Mikor lesz igazságos ez a játék!

RealMiki

Új tag
Akkor lesz igazságos és jól játszható:

Amikor a raktárad tartalmát vagy nevezetes rajzokat a céh társaiddal cserélgetheted és nem egy géppel, ami jóval olcsóbban veszi meg mint amennyiért eladja.

Egy példa: Téli torony választókészlet ha eladod 2030 kereskedelmi érme és 1-3 drágakő, leghosszabb 1 napos lehetőséggel is, ha megvennéd a 8100 kereskedelmi érme és 27 drágakő. És ez még a nagyjából elfogadható kategória.

Amikor az számít , hogy mennyire lelkiismeretesen és gyorsan csinálod meg az eventet, hogy a végére érj és nem az számít, ki mekkora pénzt fektet be. Mert te hiába játszol jól, ha a pénzes játékosok felhúzzák a végét. Ja és ha nem hatezerbe fog kerülni 11 hozzávaló pl. a sütögetős őszi event. És ha mindenki egyformán kap incidensekben hozzávalókat.

Amikor nem lesznek elrejtve olyan kis okosságok a játékban mint a gyémántos gyorsító ablak felugrása, ahol ha véletlenül rákattintassz, mert sajnos előfordul, akkor ugrik a kis megtakarított gyémántod.

A küldöttekért megdolgozik a játékos, miért kell neki külön helyet venni a városházán?

Hiába veszel extra kőrt a fogadóban, a legtöbbször így is fizetsz sokszor tíz gyémántot az expi végrehajtása során (gondolom így van beállítva a program, hogy fogyjon a gyémántod)

A harctéren 8 fős céh a 80 fős céh ellen labdába sem rúghat….

Egyre nagyobb épületek jönnek, sok helyet foglalnak, nincs hely az elhelyezésükre, miért nem lehet összevonni azonos épületeket? pl. nekem van két almás házikóm kétszer foglal 4*4 es területet, de ha össze lehetne vonni meg lehetne duplázni amit ad, és csak egy 4*4 es területet foglalna.
Vagy a becsület szobra, láttam olyan várost ahol már több is van és utak hozzá, miért nem elég abból egy és az összevont termelést adná.



De még hosszasan sorolhatnám….
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Az eventet nem kell sem lelkiismeretesen, sem gyorsan megcsinálni. Ha ésszel csinálod, rengeteg jó cucc ütheti a markodat. Nem kell hozzá gyémánt sem, az csak akkor, ha extra jutalmakat akarsz szerezni. Innentől kezdve, aki fizet érte, megérdemli a plusz dolgokat, te nem fizetsz érte, ingyen játszol, akkor elégedj meg annyival, amit a játék nyújt.

Példa ez az őszi event. Ha okosan játszol, gyémánt nélkül is meglesz a fullos szett az épületekből, de ha ráköltesz némi gyémántot, akkor táposabban is fel tudod építeni.
Ez teljesen normális, a fejlesztőknek is meg kell élni valamiből, nem ingyen van a szerver, a net, a fejlesztést. Örülj neki, hogy ingyen játszhatsz, mert mások fizetnek érte. Magyarul ne vedd el azoktól az előnyt, akik vásárolnak gyémántot.

Gyémántos gyorsító ablak: Nem tudom mit csinálsz, de nálam állandóan rákérdez, hogy akarsz-e tényleg gyémántot költeni. Ha nálad nincs ilyen, kipipáltad, hogy többet ne kérdezze. Ezt meg a beállításokban tudod törölni.

Küldöttek: Pont és annyi helyet kapsz, hogy az értelmes küldötteket "felvedd" a városházán, és ráadásul extrában felveheted aki még tetszik. Nem kell vásárolni semmi extra helyet hozzá, csak akkor, ha a többi küldöttet is fel akarod venni. Ez megint csak olyan, hogy ha fizetsz érte, előnyhöz juthatsz, de ha mégsem, az alap dolgok megvannak.

Extra kör: Nem muszáj 5. kört játszanod, el is vetheted. De az esetek 80%-ban elegendő 4 kör is, hogy kitaláld.
Amúgy meg ha költesz gyémántot, gyakrabban is kapsz CE vagy GbG-n...

Harctér: Igen, ez jogos. De ha nem tetszik, lépjél át nagyobb céhbe, vagy ne akarjatok feljebb kerülni, maradjatok kis ligában.

Épületek: Ahogy jönnek az új eventek, egyre táposabb és táposabb épületek jönnek, amik bizony helyigényesek. El kell döntened magadban, hogy mit törölsz a meglévőek közül, aminek a helyére rakod az új szettet. Vagy elengeded a szettet, mert nem éri meg.


