Kibeszélő Tavaszi esemény 2020 kibeszélő

DeletedUser27509

Guest
Ha ugy ugraltal ahogy a legnagyobb elore haladast el lehetett erni,szoval tablazat szerint,kenyelmesen kijott a maximum szintu epulet es az ezust liga!!

Szemelyem szerint 1nyitasnyi lampas jott incidensekbol,ami semmmi se igazabol,igy sikerult ezt elernem a max szintu epuletet,ezust ligat,es igy is maradt + 1 fejleszto ami ment a kereskedobe!
 

manningi

Új tag
a játék nem ígérte meg, hogy ha végigugrálod az egészet akkor megkapod a nyereményt
Nem, nem ígérte meg, egyenesen megtagadta. Ebből aki okos tanul. 1. nem hajtok végre önfelfaló feladatokat, mert a végén majd nem a teljesítményem, hanem egy függvény dönti el, hogy becsap-e az üzemeltető vagy sem. 2. Ugyanezért nem is veszek és nem is költök 1 db gyémántot sem a pocsék főnyereményért cserébe. 3. Mivel egy korlátolt üzleti stratégia következtében átvertnek érzem magam, egyáltalán nem költök pénzt erre a játékra, vagyis nem teljesül az üzemeltető eredő szándéka. Ezért is nem győzöm hangsúlyozni ennek a legfőbb tanúlságát, hogy ez az egész mondhatni óvodás gyakorlat kontraproduktív ostobaság.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nem, nem ígérte meg, egyenesen megtagadta. Ebből aki okos tanul. 1. nem hajtok végre önfelfaló feladatokat, mert a végén majd nem a teljesítményem, hanem egy függvény dönti el, hogy becsap-e az üzemeltető vagy sem. 2. Ugyanezért nem is veszek és nem is költök 1 db gyémántot sem a pocsék főnyereményért cserébe. 3. Mivel egy korlátolt üzleti stratégia következtében átvertnek érzem magam, egyáltalán nem költök pénzt erre a játékra, vagyis nem teljesül az üzemeltető eredő szándéka. Ezért is nem győzöm hangsúlyozni ennek a legfőbb tanúlságát, hogy ez az egész mondhatni óvodás gyakorlat kontraproduktív ostobaság.
Részvétem.
 

Vanek ur

Aktív tag
Azért ha lassan is, de végül csak kibújik a szög a zsákból! :) Ezúttal már beismered, hogy léteznek olyan függvények, melyek szándékosan kevés szirmot adtak az incidensekből, hiába ugrálhattam táblázat szerint a békámmal. [...]
Eddig olvastam, és abbahagytam (a többit feleslegesen írtad le). Azt hiszem, fogtam egy trollt, akit innentől nem etetek tovább. Mert hiszen ha ....
1. nem vagy képes leszakadni arról, hogy az rnd függvény (véletlenszám-generáló) szerinted arra van, hogy szándékosan keveset adjon vissza, akkor jobb lenne, ha kicsit otthon lennél a számítástechnikában, mielőtt hülyeséget beszélsz
2. nem vagy képes felfogni, hogy jó taktikával a véletlenszerűen kapott pár incidens nélkül is meg lehetett volna a teljes épület, akkor megint nincs miről vitatkozni
 

manningi

Új tag
:) Nos, végezetül elmondanám, hogy bár Vanek úr korlátjai komolyabbak mint hittem, ettől még tisztelem a véleményét, bár Ő láthatóan nincs így más véleményével.. :) Azon túl üzenem Antyénak meg Jenkének, vagy tudom is én hogy hívjákéknak, :) (azoknak akik időnként videón szokták nagy nyilvánosság előtt önként lejártni magukat), hogy mivel az elmúlt tavaszi eventben nyeresévágytól vezérlve kollegáikkal együtt önkényesen hátrányos helyzetbe kényszerítettek játékomban, a most indult eventet mellőzöm az inkorrekt eljárás ismétlődésének nyilvánvaló veszélye okán. Ennek következtében nem vásárlok egy darab gyémántot sem, s még csak véletlenül sem pazarlom az eventre a meglévőt. Ezt tanácsolm minden kedves játékostársamnak (Vanek úr-nak) is, ha céljuk játékukban a valós haladás, főként azért is, mert ennek az eventnek a nyereményei is szerintem a több mint röhejes kategóriába sorolhatók. Jó játékot mindenkinek. :)
 
Fent