Kibeszélő Testvériség esemény

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
"Ha Fortuna is úgy gondolja, az arany választókészlettel a Summerhold udvarház Sunhaven palotává alakítható!"

Na ez nem igazán biztató...

"
Az esemény során egy újdonság is elérhető lesz. A Prémium nyereménysoron egy további sor is elérhető lesz azok számára, akik még több legendás jutalomra vágynak!
Ne feledjétek, hogy ez az új funkció csupán egy teszt, azaz nem mindenki számára lesz látható. Erről további információért nézzetek rá erre az oldalra"

Elvileg erre lenne a beta...
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Nem feltétlenül, nem játéktechnikai fejlesztések az élesen is szoktak A/B teszten "résztvenni", hiszen jóval nagyobb a célközönség, mint a béta szerveren.
 

Darkpepp

Aktív tag
Ezaz ezt kurva jol megoldottak, nalam csak a dragabb csomag van de ugye abban nincs benne a szelmalom arany fejleszto vagy hosfogado, az event vegeig elerheto lesz mind2 csomag?!!!!
 
Utoljára szerkesztve:

Xadornix

Aktív tag
Ezaz ezt kurva jol megoldottak, nalam csak a dragabb csomag van de ugye abban nincs benne a szelmalom arany fejleszto vagy hosfogado, az event vegeig elerheto lesz mind2 csomag?!!!!
A Szelmalom extra fejlesztő egyikben sincs benne, mivel az a következő eseményhez tartozik :p
A hősfogadó extra fejlesztője pedig az alapsávon van 325 task-nál.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Nos drágáim erősen fontolgatom ,hogy ezek után abba hagyom a játékot , ennyire fantáziátlan társaságot !!! Az egyik közutálatnak örvendő játékot átkeresztelték és még annyi fáradtságot se vettek ,hogy legalább a látszatát keltség annak ,hogy gondolkoztak rajta .Minap azt mondtam az elmúlt event kapcsán ,hogy annál lejjebb már nem lehet ...... hát ők megcáfoltak lehet lejjebb .Hihetetlen ,hogy ez az izgalmas érdekes játék egy monoton egysíkú semmivé vált. Tényleg elkeserít !!
 

erika5503

Aktív tag
Nos drágáim erősen fontolgatom ,hogy ezek után abba hagyom a játékot , ennyire fantáziátlan társaságot !!! Az egyik közutálatnak örvendő játékot átkeresztelték és még annyi fáradtságot se vettek ,hogy legalább a látszatát keltség annak ,hogy gondolkoztak rajta .Minap azt mondtam az elmúlt event kapcsán ,hogy annál lejjebb már nem lehet ...... hát ők megcáfoltak lehet lejjebb .Hihetetlen ,hogy ez az izgalmas érdekes játék egy monoton egysíkú semmivé vált. Tényleg elkeserít !!
így van ahogy írod---egyre lejjebb csúsznak, csak azt a látszatot keltik, hogy ők nagyon fontos emberek , de üres fejjel? semmi normális ötlet ami élvezhetőbb és gondolkodtatóbb lenne,
 
Nos drágáim erősen fontolgatom ,hogy ezek után abba hagyom a játékot , ennyire fantáziátlan társaságot !!! Az egyik közutálatnak örvendő játékot átkeresztelték és még annyi fáradtságot se vettek ,hogy legalább a látszatát keltség annak ,hogy gondolkoztak rajta .Minap azt mondtam az elmúlt event kapcsán ,hogy annál lejjebb már nem lehet ...... hát ők megcáfoltak lehet lejjebb .Hihetetlen ,hogy ez az izgalmas érdekes játék egy monoton egysíkú semmivé vált. Tényleg elkeserít !!
Sajnálom,hogy így látod nekem egyelőre minden újdonság
 
A kiszolgáló szövege: "Ne légy bolond, lesd el....", csak annyit mondok, hogy a véleményem az, hogy egy paraszt (vagy Media Markos-hülye azért nem vagyok). Szóval aki nem lesi el a videóból a trükköt azt bolondnak tartja, akkor én meg parasztnak tartom az illetőt. Inkább pozitív szöveget írt volna mint egy provokálót.
 

Xadornix

Aktív tag
Félig off
Nos drágáim erősen fontolgatom ,hogy ezek után abba hagyom a játékot , ennyire fantáziátlan társaságot !!! Az egyik közutálatnak örvendő játékot átkeresztelték és még annyi fáradtságot se vettek ,hogy legalább a látszatát keltség annak ,hogy gondolkoztak rajta .Minap azt mondtam az elmúlt event kapcsán ,hogy annál lejjebb már nem lehet ...... hát ők megcáfoltak lehet lejjebb .Hihetetlen ,hogy ez az izgalmas érdekes játék egy monoton egysíkú semmivé vált. Tényleg elkeserít !!
Mi régiek csak azért nem fejezzük be mert rengeteg munkánk van benne ! Bízunk abba , hogy talán egyszer felébrednek odafenn :)
1 évnyi játék után abbahagytam, nagyjából 5 évig erre se néztem, és akkor egy "na most már tényleg törlünk" levél hatására visszanéztem. Ennek eredményeképp:
  • azóta újra játszom
  • egy újabb évig tele volt relatív újdonságokkal
  • azt sem kellett érezni, hogy az 5 év alatt kimaradtam volna valamiből
Persze már jó ideje megint unalmas és monoton tud lenni, előfordul, hogy két esemény között csak a céhes elvárásokért lépek be :-/ Pláne bosszantó, ha egy event a monotonsága mellett még időzabáló is, mint ez.

Szóval tarts bátran szünetet, majd visszajössz, ha kedvet kapsz hozzá, megvár mindened, nem vész el a beleölt rengeteg munka.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Félig off


1 évnyi játék után abbahagytam, nagyjából 5 évig erre se néztem, és akkor egy "na most már tényleg törlünk" levél hatására visszanéztem. Ennek eredményeképp:
  • azóta újra játszom
  • egy újabb évig tele volt relatív újdonságokkal
  • azt sem kellett érezni, hogy az 5 év alatt kimaradtam volna valamiből
Persze már jó ideje megint unalmas és monoton tud lenni, előfordul, hogy két esemény között csak a céhes elvárásokért lépek be :-/ Pláne bosszantó, ha egy event a monotonsága mellett még időzabáló is, mint ez.

Szóval tarts bátran szünetet, majd visszajössz, ha kedvet kapsz hozzá, megvár mindened, nem vész el a beleölt rengeteg munka.
Drága . Az a gond ha én felfüggesztem már nem igen jövök vissza :( 65 évesen kezdtem játszani és most 73 vagyok ,tehát nem biztos hogy 1 év kihagyás után még egyáltalán létezem :)
 
Igazságtalan, hogy nem mindenkinek van két prémium sora. Nálam is csak egy vehető meg, így nem tudok két legendás szálló fejlesztőt nyerni. Egyet kapok, ha elérem a 325 feladatot. Akinek van arany láda vásárlási lehetősége, azonnal kap egy másodikat. Nekem el kéne menni 775-ig a másodkhoz. Ez lehetetlen küldetés, mert 21-24 várost kéne teljesíteni. Erre nem látok esélyt.
Örülnék, ha mindenki egyforma eséllyel csinálhatná az eventet, és a vége előtt elérhető lenne mindkét prémium sor.
 
Fent