Hosszasan sorolhatnám, de a játék igazságos, csak ésszel kell játszani, és elfogadni, hogy azok, akik keményen fizetnek a gyémántokért. Ők tartják fent nekünk, azaz azoknak, akik nem fizetnek, az egész játékot.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Tökéletesen megválaszoltad a felvetett témát és teljesen egyet értek veled ! Sokan nem értik meg,hogy kapnak ingyen egy kellemes szórakoztató játékot,Az adott keretek között mindent biztosít ,Aki ennél többet akar az fizessen érte , Én nem vagyok egy nagy játékos de 3 éve játszom és köszönöm az unokámnak,hogy be nevezett ide , Nagyon sok kedves órát töltök itt ,és bőven elég amit nyújt nekem. 70 éves leszek október 7-én és elhiheted sok munkámba telt mire ki igazodtam a játékban . Bocs a hosszú léért de sose értettem az ilyen fajta zúgolódást ,légy türelmes kreatív és élvezni fogod.
 

RealMiki

Új tag
Az eventet nem kell sem lelkiismeretesen, sem gyorsan megcsinálni. Ha ésszel csinálod, rengeteg jó cucc ütheti a markodat. Nem kell hozzá gyémánt sem, az csak akkor, ha extra jutalmakat akarsz szerezni. Innentől kezdve, aki fizet érte, megérdemli a plusz dolgokat, te nem fizetsz érte, ingyen játszol, akkor elégedj meg annyival, amit a játék nyújt.

Példa ez az őszi event. Ha okosan játszol, gyémánt nélkül is meglesz a fullos szett az épületekből, de ha ráköltesz némi gyémántot, akkor táposabban is fel tudod építeni.
Ez teljesen normális, a fejlesztőknek is meg kell élni valamiből, nem ingyen van a szerver, a net, a fejlesztést. Örülj neki, hogy ingyen játszhatsz, mert mások fizetnek érte. Magyarul ne vedd el azoktól az előnyt, akik vásárolnak gyémántot.

Gyémántos gyorsító ablak: Nem tudom mit csinálsz, de nálam állandóan rákérdez, hogy akarsz-e tényleg gyémántot költeni. Ha nálad nincs ilyen, kipipáltad, hogy többet ne kérdezze. Ezt meg a beállításokban tudod törölni.

Küldöttek: Pont és annyi helyet kapsz, hogy az értelmes küldötteket "felvedd" a városházán, és ráadásul extrában felveheted aki még tetszik. Nem kell vásárolni semmi extra helyet hozzá, csak akkor, ha a többi küldöttet is fel akarod venni. Ez megint csak olyan, hogy ha fizetsz érte, előnyhöz juthatsz, de ha mégsem, az alap dolgok megvannak.

Extra kör: Nem muszáj 5. kört játszanod, el is vetheted. De az esetek 80%-ban elegendő 4 kör is, hogy kitaláld.
Amúgy meg ha költesz gyémántot, gyakrabban is kapsz CE vagy GbG-n...

Harctér: Igen, ez jogos. De ha nem tetszik, lépjél át nagyobb céhbe, vagy ne akarjatok feljebb kerülni, maradjatok kis ligában.

Épületek: Ahogy jönnek az új eventek, egyre táposabb és táposabb épületek jönnek, amik bizony helyigényesek. El kell döntened magadban, hogy mit törölsz a meglévőek közül, aminek a helyére rakod az új szettet. Vagy elengeded a szettet, mert nem éri meg.


Hosszasan sorolhatnám, de a játék igazságos, csak ésszel kell játszani, és elfogadni, hogy azok, akik keményen fizetnek a gyémántokért. Ők tartják fent nekünk, azaz azoknak, akik nem fizetnek, az egész játékot.
Nem ingyen játszom, nagyon sokat költöttem a játékra, de mára meguntam, hogy a játék egyre több gyémántot visz. Nem vagyok hülye, tudom, hogy a készítőknek is meg kell élnie valamiből, de nem féltsd Őket, a játékot nagyon sokat játszák és ha csak a negyede fizet annyit mint én, az már eltart mindenkit.
Különben ne mond, hogy minden rendben van a játékkal, sajnos az általam felvetett problémák valósak.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Na ne csináld! Most ugye viccelsz? Lehet venni gyémántot? Hol, hogyan?
Én csak a játékban szoktam hozzájutni ilyen ínyencségekhez :)
Szerintem teljesen feleslegesen gyártasz konteókat! Nincs itt semmi féle összeesküvés-elmélet!
Vannak amatőr sportolók, akik hobbyból űzik azt, amibe viszont mások időt és pénzt nem sajnálva, rengeteg energiát fektetnek bele. Akkor véleményed szerint, ők csalnak?
Ha én a két kezemmel naponta 8 gyertyatartót faragok, míg a szomszéd az esztergapadon ezt 1 óra alatt teljesíti, akkor az igazságtalanság? Hogy jön ő ahhoz, hogy vegyen egy ilyen gépet?
Az általad felvetett problémák nem valósak! Csak arra jók, hogy egy olyan elképzelés alapjait ássák meg, amit a köznyelvben légvárnak szoktunk hívni! Felfújsz olyan mozzanatokat, amiknek se füle, se farka! Kiragadsz olyan pillanatokat, amik már akkor elvesztették jelentőségüket, mikor leírtad!
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Hihetetlen,hogy még mindig tudsz lovagolni ezen a gyémánt szerzési témán ,annak ellenére,hogy már tucatszor elmondták, hogy szabadon választhatsz,egyáltalán játszani vagy kötözködni jársz ide ? Ideje volna eldönteni !!
 
Fent