Talponálló

DeletedUser1300

Guest
Offok, spamek helye. Ne felejtsétek el, hogy a jó beszélgetésekhez illik valamit inni A kiemelt verzióhoz csak az oda illő témában posztoljatok.
 

DeletedUser1300

Guest
De van :p
Sőt kannás, tablettás is sőt fagyállóval is szolgálhatunk :p:p:p
 

DeletedUser23659

Guest
Vanek úr féloffjához, kiegészítésül:
Az elvenarban a zárt béta már régebben nyitottá vált, aki FOE-t játszott már, az nyelvismeret nélkül is simán belevághat ott. Nem kell bétakulcsra várni, felhasználónév, jelszó és (akár kamu) emailcím megadása után indulhat a játék.
Tekintve, hogy semmiféle szociális tevékenység nincs két játékos között(az esetleges takmoton kívül), tökmindegy, hogy milyen nyelvű szerveren játszol, a feladatokat meg okosan ki tudod következtetni, nem bonyolult.
 

DeletedUser20654

Guest
Sajnos ez csak félig igaz.
Az Elvenarban rá vagy szorulva a szomszédokra (emiatt aki nem aktív szomszédokat fog ki annak esélye sinncs, hogy gyorsan fejlődjön)

Egyébként már vagy 10 országban elindult a játék. Szóval még válogathatsz is.
 

DeletedUser21403

Guest
Én azt hallottam hogy elég gagyi! Megéri belekezdeni? Mi a célja a játéknak?
 

DeletedUser20654

Guest
Inkább nagyon gagyi.

Hasonló mint ez, de
- nincs egymás elleni harc
- nincs céh
- nincsenek barátok
- a szomszédokat macerás meglátogatni + még amit elöbb irtam
- a gyors fejlődés gyémánt nélkül nem megy, amit CSAK vásárlással lehet megszerezni
 

DeletedUser23659

Guest
Inkább nagyon gagyi.

Hasonló mint ez, de
- nincs egymás elleni harc
- nincs céh
- nincsenek barátok
- a szomszédokat macerás meglátogatni + még amit elöbb irtam
- a gyors fejlődés gyémánt nélkül nem megy, amit CSAK vásárlással lehet megszerezni

Ja.Ellentmondanék, bár nem vitatkozom senkivel. Én a 300adik vagyok a bétán, lassan végzek a techfával.
- Nem rabol ki senki, mert nincs egymás elleni harc
- Nem bosszankodom az inaktív céhtagokon, mert nincs céh
- Nincsenek ellenségek
- Annyi szomszédod van, amennyit felfedezel. Ha látogatod őket, játékpénzt kapsz. Komoly pénzt, nem 20 aranyat.
-Soha a büdös életben nem vettem gyémántot. Kedves Warrax, ameddig itt Arvahall volt a béta, itt sem kaptál gyémántot másképp, csak ha megvetted...Ez már csak így van bétáéknál, mert senkit nem érdekel, le tudod-e játszani a játékot egy zsák pénzzel... :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24487

Guest
Ja.Ellentmondanék, bár nem vitatkozom senkivel. Én a 300adik vagyok a bétán, lassan végzek a techfával.
- Nem rabol ki senki, mert nincs egymás elleni harc
- Nem bosszankodom az inaktív céhtagokon, mert nincs céh
- Nincsenek ellenségek
- Annyi szomszédod van, amennyit felfedezel. Ha látogatod őket, játékpénzt kapsz. Komoly pénzt, nem 20 aranyat.
-Soha a büdös életben nem vettem gyémántot.

egyszóval ,unalmas
 

DeletedUser20654

Guest
Én se vettem soha gyémántot. Azonban itt küldikből elég sokat össze lehet hozni, míg ott semmit nem kapni.

Ja és Baracknak igaza van.
 

DeletedUser23659

Guest
Gondolom, elmondtatok mindent, ami feszített...
Örülök neki. Igyatok egy sört, azt csá.
Menek az elfekhez, me' kapok az asszonykátúl ám, hogy itt lebzselek a korcsmába'....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Ej ha! Nincs szinte semmi!? Csak építgetés oszt csá?
 

DeletedUser20654

Guest
A szektorok foglalásánál kell harcolni, de az se nagy szám.
 

DeletedUser21403

Guest
Akkor én ezt passzolom! Hátha egy pár év múlva jobb lesz!:) Végülis csak béta! Bár ez se igen változott amikor megszűnt a béta verzió!
 

Vanek ur

Aktív tag
:)
Szerintem az Elvenar most pont olyan, mint a FoE volt ilyen állapotában - csak nem 'valós', hanem fantasy környezetben. Van építés, van városmenedzsment, és van harc is. A harc eleje pont olyan 'gagyi', mint a FoE-ben (hogy a kezdők is megértsék, és rávegyék őket, hogy harcoljanak is, ne csak vásárlással szerezzenek területeket); aztán ahogy egyre távolabbi területeket akar valaki az uralma alá hajtani, annál több és erősebb ellenfelek lesznek (így nő a kihívás is). A piaci rész számomra kellemesebb, és jobban átláthatóbb, de még folyamatosan fejlesztik az egészet. Például a bétán a 15-ös szintig lehet fejleszteni az épületeket, és a fejlesztési fa is viszonylag hamar kifejleszthető - feltételezem, ez majd idővel még emelkedni fog.
Mint ahogy azt is feltételezem, hogy nem véletlenül most kezdik készíteni az Elvenart, amikor a FoE kezdi elérni a végét - szerintem ez (az) lesz az 'új' FoE. De ezt úgysem fogja senki kommentálni az Inno részéről. :)
 

DeletedUser24307

Guest
Sziasztok !

Most olvasom hogy megszűntették az agrasszív NPC-t.
Mondván hogy az új játékosoknak könnyebb legyen és jobb legyen a GvG harc.
Szerintem ezzel még unalmasabbá tették mert nem kell folyamatosan töltögetni a védelmet és azok a céhek akik bevészkelték magukat még jobban el lesznek. A kicsi ill. kezdő céheket ezzel semmilyen formában nem könnyitik meg a beszállást a terület foglalásban.
Az én véleményem az lenne és ez még jót is tenne a játéknak ill. a céhes csatáknak, hogy minden szektor beszálló legyen a kezdéshez mindenki számára.
Igaz hogy ezzel felbolydulna minden és jöhetnének az új stratégiák és a folyamatos térkép figyelések. De jobb lenne és élvezetesebb és nem unatkozna senki :))
 

DeletedUser24299

Guest
Sziasztok !

Most olvasom hogy megszűntették az agrasszív NPC-t.
Mondván hogy az új játékosoknak könnyebb legyen és jobb legyen a GvG harc.
Szerintem ezzel még unalmasabbá tették mert nem kell folyamatosan töltögetni a védelmet és azok a céhek akik bevészkelték magukat még jobban el lesznek. A kicsi ill. kezdő céheket ezzel semmilyen formában nem könnyitik meg a beszállást a terület foglalásban.
Az én véleményem az lenne és ez még jót is tenne a játéknak ill. a céhes csatáknak, hogy minden szektor beszálló legyen a kezdéshez mindenki számára.
Igaz hogy ezzel felbolydulna minden és jöhetnének az új stratégiák és a folyamatos térkép figyelések. De jobb lenne és élvezetesebb és nem unatkozna senki :))

Teljes mértékben egyetértek a véleményeddel,mindenképpen meg kellene nyitni minden szektort, hogy bárki, bárhol,bármikor beléphessen a GVG térképre, és ezzel esélyt szerezhessen bármelyik céh ellen. Mindenkinek jobb lenne, és nem unatkoznánk a térképen.:D
 
Fent