A becsület szobra

RealMiki

Új tag
Kedves Fejlesztő csapat!

Már régebben is irtam, hogy jó lenne ha a becsület szobra, nevezetes épület szerűen működne és nem csak 8 szintig lehetne fejleszteni hanem a végtelenségig. Össze lehetne vonni a már meglévő becsület szobrokat és a hozzá tartozó utakat, így nem foglalna olyan nagy helyet. Nekem a raktáramban is van olyan Becsület szobra fejlesztés amit nem tudok kitenni hely hiány miatt.
Gondoljatok bele a csatatér folyamatosan működik, folyamatosan kapjuk a fejlesztéseket és az utakat a szoborhoz, egy idő után képtelenség lesz ezeket a szobrokat letenni.

Egy becsület szobra a végtelenségig fejleszthető plusz egy út ami szintén a végtelenségig fejleszthető. Persze ugyanazokkal a haderő pontokkal és jutalmakkal mint eddig.

Kérlek benneteket, hogy fontoljátok meg ezt a nagyon fontos fejlesztést.

Üdv.
Miki
 

III. Dementia

Aktív tag
Kedves Fejlesztő csapat!

Már régebben is irtam, hogy jó lenne ha a becsület szobra, nevezetes épület szerűen működne és nem csak 8 szintig lehetne fejleszteni hanem a végtelenségig. Össze lehetne vonni a már meglévő becsület szobrokat és a hozzá tartozó utakat, így nem foglalna olyan nagy helyet. Nekem a raktáramban is van olyan Becsület szobra fejlesztés amit nem tudok kitenni hely hiány miatt.
Gondoljatok bele a csatatér folyamatosan működik, folyamatosan kapjuk a fejlesztéseket és az utakat a szoborhoz, egy idő után képtelenség lesz ezeket a szobrokat letenni.

Egy becsület szobra a végtelenségig fejleszthető plusz egy út ami szintén a végtelenségig fejleszthető. Persze ugyanazokkal a haderő pontokkal és jutalmakkal mint eddig.

Kérlek benneteket, hogy fontoljátok meg ezt a nagyon fontos fejlesztést.

Üdv.
Miki
A hely, egy olyan erőforrás, amivel gazdálkodni kell.
Az épületeknek van hasznossága.
A 8-as becsületszobor hasznossága az egyik legnagyobb a játékban.
Ha nem tudsz többet letenni, az vagy azt jelenti, hogy a szobornál csak hasznosabb dolgok vannak (ez esetben gratulálok, elérted a játék végét), vagy döntened kell, az között, hogy egy relatíve haszontalan dolgot lecserelélsz a becsületszoborra, vagy eladod a választókat, szobrokat és az ócskástól megpróbálsz egy annál is hasznosabb dologra szert tenni, ezzel optimalizálva az erőforrásaidat.
Nemmellesleg egész sok ember csak és kizárólag ezt optimalizációs játékot folytatja, és nem csak a.becsületszobrokkal, hanem az eventépületekkel, nevezetesekkel bűvészkedve.
 

III. Dementia

Aktív tag
7 forge pontnál meg 80 céhes árunál azért szerintem van hasznosabb épület is a játékban.
Van egy értelmezhető maximális hozzájárulás a céh kincstárához.
Kb 3000 termék/nap fölött már mások helyett pakolsz.
2500 alatt meg helyetted pakolnak.

A szobor hasznosságát az mondja meg, hogy a két küszöb merre van tőled.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nagyon jó, hogy átlagot veszel. De miért? Mert a csatatér árufelhasználása nem átlagolva működik, így az átlaggal való számítás sosem fog valós képet adni.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
De, átlagolva működik.
Csak hosszú idő kell, hogy érvényesüljön, mert nagy a szórás.

Ha hosszú idő kell neki, mert nagy a szórás, akkor rövidtávon nem tudsz vele számolni. Legalábbis úgy nem, hogy reális képet kapj.
Ezért is nem lehet rövidtávon átlagolva számolni vele. Főleg, mivel relatív minden etap más és más. Van aki távozik, van aki érkezik, van aki kort lép, stb.
 

III. Dementia

Aktív tag
Ha hosszú idő kell neki, mert nagy a szórás, akkor rövidtávon nem tudsz vele számolni. Legalábbis úgy nem, hogy reális képet kapj.
Ezért is nem lehet rövidtávon átlagolva számolni vele. Főleg, mivel relatív minden etap más és más. Van aki távozik, van aki érkezik, van aki kort lép, stb.
Jó, akkor nem lehet vele számolni.
Mindenki lebeg egy nagy zselében, és lesz-ahogy-lesz alapon szervezi a céhét.

Ha nem napi 60 új tábor kell, vagy nem 65 tag van, akkor máris más számok jönnek ki.

Jah. A parton ülve nem kell termék.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Jó, akkor nem lehet vele számolni.
Mindenki lebeg egy nagy zselében, és lesz-ahogy-lesz alapon szervezi a céhét.

Ha pontosan meg tudod nekem mondani, hogy a szektorok miként kérik az árut, melyik korból, mennyit használnak fel és miért. Akkor lehet számolni vele.
De nem tudod megmondani. Mert nem tudja senki. Vagyis valami fejlesztő biztos. De ahogy az sincs publikálva, hogy egy egység sebzése miként számolódik, úgy ez sincs.
Így marad az, hogy minél magasabb bárka, obszi, bsz-ek és ha még ráadásul gvg-t is tol a céh, akkor atomium és saját rakiból pakolás.
 
Fent