Kibeszélő Vadvilági esemény

Tablat akkor valtasz ha elfogy a lehetoseged. :)
Naponta 14 mancsot kell begyujteni, hogy az utolso nap elerd a 280 mancsot, ehhez baromi nagy szerencse is kell, hogy adja rendesen a tabla a mancsokat.
De ehhez kell az ezust liga is az aranyfejleszto miatt, ha nem sikerulne az ezust liga akkor cumi van mert akkor 440 mancsig kell elmenni mert akkor gyullik ossze a 150 toredek, ami kb szerintem lehetettlen. Mar az ezust is liga is lehetettlen gyemi nelkul mert mindent elkoltottem es csak 38k pontot sikerult osszekotorjak ami a kezdo liga kozepe, 45k most jelenleg az ezust alja. Waatttdeeeefuukkkkkk…
Jah es ami nagyon gaz, hogy a 9-es szintu epulet NEM termel toredeket, szoval ha nem sikerul megszerezni az aranyfejlesztot akkor cumi van megint.
Mondjuk a 9-es epulet se rossz, de azert az extra epulet megjobb. :D
Kerdes meg, hogy az utolso kuldi mennyi toredeket ad.
Igy ez az event egy FOS!!!
Napi 14 mancs lehetetlen nekem ez újabb bukta.köszi
 
A jegy egy újabb nehezítő körülmény ,hogy szedjek össze mancsokat váltsak táblát ilyen körülményekkel lehetetlenrásdásul a fejlesztők között elrejtettek egy újabb alap szintet ezzel meg aztán tényleg.
 
?
Nem szerepel a meghirdetett célok között, hogy egy tábláról minden mancsot szedj össze...
65 érmét fizetni azért, hogy 10 lépésben esetleg ne is sikerüljön egy újabb mancsot szerezni, semmi értelme.
Ahogy a bónuszokat (kalapács stb.) sem érdemes arra használni, hogy egyetlen + mancsot szerezz velük.

Akkor folytass az alap 25 lépésen túl egy táblát, ha előre látod, hogy több nyeremény is lesz belőle 10 lépésben.

Amikor leejtesz egy ládát, akkor van esélyed a napidíjra. Az esély nagysága a láda "nagyságától" (hány pettyes) függ
köszi
 

AddyMaSTeR

Új tag
Az előző esemény csak úgy ontotta magából pl. az FP-t. Itt most összegyűjtök egy 6 csillagos dobozt, és kapok 2 FP-t. Mivaaan?!
 

Shaman land

Új tag
Én se fogok vesződni ezzel :( 120-nál járok, esélytelen a 260 mancs :( Pedig eddigi legjobb event épület, lett volna amit lecserélnék erre.
 

Darkpepp

Aktív tag
En nem sajnalom, hogy nem jott ossze nekem, nem egy no1 epulet, igy lehet le se raktam volna, a nyari esemeny epulete jobb.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Nos kedveseim az elmúlt 8 év összes elrontott eventjét felülmúlta ez a mostani ! Nem tudom miért ez a tendencia de amikor a fizetős játékosok is azt mondják ,hogy ez már durva akkor talán kicsit elgondolkodhatnának odafent !!
 

AddyMaSTeR

Új tag
Agyonverném aki ezt a küldetéssorozatot és a jutalmak sorrendjét összerakta. Gratulálok neki, nyert egy zsák fokhagymát. Minek ad az esemény 2 db 1. szintű Pandarezervátumot, ha nem lesz meg a 9. szint? Őszintén, ki az az idióta, aki le akar rakni pl. 2 db 5-ös szintű Pandarezervátumot? A másik: picit több mint 260 pontom lesz. Ez azt jelenti, hogy az Arany pandaszobrot megkapom, ami 150 nap alatt kitermeli nekem az Arany Fejlesztőt, de minek, ha csak 8-as szintű a rezervátumom? Majd a régiségesnél megveszem a hiányzót? Hogyne! Ilyeneket sose ad. És a küldetéssorozat utolsó eleme a legértelmetlenebb, szerintem oda rezervátum fejlesztőt terveztek, csak véletlenül lett az arany fejlesztő töredékéből 30 (!) db! Haszontalan az egész. Hab a tortán: a Ligajutalmak :D Profi ligában végzek talán, és a korábbi eseményekben a pro jutalmak azért tartalmaztak 1-2 fejlesztőt, hogy biztos meglegyen a kimaxolt épület. Erre mi van benne? Pandaösvény, vörös panda, meg arany fejlesztő :mad::mad: Legszívesebben el se kezdtem volna az egészet, de annál jobban szeretem a játékot. Komolyan mondom, a következő események tartalmazzanak területfeloldásokat, mert már nem lesz hová rakni a sok eseményépületet. Meg jöhetne egy aknakeresőhöz hasonló feladat is.
 
Agyonverném aki ezt a küldetéssorozatot és a jutalmak sorrendjét összerakta. Gratulálok neki, nyert egy zsák fokhagymát. Minek ad az esemény 2 db 1. szintű Pandarezervátumot, ha nem lesz meg a 9. szint? Őszintén, ki az az idióta, aki le akar rakni pl. 2 db 5-ös szintű Pandarezervátumot? A másik: picit több mint 260 pontom lesz. Ez azt jelenti, hogy az Arany pandaszobrot megkapom, ami 150 nap alatt kitermeli nekem az Arany Fejlesztőt, de minek, ha csak 8-as szintű a rezervátumom? Majd a régiségesnél megveszem a hiányzót? Hogyne! Ilyeneket sose ad. És a küldetéssorozat utolsó eleme a legértelmetlenebb, szerintem oda rezervátum fejlesztőt terveztek, csak véletlenül lett az arany fejlesztő töredékéből 30 (!) db! Haszontalan az egész. Hab a tortán: a Ligajutalmak :D Profi ligában végzek talán, és a korábbi eseményekben a pro jutalmak azért tartalmaztak 1-2 fejlesztőt, hogy biztos meglegyen a kimaxolt épület. Erre mi van benne? Pandaösvény, vörös panda, meg arany fejlesztő :mad::mad: Legszívesebben el se kezdtem volna az egészet, de annál jobban szeretem a játékot. Komolyan mondom, a következő események tartalmazzanak területfeloldásokat, mert már nem lesz hová rakni a sok eseményépületet. Meg jöhetne egy aknakeresőhöz hasonló feladat is.
Én láttam egy játékost akinek a teljes épület mellett volt egy öt szintes is ő lerakta de megvolt neki az összes vörös panda is.
 

Xadornix

Aktív tag
Én láttam egy játékost akinek a teljes épület mellett volt egy öt szintes is ő lerakta de megvolt neki az összes vörös panda is.
A vörös pandához 2 választó jöhet a ligából, de az max. egy második szintűre, vagy két első szintűre elég.
Minden más esetben fizetnie kellett érte, akkor viszont már 380 mancs elég a haszontalan 5. szintűhöz. (Meg persze kiderül, hogy a pénztől még nem épül optimálisan egy város.)
 
A vörös pandához 2 választó jöhet a ligából, de az max. egy második szintűre, vagy két első szintűre elég.
Minden más esetben fizetnie kellett érte, akkor viszont már 380 mancs elég a haszontalan 5. szintűhöz. (Meg persze kiderül, hogy a pénztől még nem épül optimálisan egy város.)
Biztos fizetett,ennélkül nem lenne meg neki.
 
Fent