Kibeszélő Űrkorszak Marsi korszaka kibeszélő

Lorant96

Nagyon aktív tag
Most, hogy az új technológiák kifejlesztése már ilyen rengeteg sok pontba kerül, nagyon jó lenne, ha a technológia fejlesztéshez is odakerülne az a 3 gomb, ami a nevezetesek fejlesztésénél már ott van.
Ide kéne bekerülnie:
upload_2019-5-29_6-52-2.png
Ezeknek a gomboknak:
upload_2019-5-29_6-53-50.png
 

Labtechnim

Új tag
Végre egy kis kihívás.
Bár sajnos valami csendben változott is... a visszatérő ad mindent, de 50ből 1x adott terméket... Ez azért xxxxxxizé. :)
Ja igen.. a mars kor hozott egy idegesítő dolgot is.
Tegnap megszakítottam a vikingest, de a felkiáltójel azóta is fölötte van. Ez azért bosszantó, mert az app csipog is néha ezért.





finomabban!ok?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
[...]Ja igen.. a mars kor hozott egy idegesítő dolgot is.
Tegnap megszakítottam a vikingest, de a felkiáltójel azóta is fölötte van. Ez azért bosszantó, mert az app csipog is néha ezért.
Az nem a mars korhoz kapcsolódik, hanem az utolsó frissítéshez. És ez így is marad, mert már a követező frissítésnél sem 'javították' a bétán - vagyis vélhetően koncepció, mert kevesen használják. :)
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Az nem a mars korhoz kapcsolódik, hanem az utolsó frissítéshez. És ez így is marad, mert már a követező frissítésnél sem 'javították' a bétán - vagyis vélhetően koncepció, mert kevesen használják. :)

Személy szerint nekem, az egyetlen gondom az vele, hogy akkor is ott a felkiáltójel, amíg azt várom, hogy leteljen a 24 órás várakozás, a megszakítás után. :/
 

Labtechnim

Új tag
Az nem a mars korhoz kapcsolódik, hanem az utolsó frissítéshez. És ez így is marad, mert már a követező frissítésnél sem 'javították' a bétán - vagyis vélhetően koncepció, mert kevesen használják. :)
Nem a marshoz, de ahogy jött a mars az nekem feéugrott és vége, ha már úgyis ide írtam akkor bőven jó itt elmondjam mi a gondom :D
 

Vanek ur

Aktív tag
Személy szerint nekem, az egyetlen gondom az vele, hogy akkor is ott a felkiáltójel, amíg azt várom, hogy leteljen a 24 órás várakozás, a megszakítás után. :/
Szerintem mindenkinek az a gondja vele, hogy akkor is ott van, ha nem kell(ene). :)
Akkor is, ha el sem kezdted, mert nem is érdekel az egész unalmas xxxxxxxxx




csúnya szó!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24266

Guest
a marsi érc lelőhely mindig 7 ércet fog adni 4 óránként, vagy ez turbózható valahogy?
 

DeletedUser26801

Guest
sziasztok holtalálom azt a rakétát mert nem látom az én pályámon sehol
 

Vanek ur

Aktív tag
Személy szerint nekem, az egyetlen gondom az vele, hogy akkor is ott a felkiáltójel, amíg azt várom, hogy leteljen a 24 órás várakozás, a megszakítás után. :/
Nem akartam már az előző hozzászólásomat módosítani (nem kaptál volna róla értesítést), így inkább egy újabba írok most.
Szóval jól gondolkodhattam, mert úgy tűnik, tényleg kevesen használták ezt a lehetőséget, és azért lett a felkiálltójel folyamatos jelzésű - hiszen a bétán most emeltek jelentősebben az Yggdrasil fa főbb statjain, hogy mégiscsak vonzóbb legyen ezt használni. Kérdés, hogy ez elég lesz-e arra, hogy az emberek nagyobb része most már majd nekiugorjon; vagy túl unalmas lesz még így is (pláne, hoggy érkezik majd lassan az egyiptomi is; és már készületben van a japán is).
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Nem akartam már az előző hozzászólásomat módosítani (nem kaptál volna róla értesítést), így inkább egy újabba írok most.
Szóval jól gondolkodhattam, mert úgy tűnik, tényleg kevesen használták ezt a lehetőséget, és azért lett a felkiálltójel folyamatos jelzésű - hiszen a bétán most emeltek jelentősebben az Yggdrasil fa főbb statjain, hogy mégiscsak vonzóbb legyen ezt használni. Kérdés, hogy ez elég lesz-e arra, hogy az emberek nagyobb része most már majd nekiugorjon; vagy túl unalmas lesz még így is (pláne, hoggy érkezik majd lassan az egyiptomi is; és már készületben van a japán is).

Már megbocsáss, de attól nem fogom többet használni, ha akkor is ott van a felkiáltójel, amikor 24 órát várni kell az újraindításra, feladás után /nem lehhet csinálni vele semmit/. Ha a felkiáltójel azt jelezné, hogy letelt a 24 óra, nem szóltam volna semmit. :)
/Igen, tudom, hogy a bétán már el is vették a felkiáltójelet a mostani formában./
Szerintem nem volt unalmas a vikingezés, de külön öröm, hogy megemelik a mértékét annak, amit kapok érte. :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Már megbocsáss, de attól nem fogom többet használni, ha akkor is ott van a felkiáltójel, amikor 24 órát várni kell az újraindításra, feladás után /nem lehhet csinálni vele semmit/. Ha a felkiáltójel azt jelezné, hogy letelt a 24 óra, nem szóltam volna semmit. :)
/Igen, tudom, hogy a bétán már el is vették a felkiáltójelet a mostani formában./
Szerintem nem volt unalmas a vikingezés, de külön öröm, hogy megemelik a mértékét annak, amit kapok érte. :)
Ismét mondom: engem is zavar. Illetve lehet, új infót mondok: nem én találtam ki, hogy ott legyen, nem én raktam bele, nem én ..... Vagyis a mondatod elején nem nekem kellett volna szánnod (vagy nem így). Hiszen ugyanúgy egyetértünk benne. :)
Én most csak annak 'örültem', hogy jól tippeltem, miért is rakhatták oda folyamatosra a felkiálltójelet (a bétán még most sem tűnt el (vélhetően nem is fog); hiszen nálam most is ott leledzik - egyedül akkor tűnik el, ha elindítod a küldetéssorozatot, és még nincs kész a termelés), mert olyan lépéseket tesznek (a fa statjainak jelentős emelése), ami ezt erősíti meg. Így pedig meg lehet érteni az ő oldalukról is a dolgot. Hogy csináltak valamit sok-sok munkával, amivel alig páran játszadoznak. Vagyis kell tenni valamit, amivel vonzóbbá teszik ezt a mellékszálat is, hogy ne csak dísznek legyen ott, hanem tényleg legyen is értelme végigszenvedni az egészet kismilliószor. És most ezt tették (már a folyamatos felkiálltójeles megjelenés). Számunkra nem a legjobb megoldás, de egyelőre ez van. Majd megszokjuk ..... vagy találnak más megoldást erre a problémára.
 

Gróf úr

Aktív tag
Lesz további lehetőség Marsi ércet termelni, vagy nőni fog a 4 óra alatt termelhető mennyiség?
Mert ez az alkalmankénti 4-6 termék nagyon karcsú! Így elég sokára jön össze a „Polimerizált membránok"-hoz szükséges 200 db. És akkor az egyebeket még nem is említettem.
 
Lesz további lehetőség Marsi ércet termelni, vagy nőni fog a 4 óra alatt termelhető mennyiség?
Mert ez az alkalmankénti 4-6 termék nagyon karcsú! Így elég sokára jön össze a „Polimerizált membránok"-hoz szükséges 200 db. És akkor az egyebeket még nem is említettem.
Lesz majd 8 órás és 24 órás lelőhelyek. Azok adnak majd többet. Most így hirtelen pontos értéket nem tudok, de a 8as 20-30 között ad, a 24es 50-60 között. Szóval lehet majd haladni, de szét kell verni ahhoz mindenkit a kontinens térképen.
 

DeletedUser24512

Guest
Most már kezd marha idegesítő lenni és egyben eléggé csalás szagú, hogy ez az úgynevezett "véletlen szám generátor" kód-shit, állandóan a gépi ellenfél javára "csal"... Átlagos harc marson: gépnek 4x van AR célzása nekem egyszer vagy egyszer sem... Így is rettenet nehéz sokszor a csatát lehozni, nem hogy még ilyen kis kibaxásokkal... Ja a kritikus sebzés (20,68%) eséllyel egyszer jött be vagy 10 csatában a Virgo project egyszer sem!!!!
Ne csináljátok már ezt, hogy direkt baxtok ki az emberekkel akik fizetik a játékot!
 
Fent