Ötletek sokasága

  • Témaindító DeletedUser11
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

jobbrog

Új tag
Rosszul találgatsz, nem vagyok céhvezető. De azt jól látod, a céh nemcsak vezetőből áll meg abból a 10-15, jó esetben több tagból, akik valóban tesznek azért, hogy a céh fejlődjön, és elérjen egy bizonyos szintet. És nem az fáj, hogy mindenki megkapja a bónuszt, hanem az, hogy egyesek semmit sem hajlandók érte tenni! Attól független, hogy kicsi vagy nagy. És az sem mentség, hogy a kicsinek fejlődnie kell, mert amikor én voltam kicsi, nem kaptam pluszba naponta forgepontot stb csak azért mert tagja vagyok a céhnek.
Szóval csak azt javasolnám, hogy az kapja meg maximálisan a kedvezményeket, aki tesz is érte!!!
 

DeletedUser24843

Guest
A megoldás, hogy kikell rúgni minden olyan tagot akik semmit se tesznek.. :p Ha csak 15-en maradtok a céhben, akkor is úgyan úgy boldogultok, ahogy eddig, szóval ilyen egyszerű a megoldás... Jobbrog az ötleted szerintem meg kuka, úgy kell válogatni a tagokat, hogy olyanokat vesztek be akik tesznek is a céhért, a többi meg mehet a levesbe..
Meg gondolj bele milyen igazságtalan lenne, ha valaki akár 80*6=480fpontott is kaphatna a vházán 1nap alatt... ( ezt arra értem, hogy a kincstárba kerülnének a pontok és kilehetne szedni annak akinek gondolják.. ) Maradjon úgy minden, ahogy eddig, az inaktiv tagok meg idegesítenek titeket, akkor repüljenek és megvan oldva a probléma... :p ;)

Üdv: Cs
 

jobbrog

Új tag
Aha, csak egy új tagról idő kell míg kiderül, hogy sumákol. Meg néha a régiekről is... Másrészről meg nem kell olyan céhben tagnak lenni, ahol önző, vagy kivételező a vezető. És annak a céhnek nem sok tagja lenne, akinek a vezetőjéről ez elterjedne.... Úgyhogy az a véleményem , hogy az én ötletem is van olyan jó, mint a jelenlegi helyzet, csak éppen a másik oldalról nézi a szitut.
 

DeletedUser24612

Guest
És ezt honnan lehet tudni? Mármint hogy a céhvezető sumákol, vagy esetleg az új tag? Semmi értelme az egésznek, minimum feles, de még csak feles sem, nagyon helyes ahogy van. Ha valaki létre akar hozni egy elite céhet tegye, de ne a belépők kárára, hanem dolgozzon meg érte, vegyen fel olyan tagokat akik katonásan betartanak minden szabályt, éjjel-nappal harcolnak, stb ... Lehet egy egész szerveren nem lenne 80 ember ...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent