Kibeszélő Vadvilági esemény

Xadornix

Aktív tag
Rühellem az óriáspandát.
Nem azért, mert egy nagyon bugyuta jószág, hanem mert kisajátították propagandacélokra...
Nem a panda bűne, én nem tudok elvonatkoztatni.

Ellenben a vörös pandát imádom :-D
Kár, hogy az csak a fizetős épületen jelenik meg, és ott is csak az értéktelen 1. szinteken.
Ráadásul a földön pihen!?
Fontos tipp! Fontos, hogy minél több láda kerüljön egymás mellé, hiszen annál nagyobb a kapott jutalom is; azonban ne felejtsétek el, hogy azt a ládát le is kell ejteni, hogy megszerezzétek!
Ezt nem teljesen értem.
A ládákhoz fontos a sok azonos blokk egymás mellett.
De aztán a ládák szomszédsága miben befolyásolja a jutalmakat?
Sehol nem találok erre utalást.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az ott elírás. Nem több ládának kell egymás mellé (alá, fölé) kerülnie, hanem több azonos színű téglának, hogy értékesebb ládát lehessen kihozni belőlük.
 

Darkpepp

Aktív tag
En se tudom, de azt igen, hogy a 1230-t nem fogjuk tudni megvenni azt a xart a tablanal mert nem lesz annyi vadvilagi erme.
 
A probléma az az eseménnyel mint a múltkorival túl sokat kellene pukkasztani,hogy igazán haladhassak de nincs elég lépés hozzá nincs incidensből megint.
Mikor ad a napi különlegesből?
Mikor kell táblát váltani,ez sem egyértelmű.
 

Darkpepp

Aktív tag
Tablat akkor valtasz ha elfogy a lehetoseged. :)
Naponta 14 mancsot kell begyujteni, hogy az utolso nap elerd a 280 mancsot, ehhez baromi nagy szerencse is kell, hogy adja rendesen a tabla a mancsokat.
De ehhez kell az ezust liga is az aranyfejleszto miatt, ha nem sikerulne az ezust liga akkor cumi van mert akkor 440 mancsig kell elmenni mert akkor gyullik ossze a 150 toredek, ami kb szerintem lehetettlen. Mar az ezust is liga is lehetettlen gyemi nelkul mert mindent elkoltottem es csak 38k pontot sikerult osszekotorjak ami a kezdo liga kozepe, 45k most jelenleg az ezust alja. Waatttdeeeefuukkkkkk…
Jah es ami nagyon gaz, hogy a 9-es szintu epulet NEM termel toredeket, szoval ha nem sikerul megszerezni az aranyfejlesztot akkor cumi van megint.
Mondjuk a 9-es epulet se rossz, de azert az extra epulet megjobb. :D
Kerdes meg, hogy az utolso kuldi mennyi toredeket ad.
Igy ez az event egy FOS!!!
 
Utoljára szerkesztve:

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Tablat akkor valtasz ha elfogy a lehetoseged. :)
Naponta 14 mancsot kell begyujteni, hogy az utolso nap elerd a 280 mancsot, ehhez baromi nagy szerencse is kell, hogy adja rendesen a tabla a mancsokat.
De ehhez kell az ezust liga is az aranyfejleszto miatt, ha nem sikerulne az ezust liga akkor cumi van mert akkor 440 mancsig kell elmenni mert akkor gyullik ossze a 150 toredek, ami kb szerintem lehetettlen. Mar az ezust is liga is lehetettlen gyemi nelkul mert mindent elkoltottem es csak 38k pontot sikerult osszekotorjak ami a kezdo liga kozepe, 45k most jelenleg az ezust alja. Waatttdeeeefuukkkkkk…
Jah es ami nagyon gaz, hogy a 9-es szintu epulet NEM termel toredeket, szoval ha nem sikerul megszerezni az aranyfejlesztot akkor cumi van megint.
Mondjuk a 9-es epulet se rossz, de azert az extra epulet megjobb. :D
Kerdes meg, hogy az utolso kuldi mennyi toredeket ad.
Igy ez az event egy FOS!!!

