Forge sáv a város felett

erika5503

Aktív tag
Tisztelt Játék Fejlesztők!
Kérdésem lenne, hogy miért csak 10 és 100 forge férhet el a város feletti sávon?
kéne haladni a játékkal és a korral is :)
jó lenne megemelni a sávban az értéket ---vagy korlátlan legyen a sávban a forge szám lehetősége

Köszönöm a figyelmüket és a fejlesztést is a többi játékos nevében is.

erika5503 játékos
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Tisztelt Játék Fejlesztők!
Kérdésem lenne, hogy miért csak 10 és 100 forge férhet el a város feletti sávon?
kéne haladni a játékkal és a korral is :)
jó lenne megemelni a sávban az értéket ---vagy korlátlan legyen a sávban a forge szám lehetősége

Köszönöm a figyelmüket és a fejlesztést is a többi játékos nevében is.

erika5503 játékos
A kérdésedet, engedelmeddel ketté bontanám, mert így tudom talán érthetően a magam egyszerűségével elmagyarázni!
Tehát a város feletti forge sávon alapvetően az óránkénti ajándék forgéknak van kialakítva a helye (azért 10, hogy sűrűbben jöjjünk vissza a játékba, mert 10 forge után nem halmozódik tovább). Ez az egyik rész.
A másik a betakarításokkor összegyűjthető forgékra vonatkozik, ami itt megint ketté válik!
Ha kézi vezérléssel takarítod be a betevő falatokat, akkor valóban megáll 100 környékén, akár picivel felette is a számláló!
De ha hagyod, hogy gyémántért végezze el helyetted ezt a feladatot a "droid", akkor ez a szám szépen felkúszhat sok száz forgéig is :)
Remélem tudtam segíteni :)
 

erika5503

Aktív tag
A kérdésedet, engedelmeddel ketté bontanám, mert így tudom talán érthetően a magam egyszerűségével elmagyarázni!
Tehát a város feletti forge sávon alapvetően az óránkénti ajándék forgéknak van kialakítva a helye (azért 10, hogy sűrűbben jöjjünk vissza a játékba, mert 10 forge után nem halmozódik tovább). Ez az egyik rész.
A másik a betakarításokkor összegyűjthető forgékra vonatkozik, ami itt megint ketté válik!
Ha kézi vezérléssel takarítod be a betevő falatokat, akkor valóban megáll 100 környékén, akár picivel felette is a számláló!
De ha hagyod, hogy gyémántért végezze el helyetted ezt a feladatot a "droid", akkor ez a szám szépen felkúszhat sok száz forgéig is :)
Remélem tudtam segíteni :)


Sajnos, nem tudtál segíteni..... ez kevés így, gyémántért nem gyűjtők be soha és soha nem pénzért játszom
üdv Erika
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Félreértettél!
Nem mondtam egy szóval sem, hogy vásárolj gyémántot!
5 gyémántért cserébe alkalmanként a program egyszerre betakarítja a városodban található összes terméket (pénzt, érmét, árut, katonát, stb.)
Ha valamilyen céh tagja vagy akkor, a 3. szint (48 kapu) teljesítése után, nagy valószínűséggel a gyémánt jutalmakból simán összejön az a 35 gyémánt!
Amúgy meg szerintem nem fognak az általad vázolt problémán a közeljövőben változtatni! Az egyiknél azért nem, hogy napjában többször be kelljen jelentkezned a játékba, a másiknál meg azért nem, hogy gyémántot lehessen elkölte(t)ni, és ugye akinek nincs, akkor ott a lehetőség, hogy pénzért vesznek majd a játékosok!
 
Félreértettél!
Nem mondtam egy szóval sem, hogy vásárolj gyémántot!
5 gyémántért cserébe alkalmanként a program egyszerre betakarítja a városodban található összes terméket (pénzt, érmét, árut, katonát, stb.)
Ha valamilyen céh tagja vagy akkor, a 3. szint (48 kapu) teljesítése után, nagy valószínűséggel a gyémánt jutalmakból simán összejön az a 35 gyémánt!
Amúgy meg szerintem nem fognak az általad vázolt problémán a közeljövőben változtatni! Az egyiknél azért nem, hogy napjában többször be kelljen jelentkezned a játékba, a másiknál meg azért nem, hogy gyémántot lehessen elkölte(t)ni, és ugye akinek nincs, akkor ott a lehetőség, hogy pénzért vesznek majd a játékosok!
Mobilra jöhetne meg az 5 gyemantos begyűjtés, és akkor nem lenne gond a 100 pontos begyűjtési limit.
 

Egotrippin

Új tag
mobilos begyujtes marha jo otlet volna,nem is ertem miert nincs?
Szerintem sokan vagyunk akik csak telefonrol jatszanak
 

RealMiki

Új tag
A kérdésedet, engedelmeddel ketté bontanám, mert így tudom talán érthetően a magam egyszerűségével elmagyarázni!
Tehát a város feletti forge sávon alapvetően az óránkénti ajándék forgéknak van kialakítva a helye (azért 10, hogy sűrűbben jöjjünk vissza a játékba, mert 10 forge után nem halmozódik tovább). Ez az egyik rész.
A másik a betakarításokkor összegyűjthető forgékra vonatkozik, ami itt megint ketté válik!
Ha kézi vezérléssel takarítod be a betevő falatokat, akkor valóban megáll 100 környékén, akár picivel felette is a számláló!
De ha hagyod, hogy gyémántért végezze el helyetted ezt a feladatot a "droid", akkor ez a szám szépen felkúszhat sok száz forgéig is :)
Remélem tudtam segíteni :)
Na persze itt is a pénzről szól a dolog. Annyi pénz csikarnak ki belőled amennyit csak tudnak! "Költsd a gyémántot paraszt, aztán vedd meg jópénzért"
 

helen

Nagyon aktív tag
Na persze itt is a pénzről szól a dolog. Annyi pénz csikarnak ki belőled amennyit csak tudnak! "Költsd a gyémántot paraszt, aztán vedd meg jópénzért"
Nem jó a megközelítésed. Egyrészt nem kötelező játszani ezzel a játékkal-sem- . Senki nem tart a fejedhez fegyvercsövet hogy márpedig ülj a gép elé vagy nyomkodd a telefonod, és játsz. Másrészt senki nem fog fegyverrel kényszeríteni hogy gyémántot vegyél. Az hogy játszol, vagy az hogy gyémántra költöd a fizetésed, az csakis egyedül a te döntésed. Vásárlás nélkül is szépen lehet a játékkal haladni , és rengeteg gyémánt-gyűjtési lehetőséget is kapsz játékon belül.
Viszont azt tudomásul kell venni hogy a fejlesztők meg kell éljenek valamiből, nem ingyen dolgoznak, nincs ingyen semmi, tehát nyilván az lesz a céljuk, hogy vegyünk gyémántot, és ha megvettük költsük is el, és vegyünk még. De ezt amikor játszani kezdtünk, elfogadtuk. Akinek nem tetszik ez a rendszer, az elmehet máshová, kereshet ingyenes szórakozási lehetőséget. pl. elmehet túrázni, mert kb. az van teljesen ingyen.. már ha feltételezzük hogy nem veszel meg hozzá felszerelést, és csak a lakóhelyed környékén kóricálsz..
 
Fent