Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

Hunter Sipi

Új tag
Üdv. Olyan ötletem támadt a játékkal kapcsolatosan, hogy nem e lehetne olyan nevezetes épület kifejleszteni ami a csatatérben segítene?! Például napi egyszer a Demo megfeleződne vagy minél nagyobb szinten lenne a nevezetes épület annál többet csökkenne a Demó. Szerintem nem lenne egy rossz ötlet több lenne a csata tárgyalás. Köszi.
Üdv: Hunter
 

helen

Nagyon aktív tag
mert már számtalan nevezetes van a játékban így is

a helyünk meg korlátolt

minden eventen új - és új épület jön be

a helyünk viszont nem nő

személy szerint fölöslegesnek is tartom egy ilyen demócsökkentő nevi elkészítését - biztos nem tenném le, pedig sokat csatázok-
 

Hunter Sipi

Új tag
Köszi a választ. Hát lehet te feleslegesnek tartod de lehet más örülne neki. Például aki kicsi szinten van többet tudna csatázni vagy tárgyalni. Nem minden Céh tud 4 táboros helyeket foglalni ott pedig nő a demó rendesen. Hely mindig arra van amire csak akarjuk. Sok kacatot fel kell venni és le lehetne tenni egy 4×4 es helyre ami nem sokat foglalna...
 

III. Dementia

Aktív tag
Köszi a választ. Hát lehet te feleslegesnek tartod de lehet más örülne neki. Például aki kicsi szinten van többet tudna csatázni vagy tárgyalni. Nem minden Céh tud 4 táboros helyeket foglalni ott pedig nő a demó rendesen. Hely mindig arra van amire csak akarjuk. Sok kacatot fel kell venni és le lehetne tenni egy 4×4 es helyre ami nem sokat foglalna...
Szerinted, azok a céhek, amik most lesáskázzák a könnyű helyeket, az Általad megálmodott nevivel meghagyják Neked a demózós helyeket, vagy lesáskázzák azokat is?
 

Hunter Sipi

Új tag
Nekem nem kell hagyni helyet. Én csak azt szeretném elérni ha délre 50 vagy 60 as a Demom és még este szeretnék csatazni vagy tárgyalni akkor egy 80 as szintű nevivel mondjuk feleződjön meg a Demo. Több pontot vagy cuccokat lehetne szerezni. Ennyi rèszemről.
 

helen

Nagyon aktív tag
Köszi a választ. Hát lehet te feleslegesnek tartod de lehet más örülne neki. Például aki kicsi szinten van többet tudna csatázni vagy tárgyalni. Nem minden Céh tud 4 táboros helyeket foglalni ott pedig nő a demó rendesen. Hely mindig arra van amire csak akarjuk. Sok kacatot fel kell venni és le lehetne tenni egy 4×4 es helyre ami nem sokat foglalna...
Úgy gondolod egy kicsi szintű játékosnak inkább a te nevidet kéne letennie-ha megcsinálják- mintsem Bárkát, Alcatrazt, vagy ZAC.-ot ?
Úgy gondolod hogy minden játékos városa tele van lomokkal, amiket csak fel kell szedni és mindjárt mehet a helyére új nevi ?
Elárulom neked, hogy ez nem így van.
Úgy gondolod hogy ha egy ilyen nevit a fejlesztők megcsinálnak az kicsi lesz és olcsó ?
Koronként van 2 nevi.. melyik korhoz csatolnád hozzá ??
Vagy megcsinálnák korfüggetlenre ?
Melyik korban gondolod hogy el lehessen érni ?

Véleményem szerint kicsi-szintű játékosnál nem férne el ez az épület, drága lenne megépítenie , drága lenne fejlesztenie, fontosabb épületektől venné el a helyet , s lényegében szüksége se lenne rá nagyon, mert támadóbónusz nélkül, megfelelő számú katonaság nélkül, egy kicsi játékos nem fogja tudni kihasználni, hiába nem nő annyira a demója..

Ez a nevi, ha mégis megcsinálnák, sanszos hogy csak a magasabb korokban lévő játékosoknak adna fórt..
 

