellenséges céhben játszó játékos védelme 1115%. Igaz ehhez nincs támadó bónusz, azaz 0% támadóvédelem, de több céhtagom is jelezte, hogy átütötte virgo és kraken nélkül. Mennyi akkor az, ami már elég?
Betara már érkezett a frissítés, ahol kikapcsolták a Virgot a szomszédok ellen... szomszédok ellen nem fog működni.
 
24 oras nem egyszer adott mar 100 feletti ercet is. En a virgo mellett szavazok, inkabb az tetszene ha vedelembe is lehetne 2*8 egyseget rakni. Es/vagy a virgo mukodne vedelemben is. Ha meg nem hasznaltad el a bonuszt es megtamadnak, akkor aktivalodna :D
Nekem meg kb 2 nap és megvan a techfahoz szükséges összes marsi érc. A termékeket Frontenaccal gyűjtöm...
 

DeletedUser24778

Guest
Betara már érkezett a frissítés, ahol kikapcsolták a Virgot a szomszédok ellen... szomszédok ellen nem fog működni.
Na, ez igazán jó hír! :) És egyben ésszerű is. Örülök, hogy megmarad a tisztességes versenyhelyzet a harcok során!
 

Gróf úr

Aktív tag
Túl sok mindent lehet gyémánttal megoldani.
Egyre nagyobb a szakadék a „kigyúrt" játékosok és azok között, akik valóban szórakozni akartak, akarnak ezzel a játékkal. Akiknek nincs kimaxolt nevezeteseik, azok aligha tudnak harcokkal haladni. Terméket termelni – ekkora mennyiségben – időigényes és ehhez jön még, hogy piacozni is nagyon nehéz, mert kevés a forgalom képes termék. (a tisztességtelen ajánlatokat most nem is említem)
Lehet, hogy egy maroknyi ember úgy érezte, hogy unalmas a játék, de nem hiszem, hogy ettől kevésbé unatkozik.
Az indulás óta játszom, de most bennem is felmerült, hogy inkább abbahagyom...
 

DeletedUser26096

Guest
Javaslom nézzetek utána, mert kapitalista lett a rendszer... :D
Amikor a marsi ércért harcoltok és pl ha 1 acélőr 7 zsivivel megyek, akkor elbukik az acélőr és visszavonulok, de a rendszer lenyúl még 2 zsivit, megnéztem előtte és utána is a zsivi létszámot, nem csalódtam... ki tudja mennyit nyúlhatott még le!!!
Legyetek résen és ellenőrízzétek...
Tudom, hogy nem fognak jóváírni semmit, sem zsiviben, sem semmilyen kárpótlást, de azért nézzetek ti is utána, hátha másnál is kapitalista lett a rendszer! Vigyázat Ne hagyjátok magatokat átverni, megkárosítani! :D :D
 

DeletedUser26096

Guest
Ha visszavonulok a marsi érc csatájából, megint lenyúlt 2 db zsivit... nem semmi, szerintem nem fogják ezt kijavítani, biztos benne van a játékban... Adófizetés, ha nem veszünk gyémántot... :)
Tiszta kapitalizmus. :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Most, hogy az új technológiák kifejlesztése már ilyen rengeteg sok pontba kerül, nagyon jó lenne, ha a technológia fejlesztéshez is odakerülne az a 3 gomb, ami a nevezetesek fejlesztésénél már ott van.
Ide kéne bekerülnie:
422 bővítmény megtekintése
Ezeknek a gomboknak:
423 bővítmény megtekintése

Vagy még jobb lenne, ha direktbe be lehetne írni, hogy hány pontot szeretnék betenni a raktárról. Akkor még kevesebb kattintgatással meg lehetne oldani.
Vagy legalább olyan gomb lehetne, ami a raktárról berakja a szükséges mennyiségű pontot, ha ott van elég.
 

Gróf úr

Aktív tag
Kérdezem tisztelettel, hogy a Marsi terraformálás hol, hogyan érvényesül?
Ez magától működő valami, vagy nekem is lenne valami dolgom ezzel?
 

Gróf úr

Aktív tag
Kérdezem tisztelettel, hogy a Marsi terraformálás hol, hogyan érvényesül?
Ez magától működő valami, vagy nekem is lenne valami dolgom ezzel?
Értem én, hogy nem ma indult ez a „beszélgetés folyam", de szokott még erre járni valaki – mondjuk egy adminisztrátor –, akitől választ lehetne remélni?
 

Kukac

Tag
Értem én, hogy nem ma indult ez a „beszélgetés folyam", de szokott még erre járni valaki – mondjuk egy adminisztrátor –, akitől választ lehetne remélni?
Hétvége volt, az adminok is lubickoltak.
Sajnos, az előző kérdésedre nem tudok választ adni, nem vagyok marslakó.
Előbb-utóbb kerül valaki, aki tudja a választ.
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Ránézésre azt gyanítom, hogy a város körüli táj változása utal a megváltozott éghajlati viszonyokra, de arra már nem emléxem, milyen volt... ;-)
 

DeletedUser26096

Guest
Megpróbálom ide leírni, bár nem sok reményt fűzök, hogy a hibát javítják, mert azt írták nekem, hogy tesztelik a hibát (vagy mégsem) és aztán küldik a fejlesztőknek, hát nem tudom...
Tehát 2 kérdésem lenne:
1. Miért van az, hogy a marsi korszakban, ha csatázok a mars bolygón a marsi ércnél és visszavonulok, akkor 2 zsivimet mindig lenyúlja a rendszer (Elvileg azt a választ kaptam, hogy tesztelik, ki tudja...)
2. Ugyancsak marsi csatáknál a himedzsi várkastély duplán számolja a marsi csatákat és a számlálója duplán vonja le a csataesélyeket, szerintem ez nem igazságos, ahogy eltünnek a zsiványok is.
Ezzel is csak a fejlesztők járnak jól... :)
Talán egyszer egy okostól (mert én nem vagyok az) kapok majd választ és hátha javítják ezeket a hibákat is, de lehet, hogy csak hiú ábránd... Itt is van bürokrácia rendesen, tuti :D
 

Kukac

Tag
1. Miért van az, hogy a marsi korszakban, ha csatázok a mars bolygón a marsi ércnél és visszavonulok, akkor 2 zsivimet mindig lenyúlja a rendszer (Elvileg azt a választ kaptam, hogy tesztelik, ki tudja...)
Már többen is jelezték ezt a hibát, a fejlesztők is tudnak már róla. Remélhetőleg javítják.
(A himedzsis gondot még nem láttam, de ez nem jelent semmi. Te viszont jelentsd, ha esetleg eddig nem tetted meg.)
 

DeletedUser26307

Guest
... a hibát javítják, mert azt írták nekem, hogy tesztelik a hibát (vagy mégsem) és aztán küldik a fejlesztőknek, hát nem tudom...
Hát én sem tudom, de naivan úgy képzeli az ember gyermeke, hogy a béta verzió a tesztelésre van fenntartva, hogy kiszűrjék és javítsák a hibákat még azelőtt, hogy kiküldenék élesbe.
(Kíváncsi lennék, az ott játszók hány százaléka lehet valóban tesztelő. Gyanítom, elenyésző.)
 

Gróf úr

Aktív tag
Hétvége volt, az adminok is lubickoltak.
Sajnos, az előző kérdésedre nem tudok választ adni, nem vagyok marslakó.
Előbb-utóbb kerül valaki, aki tudja a választ.
Eltelt több, mint három hét. Ebbe nemhogy egy hosszú hétvége, de egy kiadós nyaralás is belefér.
 

DeletedUser20942

Guest
A marsi térképen hány tartomány van?
Már a 2. vége felé járok, de már kezdem unni.

Üdv: milkaváros
 
Fent