RealMiki legutóbbi tartalma

  1. Új nevezetes épület létrehozása csatatérhez Demo csökkentésére.

    Inkább vonjátok össze egy új nevetetesben A Becsület szobrát és a hozzávezető utat, mert lassan már nem fér el a városban a sok Becsület szobra. A raktárból is alig tudom kipakolni. Ja és ha lehet, ne akkora alapra építsétek mint az alcatraz, mert ezek a bődületes méretű épületek is csak a...
  2. A becsület szobra

    Kedves Fejlesztő csapat! Már régebben is irtam, hogy jó lenne ha a becsület szobra, nevezetes épület szerűen működne és nem csak 8 szintig lehetne fejleszteni hanem a végtelenségig. Össze lehetne vonni a már meglévő becsület szobrokat és a hozzá tartozó utakat, így nem foglalna olyan nagy...
  3. Mikor lesz igazságos ez a játék!

    Nem ingyen játszom, nagyon sokat költöttem a játékra, de mára meguntam, hogy a játék egyre több gyémántot visz. Nem vagyok hülye, tudom, hogy a készítőknek is meg kell élnie valamiből, de nem féltsd Őket, a játékot nagyon sokat játszák és ha csak a negyede fizet annyit mint én, az már eltart...
  4. Mikor lesz igazságos ez a játék!

    Akkor lesz igazságos és jól játszható: Amikor a raktárad tartalmát vagy nevezetes rajzokat a céh társaiddal cserélgetheted és nem egy géppel, ami jóval olcsóbban veszi meg mint amennyiért eladja. Egy példa: Téli torony választókészlet ha eladod 2030 kereskedelmi érme és 1-3 drágakő...
  5. Gyémántos gyorsítás felugró ablak elrejtése

    Ez azért van, hogy ha véletlenül rákattintassz és miért ne tennéd, hiszen útban van, akkor ugrik a gyémántod. Ez egy rejtett oldala a gyémánt ellopásának, hogy te újra vásárolj. Én is sokszor jártam így.
  6. Forge sáv a város felett

    Na persze itt is a pénzről szól a dolog. Annyi pénz csikarnak ki belőled amennyit csak tudnak! "Költsd a gyémántot paraszt, aztán vedd meg jópénzért"
  7. Kibeszélő Őszi esemény

    Újabb két karamell! :mad:
  8. Kibeszélő Őszi esemény

    Ez az egész event, ahogy a többi is csak a lenyúlásról szól. Én az egész feladatsort a lehető leggyorsabban megcsináltam amikor megkaptam és elértem a sztárcukrászt, abban is az elején voltam néha. Aztán jött a "gyere vissza később" és elkezdtem rendesen visszaesni, de így is megtettem minden...
Fent