Hunter Sipi

Új tag
Késő középkor. Addig Zeusz Aacheni Castel közül lehet már tenni valamit le ami támadó bónuszt ad. Ilyet pedig nem írtam hogy minden játékos városa tele van lomokkal mert persze az enyémben is vannak felesleges dolgok. De tudnék mit felvenni ami helyére egy ilyen épületet húznék fel. Bárkát Alcat így is húzom. Azért csatatéren is több mint 20 napot eltöltünk és mikor olyan csapatokkal vagyunk összesorsolva akit alig lehet ütni ott jól jönne egy ilyen nevi mert a lenti szektorokban akkor többet lehetne ütni. Lehet a magasabb játékos is előnybe kerül de a kicsi is mert többet tudna ütni. Aki 4 táborral van annak szinte mindegy. Részemről ennyi lenne
 
Utoljára szerkesztve:

Lef------

Nagyon aktív tag
Ügyesen kell gazdálkodni a hellyel. A játékban talán az egyetlen dolog amit még nem rontottak el.
Valamint olyan céhben kell lenni, ahol a tagok megfelelő kincstárat biztosítanak ahhoz, hogy mindenki sokat tudjon csatázni a csatatéren.
 

III. Dementia

Aktív tag
Késő középkor. Addig Zeusz Aacheni Castel közül lehet már tenni valamit le ami támadó bónuszt ad. Ilyet pedig nem írtam hogy minden játékos városa tele van lomokkal mert persze az enyémben is vannak felesleges dolgok. De tudnék mit felvenni ami helyére egy ilyen épületet húznék fel. Bárkát Alcat így is húzom. Azért csatatéren is több mint 20 napot eltöltünk és mikor olyan csapatokkal vagyunk összesorsolva akit alig lehet ütni ott jól jönne egy ilyen nevi mert a lenti szektorokban akkor többet lehetne ütni. Lehet a magasabb játékos is előnybe kerül de a kicsi is mert többet tudna ütni. Aki 4 táborral van annak szinte mindegy. Részemről ennyi lenne
Agyagot is le lehet tenni.

És nem. Ami erősít egy kicsit, az egy nagyot a halálba tápol.

Én pl. 119-es demoralizációval is tudok ütni.
Ha ezt lefelezzük, 8-10 csatánként kell katonát cserélni.
És vannak a céhben, akik hasonló haderővel bírnak.
Mi jutna Neked, egy olyan helyzetben, ahol nálunk is működik a nevid, és nem kell gondolkozni délben, hogy mennyi maradjon a hátralévő 2 forgásra?
 

Csiliz

Aktív tag
Késő középkor. Addig Zeusz Aacheni Castel közül lehet már tenni valamit le ami támadó bónuszt ad. Ilyet pedig nem írtam hogy minden játékos városa tele van lomokkal mert persze az enyémben is vannak felesleges dolgok. De tudnék mit felvenni ami helyére egy ilyen épületet húznék fel. Bárkát Alcat így is húzom. Azért csatatéren is több mint 20 napot eltöltünk és mikor olyan csapatokkal vagyunk összesorsolva akit alig lehet ütni ott jól jönne egy ilyen nevi mert a lenti szektorokban akkor többet lehetne ütni. Lehet a magasabb játékos is előnybe kerül de a kicsi is mert többet tudna ütni. Aki 4 táborral van annak szinte mindegy. Részemről ennyi lenne
"... és mikor olyan csapatokkal vagyunk összesorsolva akit alig lehet ütni ott jól jönne egy ilyen nevi ..." És gondolod, hogy az ilyen nevit pont a kis csapatok húznák fel és nem a nagyok, amelyek úgy is tele vannak katonai meg egyéb bónuszokkal!?
 

Csiliz

Aktív tag
Amúgy szerintem a nevezetesekkel van egy kis gond. Az igaz, hogy korhoz vannak kötve, de a felépítésük viszont már nem. Vagyis pl. egy virtuális jövőbeli nevezetest, ha van rá hely meg sikerül beszerezni hozzá a termékeket bármelyik korban lerakható. A szintek növelése pedig már csak tervrajzok meg forge pontok kérdése.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Amúgy szerintem a nevezetesekkel van egy kis gond. Az igaz, hogy korhoz vannak kötve, de a felépítésük viszont már nem. Vagyis pl. egy virtuális jövőbeli nevezetest, ha van rá hely meg sikerül beszerezni hozzá a termékeket bármelyik korban lerakható. A szintek növelése pedig már csak tervrajzok meg forge pontok kérdése.

A játék egyik legnagyobb tévedése volt az, hogy a nevezetesek nem csak abban a korban építhetőek amelyeket elért a játékos...
 

erika5503

Aktív tag
Úgy gondolod egy kicsi szintű játékosnak inkább a te nevidet kéne letennie-ha megcsinálják- mintsem Bárkát, Alcatrazt, vagy ZAC.-ot ?
Úgy gondolod hogy minden játékos városa tele van lomokkal, amiket csak fel kell szedni és mindjárt mehet a helyére új nevi ?
Elárulom neked, hogy ez nem így van.
Úgy gondolod hogy ha egy ilyen nevit a fejlesztők megcsinálnak az kicsi lesz és olcsó ?
Koronként van 2 nevi.. melyik korhoz csatolnád hozzá ??
Vagy megcsinálnák korfüggetlenre ?
Melyik korban gondolod hogy el lehessen érni ?

Véleményem szerint kicsi-szintű játékosnál nem férne el ez az épület, drága lenne megépítenie , drága lenne fejlesztenie, fontosabb épületektől venné el a helyet , s lényegében szüksége se lenne rá nagyon, mert támadóbónusz nélkül, megfelelő számú katonaság nélkül, egy kicsi játékos nem fogja tudni kihasználni, hiába nem nő annyira a demója..

Ez a nevi, ha mégis megcsinálnák, sanszos hogy csak a magasabb korokban lévő játékosoknak adna fórt..
így igaz---annyi eventes dolog jön állandóan a felét sem csinálják meg---nincs értelme egyáltalán az eventeknek idő és hely igényes amivel nem halmoznak el minket.minden egyes kockáért kínkeservesen megszendedünk ..és az épületeket sem lehet forgatni ami esetleg javítana a helyzetünkön ....ezt 5 éve halogátják és csak a sok felesleges lomok gyűlnek a raktárba ...még jó hogy ott van az ócskás ahol el lehet adni a lomokat irreális gyémánttokért tudsz csak fejlődni ami elérhetetlen :( a mai kastély beígérése is csak humbuk és szédíítik vele a játékosokat. inkább azon kéne elgondolkodni a játék fejlesztőknek, hogy egy erősebb szervert hozzanak össze a járékra mert egy nagy talicska rakás az egész játék felület csúcsidőben--gondolok itt az GVG-re este 20 órakor; meg csütörtök reggel 8 órakor a cstattér induláskor éd kedden reggel 8 órakor ez expediciónál is.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Így nem teljesítmény alapú egy nevezetes megszerzése. ha van ismerősöm akkor szinte ingyenesen hozzájutok
Ezen kívül nem ösztönző a korhaladás sem

Akkor sem lenne teljesítmény alapú. Mivel akkor meg nem kellene senki hozzá. Így legalább van némi élet a piacon.
A korhaladásra meg miért kellene ösztönöznie? Ha szaladsz előre, mert kell egy nevi, vagy egyéb ok miatt, akkor csak magaddal tolsz ki. Úgy meg nagyobb az esélye, hogy abbahagyod.
Nem igazán értem miért gond, hogy ha van elég rajzod akkor akár vaskorban leteheted az összes nevit. Ez inkább hasznos mint rossz.
 

III. Dementia

Aktív tag
Akkor sem lenne teljesítmény alapú. Mivel akkor meg nem kellene senki hozzá. Így legalább van némi élet a piacon.
A korhaladásra meg miért kellene ösztönöznie? Ha szaladsz előre, mert kell egy nevi, vagy egyéb ok miatt, akkor csak magaddal tolsz ki. Úgy meg nagyobb az esélye, hogy abbahagyod.
Nem igazán értem miért gond, hogy ha van elég rajzod akkor akár vaskorban leteheted az összes nevit. Ez inkább hasznos mint rossz.
Az egy rossz beidegződés, hogy alacsony korban könnyebb az élet.
Egyszerűen nem igaz.
Főleg, amióta van ócskás, és a területet kb. azonnal fp-re tudod váltani.
Vagy haderőre.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Az egy rossz beidegződés, hogy alacsony korban könnyebb az élet.
Egyszerűen nem igaz.
Főleg, amióta van ócskás, és a területet kb. azonnal fp-re tudod váltani.
Vagy haderőre.

Nem mondtam, hogy alacsony korban könnyebb az élet. Azt mondtam, hogy ha rohan előre esztelenül, mert kell egy nevi, azzal a saját dolgát nehezíti meg. Mert nem fog olyan ütemben fejlődni, ahogy az adott korhoz kellene.
 
Fent