Kibeszélő Ősi Egyiptom

Lef------

Nagyon aktív tag
"Megszűnik a marsi érc bányászat lehetősége is, csak egy spéci épülettel az alapvárosban lehet majd előállítani."

Ezt hogy kell érteni? ha valaki átlép az új korba onnantól a térképen nem lehet majd marsi ércet bányászni?
Aki pedig majd ezután lép a marsba annak nem is lesz a térképen lévő bányászat?
 

DeletedUser

Guest
"Megszűnik a marsi érc bányászat lehetősége is, csak egy spéci épülettel az alapvárosban lehet majd előállítani."

Ezt hogy kell érteni? ha valaki átlép az új korba onnantól a térképen nem lehet majd marsi ércet bányászni?
Aki pedig majd ezután lép a marsba annak nem is lesz a térképen lévő bányászat?

Ha átlépsz az új korba, elhagyod a marsi kolóniád. Értsd, mrsi termékeket a sima városodba épített termelőkben tudsz gyártani, vonatkozik ez a marsi ércre is. Alapvetően, ha nincs marsi kolónia, nincs marsi kredit sem, ergo nem is tudsz expedíciót indítani ércért. Lesz egy épület az alap városban Synthetizer az eredeti neve, azzal lehet majd előállítani. Érdemes előre addig kivárni az átlépéssel, míg meg nincs az összes szükséges marsi áru... Csak ugye a következő kor is kérhet majd még, szóval ki tudja mennyi is az a szükséges mennyiség. Siralmas ahogy van...
 

DeletedUser24512

Guest
Új korhoz kell: kell:
penz365 millióalap355 millió prom2710 oric3420 mars11500 jeg10000 keno2750 fuzio1800 mikroba2700 szuper2170 bio2750 folyadek10000 feldolgozott10000 brom10000 nikkel10000 kristaly10000
11295 forge
fentebb osszegeztem min 11500
NE LEPJETEK KORT HA NINCS ELEG MARSI ERCETEK!!!!
eltunik a banyaszasi lehetoseg.
a varosban lehet majd termelni de duuuurva lassan
1 / 2 / 4 / 6 Mars erc 4 / 8 / 24 / 48 oras termeleseken :D
Nevezetes 5*750 anyag prnt.sc/rn5ysh. A bonusz meret es egyebek prnt.sc/rn5z72.
Eddig 50 termeket irtak amit kaptak eggyezkedes utan.
Egysegek parameterei prntscr.com/rn96ty. Bajnok prnt.sc/rn87e8
TEch elso fele: prnt.sc/rn9ccd. MAsodik fele prnt.sc/rn90cw
 

DeletedUser24512

Guest
Az egységek egy része valami katasztrófálisan xxxx lesz, 1 meg 2 ütéstávjaik vannak...
Ja és megarad az AR célzás nevű kolosszális csalás is, hogy nehogy már ésszel/taktikával lehessen győzni, hanem itt is játszunk hülyéknek való szerencsejátékot, mert az olyan "trendi" meg "cuki"... Komolyan levitték az egészet egy gagyi arckönyves játék szintjére!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lef------

Nagyon aktív tag
s mi lesz a sorsa a marsi krediteknek? az csak úgy volt aztán már nincs?
vagy amíg az kitart addig lehet bányászni a marsi térképen?
 
Nagy xxxx ez a egyiptomi. Állok, nincs termelő épületem, mert nem tudok utat lerakni. Az út aránytalanul sokba kerül, egy ház 12 óra alatt termel meg egy egységnyi utat??? Közben a katonák kiképzése folyamatosan viszi a pénzt, mert ha nem csatázok, termelni nem tudok. A csaták irtózatosan nehezek, a gép alapból előnnyel indul, mert gép és automatikusan tudja, hová helyezkedjen, hogy a leghatékonyabb legyen. A terület tele van xxxx akadályokkal. Hogy feloldjam a következő találmányt, felszedtem az utakat, hogy össze tudjam szedni na kellő diplomáciát. Erre most nem tudok utat lerakni, mert aránytalanul sokba kerül. 22 óra múlva a nagykövetség ad 600 xxxxxx, abból majd építhetek 3 utat. lesz kb 3 termelő házam. 26 óra múlva újra tudok építeni egy utat. De xxxxx jó!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Szindbad

Új tag
Úgy tűnik az egész egyre inkább a pénz hajszolásáról szól. Az egyiptomi játékban egyetlen tiszta terület sincs, mindhez csákány kellene, amit csak gyémántért kapsz, tehát vegyél sok pénzért kevés gyémántot, akkor tudsz haladni kicsit. Nagyon kevés forrást adnak az épületek, lassan és nagyon sok kell belőlük a fejlesztéshez. Én nem kínlódni akarok idejönni. Egyre inkább tele van vele a hócipőm.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
nem kell gyémánt a csákányhoz (6db-hoz talán?)

5millió marsi kredit az soknak számít? mert azzal akkor elleszek egy ideig...
 

Xantos Philus

Aktív tag
Az igaz, hogy a települések helyett inkább a főtelepülesee kene ráfeküdni. A grafikája nem borzalmas de már ahoz hasonló. Nem arra kéne ösztönözni az embereket, hogy vágtassanak mint a kerge a korokon át inkább mi kéne bővíteni a játékot. Jobban illeszkedniük kéne a koroknak a város dizájnjára is mert főként a magasabb korokban helyhiány miatt a városházán kivül nem is nagyon észrevehető, hogy mklyen korban van az ember. Fel kéne odanj néhány épület forgatását és egyszerűbb épületek fejlesztését akár az előző korban lerakott épület jelenkorban lévő feloldott fejlesztését. Ha közel akarnánk kerülni a mai gyartású játékokhoz akkor a térkép elforgatása is illő lenne. A kocsmanteljesen feleslegessé valt mert nem lehet elkölteni az a rengeteg ezüstöt. Az üzenetekben nem lehet kihúzni, dőltbetűt, szines betűkkel írni de lehetne beilleszthető jeleket is kitalálni mint pl. egy céh jelecske amit el lehet üzenetben küldeni vagy pc-re lehetne egy smiley felismerő is. Az eventeknek sokkal jobban bele kellene simulnia a játekba. Kellenének igazi küldetések jó sztorikkal nem csak az hogy jött egy ebmer akinek kell száz alapanyag, fizesd ki. Sokkal több jutalom kéne a küldetésekhez. Sorolhatná még.
 

DeletedUser25106

Guest
Az egyiptomi település szerintem szép lett! De ebben ki is merült ez az újdonság. A harcrendszer gusztustalan, 6db harci szekeremet + 1-1 núbiai és tevelovasomat leveri 3 + 3 núbiai és tevelovas!!( ........ ezt itt káromkodás amit a fejlesztőknek szánok! ) Iszonyat lassú a játékmenet, hol a kivásárlási lehetőség? Még a maradék játékélményt és érdeklődést is elveszitek a játékosoktól! A nagyfejüek meg azon gondolkodnak a FOE központban, hogy miért kevesebb a játékos! Na pont ezért ( is )!!!
 
Szerintem Te egész egyszerűen nem mondsz igazat! Visszaolvastam az előző hozzászólásaidat is. Rájöttem, hogy vagy neked kedveznek a játék készítői, vagy egyszerűen hazudsz.! Én is belépek minden nap, most több időt tölthetek a játékkal, de a 8 óra akkor is 8 óra marad, sehogyan sem gyorsíthatod fel. Az első egyiptomiban még szorzót sem kaptam, nem tudom, te mennyit kaphattál, hogy ezt a rengeteg terméket és katonát legyárthattad ennyi idő alatt.
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Szerintem Te egész egyszerűen nem mondsz igazat! Visszaolvastam az előző hozzászólásaidat is. Rájöttem, hogy vagy neked kedveznek a játék készítői, vagy egyszerűen hazudsz.! Én is belépek minden nap, most több időt tölthetek a játékkal, de a 8 óra akkor is 8 óra marad, sehogyan sem gyorsíthatod fel. Az első egyiptomiban még szorzót sem kaptam, nem tudom, te mennyit kaphattál, hogy ezt a rengeteg terméket és katonát legyárthattad ennyi idő alatt.

Becsületsértés?

Halkan megsúgom: NEM SZOKÁSOM hazudni.
Érdekem sem fűződik hozzá, és senki sem kedvez nekem.
Miért is tennék, hisz nekik sem fűződik érdekük hozzá.
 

DeletedUser27775

Guest
Szerintem zseniális a játék ! Nem csak az hogy mindhárom falu "váráosházája" ad némi pént, de még csak nem is az hogy lehet latni ahogy a homokot hordja a szél. Nagyon látványgazdag lett az település környéke. A csaták is jók, persze manuálban. :) Nagyon tornáztatja az agyat és ez tetszik a legjobban. Persze fontos a látványvilág is. Nekem semmi bajom vele. Nagyon fontos szerintem hogy csak annyit termeljünk amit a település kér. Az se mellékes hogy terméket és FP-t is ad , menetközben. Jó a piramis 6x6-os és szükség van rá. Az igazi kihívás hogy jól használjuk el az akadályelbontókat. Ha megnéziket kicsit ötvözve van a viking és a japi falu benne. Kövezzetek meg, de ez a települé egy remekmű. :)
 
Fent