Kibeszélő Testvériség esemény

Lorant96

Nagyon aktív tag
Igazságtalan, hogy nem mindenkinek van két prémium sora. Nálam is csak egy vehető meg, így nem tudok két legendás szálló fejlesztőt nyerni. Egyet kapok, ha elérem a 325 feladatot. Akinek van arany láda vásárlási lehetősége, azonnal kap egy másodikat. Nekem el kéne menni 775-ig a másodkhoz. Ez lehetetlen küldetés, mert 21-24 várost kéne teljesíteni. Erre nem látok esélyt.
Örülnék, ha mindenki egyforma eséllyel csinálhatná az eventet, és a vége előtt elérhető lenne mindkét prémium sor.
Igazságtalan, hogy nem mindenkinek van pénze prémium sort venni. Örülnék, ha mindenki egyforma eséllyel csinálhatná az eventet, és egyforma haladásért egyforma jutalom járna. Tehát vagy szüntessék meg a prémium sort, vagy legyen mindenkinek ingyenes.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Ez a téma alkalomadtán mindig felüti a fejét!
Az ingyenes alapcsomag minden regisztrált játékosnak jár. És azzal, a játékra fordított idő függvényében szépen lehet előre araszolgatni. Ez játék és szórakozás, még ha sokan versenyt is rendeznek belőle! Viszont a prémium szolgáltatásokért fizetni kell, ugyan úgy, mint például az autó esetében, vagy akár a televíziós csomagoknál is. Ott is van 10-12 ingyenes csatorna, de ha többet szeretne nézni valaki, akkor fizetnie kell érte, és akkor a streamingszolgáltatókról még nem is beszéltem.
Sosem lesznek egyenlő feltételek, mert nem is egyszerre kezdte mindenki a játékot, nem egyformán haladunk, nem egyenlő időt vagyunk itt! És hogy ki mire költi a pénzét, és mire nem sajnálja, az meg teljesen szubjektív dolog, magánügy!
Nagyon sokan dohányoznak (helytelenül, mert egészségtelen és felesleges), mégis kifizetik érte a nem csekély költségeket, van aki ruhára költi a pénzét, mások meg szépészeti beavatkozásokra, vagy szerencsejátékra, esetleg alkoholra, vagy a kedvenc háziállatára, vagy az aktuális autójára!, kertjére, lakására! Ami által valaki szebb lehet, mint mások, vagy gyorsabb, vagy gazdagabb, vagy komfortosabb az élete, vagy simán csak boldogabb! És azért, mert egyeseknek nem adatik meg az a lehetőség, hogy erre a játékra költsék el a pénzük egy hányadát (jelzem, hogy én sem itt költöm el a nehezen megkeresett Forintjaimat, mielőtt még az a vád érne, hogy hazabeszélek), nem kell azoktól sajnálni és/írigyelni, akik ezt megtehetik! Szívük joga! Viszont ezért cserébe kapniuk is kell valamit!
Én játszom a játékom, és nem érdekel, hogy kinek mekkora a városa, hogy mennyi idő alatt jutott a-ból b-be, hogy felvásárolta a félvilágot! Tegye, ha ő így érzi jól magát! Mit sajnáltok tőle? Hogy több Forge pontja van, hogy erősebb a védelme, hogy több gyémántja van? És akkor mi van? Mit adnak érte a való életben? Vagy milyen hátrányt szenved ettől bárki is? Nem tud úgy fejlődni, ahogy akar és szeretne? Vagy van olyan feladat, hogy csak akkor léphetsz tovább, ha elköltesz ennyi valós pénzt? Na ugye!
Játsszátok a játékot, és ne másokkal foglalkozzatok! Nem jár semmi különösebb díj semmilyen pozícióért, legalábbis nem olyan, amivel a játékon kívül bármit is tudnátok kezdeni
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerinted legyen a játék "INGYENES" és hibátlan, és változatos és ... A fejlesztők meg dolgozzanak ingyen.
Nem kell, hogy a fejlesztők ingyen dolgozzanak.
Még az sem kell, hogy hibátlan legyen a játék.
De ha már ingyenesnek hirdetik, akkor ne kelljen benne vásárolni.
Legyenek szponzorált épületek, árucikkek, reklámok, stb, de pénzzel ne lehessen előnyöket venni.
Ha fizetős játékot szeretnék, akkor veszek egyet. De ennyi pénzért kicsit színvonalasabbak közül lehetne választani.
 
325-ig érdemes elmenni. Ezt kell leosztanod a városok számával. Én 10 várost tervezek ehhez minimum 33 kell városonként. Az event 504 órát tart, így elég két naponta egy várost befejezni. Kb 11200 drágakő lesz összesen, igy 1100 köllthető városonként, ha nem nyitsz több ládát.
 
325-ig érdemes elmenni. Ezt kell leosztanod a városok számával. Én 10 várost tervezek ehhez minimum 33 kell városonként. Az event 504 órát tart, így elég két naponta egy várost befejezni. Kb 11200 drágakő lesz összesen, igy 1100 köllthető városonként, ha nem nyitsz több ládát.
Ez lényegében ugyan az mint a Szent Patrik esemény csak nem emlékszem, ott minden város után az összes ládát kinyitottam, mert abban is található fejlesztő, vagy választó, szerintem nekem lehetetlen eljutni 325-ig most még 100-nál sem tartok
 
Lesz, mégpedig az alsó soron. A 2. oldalt fényképezted be, lapozz előre a 4. oldalra. Ott van.
Az a főnyeremény 325. feladatánál megszerezhető. Ezzel csak egy fejlesztőm lesz. Nekem két hősfogadóm van, és a második arany fejlesztő a felső prémium sor elején lenne, ami nálam nem jelent meg.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Sajnos a játék azt nem veszi figyelembe, hogy kinek mennyi Hősfogadó található a városában. A felső soron hiába is keresgélsz "Legendás szálló" aranyfejlesztő után, mert ott nincs. A 325. mérföldkőnél és a 775. mérföldkőnél találhatsz ilyet. Akinek több Hősfogadója van annak türelmesnek kell lennie és kivárni, míg valamikor ismét lehetősége lesz ilyen fejlesztő begyűjtésére.
 
Ez az első olyan event, ami különbséget tesz a játékosok közt. Mi lesz legközelebb? Talán nem mindenkinek lesz lecserélhető a napi jutalom. Ráadásul azt sem lehet tudni mi alapján választottak. Csak azért forszírozom a kérdést, hátha az event vége előtt változtatnak - volt már rá példa mostanában.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Ez az első olyan event, ami különbséget tesz a játékosok közt. Mi lesz legközelebb? Talán nem mindenkinek lesz lecserélhető a napi jutalom. Ráadásul azt sem lehet tudni mi alapján választottak. Csak azért forszírozom a kérdést, hátha az event vége előtt változtatnak - volt már rá példa mostanában.
eddig is meg voltál különböztetve... nem mindegy hogy 4 vagy 5 féleképp? :)
 

Darkpepp

Aktív tag
Persze, hogy nincs a felso soron hosfogado aranyfejleszto mert az az arany ladaban lenne ami nem mindenkinel elerheto.
 
Fent