Talponálló

DeletedUser20654

Guest
Ötzi helyből ugrana egy hátraszaltót ha ezt bevezetnék:)
 

DeletedUser24487

Guest
:) az én hozzászólásomat meg már törölték is inkább:)
-Mindegy mit vezetnek be,hisz ugyanazok a játékosok maradnak,akár most is harcolászhatnának többen is,mégsem teszik,mivel a gvg alig ad valami előnyt!!
--ja hogy pvp be pontokat is ad:),azt is kitudják játszani:)
--rengeteg a kiskapu,amivel ugyanúgy tudsz haladni,ha nem jobban,mint akik rendesen teszik a dolgukat.
--a support szerintem eléggé tájékozatlan sok esetben,de hát szabadidőben ugye ennyire futja tőlük.
--sokan beleunnak a játékba,mert túl monoton,már túl laza lett minden,nem értem,ki hozza ezeket a döntéseket,nekem nem tetszenek,kicsit olyan,mintha direkt rontani akarnának itt mindent:)
 

DeletedUser20654

Guest
Ha igazak a pletykák, már csak 1 kor van vissza.
Talán ezért akarják "szétverni" ezt.
Gondolom át akarják majd csábítani a játékosokat az Elvenarra, bár az a kertészkedős játék nemtudom mennyi embernek fog tetszeni. De gondolom az Inno bizik benne, egyébként nem csinálná.
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]Gondolom át akarják majd csábítani a játékosokat az Elvenarra, bár az a kertészkedős játék nemtudom mennyi embernek fog tetszeni. De gondolom az Inno bizik benne, egyébként nem csinálná.
Kertészkedős???
Most vagy én játszok valami más játékot, vagy Te nem néztél még bele sem, és úgy ítélsz (sokkal valószínűbb ez utóbbi).
 

DeletedUser22818

Guest
Először is a pletykáknak nem mindig kell hitelt adni. Sőt, inkább jobb ha nem teszitek.

Másodjára pedig senki nem akar sehova csábítani. A két játék két KÜLÖN játék, és úgy is kellene kezelni. Mint ahogy a Klánháborút és a Tribal Wars 2-t is külön kell kezelni. Lehet átfedés a játékosok között, mert miért ne lehetne, de a két játék inkább külön "játékosanyaggal" rendelkezik. És ugyanez lesz az Elvenarral. De ugyanez lenne, ha teszem azt bejelentenék hogy lesz Grepolis2 (inkább ne legyen). :D

Egyébként meg ha emlékeztek egy régebbi InnoGames TV részre (méghozzá a márciusira), ott mondták, hogy átalakítják a GvG-t. Nagy valószínűséggel ez az első lépése ennek az átalakításnak. A többit majd úgyis látni fogjuk/fogjátok.
 

DeletedUser20654

Guest
Játszunk vagyis játszanánk, de nagyon leült a játék. Lehet, hogy ezért is pletykálunk:)
A GVG-re tényleg ráfér egy átalakítás, csak nehogy ez azt jelentse, hogy tovább rontják. Bár már soklat rontani nem tudnak, így bizzunk benne, hogy jobb lesz:D
Apropó - a nevezetesek átalakításáról nem volt szó?
 

Vanek ur

Aktív tag
De játszom vele - szóval kertészkedős:)

Akkor nem azzal a játékkal játszol. Vagy nem úgy, hogy ne kertészkedős (legózós) legyen - hiszen a FoE-t is lehet úgy játszani, hogy ne kelljen harcolni; de az Elvenart is úgy, hogy ne tudj nyerni az ellenfelek ellen (mint írtam: minél távolabbi területet akarsz meghódítani, annál több és erősebb ellenfelek lesznek). De ahogy gondolod. Biztos én látom rosszul, és nem én járok már olyan távolságra, ahol nagyon nem egyértelmű már a harcok kimenetele sem...
 

DeletedUser20654

Guest
Az NPC-k elleni harc is csak kertészkedés. Max nem növényket, hanem katonákat "aratsz", ennyi. Ennek semmi köze a stratégiai játékhoz így. De lényegtelen bármelyikünk véleménye, úgyis mindenki maga dönti el, hogy tetszik neki-e a játék vagy nem.

- - - Updated - - -

norlwinder - ez a kocsma, itt szabad pletykálni, mégha semmi köze sincs a valósághoz.:)

Egyébként tényleg nem lesz vége a FOE-nak - ha a következő kort elég sokan (a létszám még vita tárgya) kifejlesztik kitör a 3. világháború aminek hatására minden elveszik és mindenki kezdheti előről a játékot a bronzkorban :D
 

DeletedUser24487

Guest
Arról ,hogy leült a játék főleg a játékosok tehetnek !!
Azért őszintén,hány értelmes céh van egy -egy világban?
2?-3? 5?
Sok játékos a biztosat válassza,és megpróbál bekerülni a nagyobb céhekbe,mert könnyebb neki,mint hogy megpróbálna harcolni ellenük !!
Nincs bennük semmi kitartás,akarat,Aztán persze ott arcoskodnak:))Pedig csak eggyek a sok közül:)
 

DeletedUser24487

Guest
Barack - Brisgardon csak 1 értelmes céh van :D

Hát ,tudom,köszi:)
Az Elvenarr,mint játék nagyon hasonlit a Foe-ra,úgy jellemezném ,mint a Foe,bölcsödéje:)
Tehát ,mintha a foet visszafejlesztették volna,vagy mintha az elvenar lett volna a Foe eggyes:)
 

Vanek ur

Aktív tag
Az NPC-k elleni harc is csak kertészkedés. Max nem növényket, hanem katonákat "aratsz", ennyi. Ennek semmi köze a stratégiai játékhoz így. De lényegtelen bármelyikünk véleménye, úgyis mindenki maga dönti el, hogy tetszik neki-e a játék vagy nem.

Akkor a FoE is az. Hiszen a szomszédok elleni harc pont ugyanilyen (sőt, az 1 vagy 2 lándzsásos még 'kertészkedősebb'). Az egyedüli különbség a céhes harc; de ott sem kell nagy stratégiai érzék az egészhez (a csaták meg a 'szokásos kertészkedősek').
 

DeletedUser20654

Guest
Vanek úr, teljes nevén Vanek B. Eduard, Gorcsev Iván titkára. Igen önérzetes ember, aki a pillanatnyi előnyök kedvéért sem feledkezik meg arról, hogy mivel tartozik önmagának. Tömpe, széles orra, furcsa bajusza, sanyarú arca és cingár lába van. Egészségi állapota nincs teljesen rendben: sérve volt, magas vérnyomásban szenved, ezért tartózkodnia kell a túlzott fizikai igénybevételtől, továbbá tériszonya miatt szívesen tartózkodik gardróbszekrényekben. Légiós felettesei véleményei szerint „tiszta tenyészete a nyárspolgárnak”, szerencsétlen lelki alkat, antikatona, őscivil. Vanek úrnak mindig mindenről van véleménye.
 

Vanek ur

Aktív tag
Először is a pletykáknak nem mindig kell hitelt adni. Sőt, inkább jobb ha nem teszitek.
[...]

Akkor a FoE-nek nem lesz vége a jövő korral? Hová lesz továbbfejlesztve? Jön a jövő2 kor? Milyen további futurisztikus jellegek vannak még hátra (már a futurisztikus dolgok is futurisztikusabbak lesznek)? Hol lesz új térkép? Vagy már megint át lesz alakítva minden? Nem lesz unalmas már? Illetve még egy gondolat-kérdés: miért van az, hogy a FoE szinte az indulásától 3 szerveren megy, és azóta sincs új?
 

DeletedUser20654

Guest
Erre nem hiszem, hogy választ kapsz itt.
Bár az utolsó kérdésedre van tippem - nem éri meg új szervert indítani, kevesen vesznek gyémántot.
 

DeletedUser22818

Guest
Nem azt mondtam, hogy nem lesz vége a FoE-nak, hanem azt mondtam, hogy nem kell hitelt adni a pletykáknak. A kettő nem ugyanaz. :)
Lehet, hogy lesz valami vég, de azt még mi sem tudjuk, hogy mi lesz/lenne az. Majd kiderül.
És hogy miért nincs új szerver? Nos, egy új szerver nyitásához sok dolgot meg kell vizsgálni, és azok alapján döntik el, hogy nyitnak új szervert vagy sem. És a gyémánt vásárlás csak az utolsók között szerepel, szóval warrax, nincs igazad ebben, nem csak a gyémánt vásárlás dönt. :)
 

DeletedUser20654

Guest
Én tartom a véleményem, hogy az Inno pénzért dolgozik. Csak ott nyitnak új szervert ahol megéri nekik anyagilag.
 

Ötzi

Aktív tag
...Egyébként meg ha emlékeztek egy régebbi InnoGames TV részre (méghozzá a márciusira), ott mondták, hogy átalakítják a GvG-t. Nagy valószínűséggel ez az első lépése ennek az átalakításnak. A többit majd úgyis látni fogjuk/fogjátok.

Én a Supporttal és a játékkészítőkkel vagyok! (Ez itt a nyáladzás helye... :)
Nekem máris így is eléggé tetszik a GvG (pl. megszűnt az NJK), csak így tovább! :D
Mondjuk jöhetne egy olyan szabály, hogy csak 3 azonos nevű céh foglalhat szektorokat, akkor tuti dobnék egy hátast! - Örömömben! :D
 
Fent