A szent patrik event óta erről beszélünk. Jó reggelt!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Jah es ami nagyon gaz, hogy a 9-es szintu epulet NEM termel toredeket, szoval ha nem sikerul megszerezni az aranyfejlesztot akkor cumi van megint.
Miért olyan nehéz elolvasni azt az ismertetőt (főleg, hogy magyarul van, nem is kell az angollal vesződni).
Az arany fejlesztőhöz az Arany pandaszobor adja a töredékeket (és ezt megkapod már 260 mancsnál). Simán össze lehet szedni.
A háborgás helyett inkább tájékozódni kellene.
 
Tablat akkor valtasz ha elfogy a lehetoseged. :)
Naponta 14 mancsot kell begyujteni, hogy az utolso nap elerd a 280 mancsot, ehhez baromi nagy szerencse is kell, hogy adja rendesen a tabla a mancsokat.
De ehhez kell az ezust liga is az aranyfejleszto miatt, ha nem sikerulne az ezust liga akkor cumi van mert akkor 440 mancsig kell elmenni mert akkor gyullik ossze a 150 toredek, ami kb szerintem lehetettlen. Mar az ezust is liga is lehetettlen gyemi nelkul mert mindent elkoltottem es csak 38k pontot sikerult osszekotorjak ami a kezdo liga kozepe, 45k most jelenleg az ezust alja. Waatttdeeeefuukkkkkk…
Jah es ami nagyon gaz, hogy a 9-es szintu epulet NEM termel toredeket, szoval ha nem sikerul megszerezni az aranyfejlesztot akkor cumi van megint.
Mondjuk a 9-es epulet se rossz, de azert az extra epulet megjobb. :D
Kerdes meg, hogy az utolso kuldi mennyi toredeket ad.
Igy ez az event egy FOS!!!
A probléma ott van ,hogy lényegében sosincs vége mindig jön egy egy új mancs,akkor is lépjek ha még lenne mancs?
A másik mikor ad napi különlegest?Iszonyú lehangoló ,hogy ennyire nem tudok haladni vele.
 
Miért olyan nehéz elolvasni azt az ismertetőt (főleg, hogy magyarul van, nem is kell az angollal vesződni).
Az arany fejlesztőhöz az Arany pandaszobor adja a töredékeket (és ezt megkapod már 260 mancsnál). Simán össze lehet szedni.
A háborgás helyett inkább tájékozódni kellene.
A táblát meddig érdemes csinálni?Ha azt írja ,hogy újtáblára menjek de még lenne mancs maradjak vagy menjek tovább?
 

Xadornix

Aktív tag
A probléma ott van ,hogy lényegében sosincs vége mindig jön egy egy új mancs,akkor is lépjek ha még lenne mancs?
?
Nem szerepel a meghirdetett célok között, hogy egy tábláról minden mancsot szedj össze...
65 érmét fizetni azért, hogy 10 lépésben esetleg ne is sikerüljön egy újabb mancsot szerezni, semmi értelme.
Ahogy a bónuszokat (kalapács stb.) sem érdemes arra használni, hogy egyetlen + mancsot szerezz velük.

Akkor folytass az alap 25 lépésen túl egy táblát, ha előre látod, hogy több nyeremény is lesz belőle 10 lépésben.
A másik mikor ad napi különlegest?Iszonyú lehangoló ,hogy ennyire nem tudok haladni vele.
Amikor leejtesz egy ládát, akkor van esélyed a napidíjra. Az esély nagysága a láda "nagyságától" (hány pettyes) függ
 
?
Nem szerepel a meghirdetett célok között, hogy egy tábláról minden mancsot szedj össze...
65 érmét fizetni azért, hogy 10 lépésben esetleg ne is sikerüljön egy újabb mancsot szerezni, semmi értelme.
Ahogy a bónuszokat (kalapács stb.) sem érdemes arra használni, hogy egyetlen + mancsot szerezz velük.

Akkor folytass az alap 25 lépésen túl egy táblát, ha előre látod, hogy több nyeremény is lesz belőle 10 lépésben.

Amikor leejtesz egy ládát, akkor van esélyed a napidíjra. Az esély nagysága a láda "nagyságától" (hány pettyes) függ
Köszönöm,de ezt már buktam tuti miért kell ennyire nehézzé tenni kevés a pénz is küldetésenként 10 nagyon kevés lehetne olyan mint a korábbiak ott csak meg kellett csinálni a feladatokat és készen volt.
 
Utoljára szerkesztve:
Fent