Ötletek

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3481

Guest
zerg ez egy zseniális ötlet, én úgy képzelném el hogy a barátlinsán a nevük alatt lenne egy számláló hogy hány órája/napja járt nálam az illető.
 

DeletedUser

Guest
sziasztok. az első ötletem - bár ezt már valószínűleg számtalanszor felvetették-, hogy lehetne esti képe a városnak. mondjuk este 7-től hajnali 5ig, amikor a város képét este láthatnánk, a fényt pedig az épületekből áradó fáény adná. ezt nagyon díjaznám, és szerintem mások is.

a másik javaslatom pedig az, h a rációt helyezzük előtérbe. h konkrét legyek, például a vaskorsazki nyílvános fürdő x pénzbe és alapanyagba kerül, és 570 boldogságot ad. ezzel szemben a virágzó középkori templom mindössze 520 boldogságot ad, holott több, mint 10-szeresébe kerül, mint afürdő. azt szeretném kérni, hogy akésőbbi korok beli épületek, mivel drágábbak, többet adjanak,mert így ennek semmi értelme sincs. a templomnak legalább akkor 700 boldogságot kéne adnia stb...vélemény?
 

DeletedUser21403

Guest
Az első szép lenne de nem biztos hogy erre a tervezők hajlanának de tényleg szép lenne!

Második: Fürdő: 570 boldogság 4x4-es területen átlag:35.625 boldogság négyzetre bontva
Templom: 520 boldogság 3x3-as területen átlag: 57.77 boldogság négyzetre bontva

Jól látható hogy jóval többet( több mint másfélszeresét) adja mint a fürdő négyzetre bontva! Ezzel az átlaggal a templom ha 4X4-es lenne akkor 924 Boldogságot biztosítana!
 

DeletedUser10514

Guest
sziasztok. az első ötletem - bár ezt már valószínűleg számtalanszor felvetették-, hogy lehetne esti képe a városnak. mondjuk este 7-től hajnali 5ig, amikor a város képét este láthatnánk, a fényt pedig az épületekből áradó fáény adná. ezt nagyon díjaznám, és szerintem mások is.

a másik javaslatom pedig az, h a rációt helyezzük előtérbe. h konkrét legyek, például a vaskorsazki nyílvános fürdő x pénzbe és alapanyagba kerül, és 570 boldogságot ad. ezzel szemben a virágzó középkori templom mindössze 520 boldogságot ad, holott több, mint 10-szeresébe kerül, mint afürdő. azt szeretném kérni, hogy akésőbbi korok beli épületek, mivel drágábbak, többet adjanak,mert így ennek semmi értelme sincs. a templomnak legalább akkor 700 boldogságot kéne adnia stb...vélemény?
Valóban van olyan, hogy egy későbbi korbeli épület nagyon kilóg a sorból, de az nem is kerül sokba, lásd térképész. A templom rossz példa, egyik legjobb terület/boldogság arány, vetekszik az egyetemével a hatékonysága és ahhoz képest olcsó is(hiába, a hit ereje, ugye :D)
Ha megnézed, ez végig így van, lásd iskola vs kocsma. Egyszóval a játék készítői aktivitáshoz igazították hogy ki mit tud megfizetni, ezen nem kell kiakadni.
Első ötlet: ez jó lenne, de csak akkor, ha a beállításoknál a saját város animációit/extráit is ki/be lehetne kapcsolni. Nem biztos, hogy egy gyengébb gépes játékos örülne a vélhető lassulásnak, amivel a fényefektek járni szoktak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21101

Guest
egyetlen ötletem volna:

HAJNALBAN FRISSÍTSETEK, NE 22 ÓRA KÖRÜL!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7560

Guest
mikor frissítettek? nálam nem volt semmi...
utolsó verziófrissítés nálam 6-7között volt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser22232

Guest
Sziasztok!

Az én ötletem: a Városháza ne az Áru fülell induljon hanem a Hírek-kel, az Áru fület ki is kellene venni a Városházából, ugyis meg van a Piactéren,ott meg csak a helyet foglalja. Az Eseménynapló és a Nevezetes épületek külön fület kaphatna ha az Áru fül eltünik onnan. Szerintem így észerűbb.
Várom az észrevételeket!

Üdv Schöni!
 

DeletedUser

Guest
a Városháza ne az Áru fülell induljon hanem a Hírek-kel,

Ezzel egyet ertek :)

az Áru fület ki is kellene venni a Városházából, ugyis meg van a Piactéren,ott meg csak a helyet foglalja. Az Eseménynapló és a Nevezetes épületek külön fület kaphatna ha az Áru fül eltünik onnan. Szerintem így észerűbb.

ezzel nem, ez nem tetszik. en hasznalom a varoshazaban is az Aru fulet, nem orulnek neki ha eltunne onnan :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent