Takarítás és Motiválás szabályzása !

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23505

Guest
Boldog Űj Évet kivánok a vitázó feleknek, és a többi fórumtársnak is ! :D

Az auto-takmotiról annyit: Amióta játszom (mindig is nagy létszámú volt a céh, és 100 fölötti a barát listám) még soha, egyetlen alkalommal sem kaptam annyi motit, mit amióta bejött ez a verzió. Akkor sem lenne okom panaszra, ha 10-15 dekorom is lenne, és állandóan takaritva lennének, mert azt leszámitva is többen jönnek, mint azelőtt bármikor. :D
Semmit nem módositgatnék rajta, én manuálisan megyek körbe, a profil kérés mellett tudom, milyen tervrazot akarok. A Húsvétot már valaki felhozta, a sikeressége igy tényleg kérdéses, de hát azért vannak a fejlesztők, hogy kitalálják rá a megoldást. :)
 

DeletedUser24396

Guest
Szerintem meg mivel legtobben ugyis az automatikus támogatásra szeretnek menni végül is az a praktikus. be lehetne állítani hogy milyen épuletre akarod a takaraitást vagy a motiválást azaz a bal felsö sarokba lenne egy ikon amire ha rákattintasz megjelenne egy táblázat amit beállíthatsz az alábbi módon:

1.gazdasági épületek
2.lakóépületek
3.kultúrális épületek. vagy az elöbb említett sorszámok és épületek egyéb lehetséges keverékére.
4.dekorációk
 

DeletedUser24396

Guest
Bocsánat ahogy látom az elözö hozzászólásom öszzemosódott ezért megismétlem.A következö szöveg csak egy megoldást fogok ismertetni ami válasz lenne a problémára./csak az automatikus támogatásról fogok beszélni/A megoldás a következö:
Egy ikon a bal felsö sarokba amire kattintva beállíthatod hogy milyen épületre szeretnéd a támogatást azaz ha valaki téged támogat akkor arra a FAJTA épületre menjen a moti vagy a taki amire szeretnéd.azaz beállítasz egy sorrendet hogy a gazdasági - ,lakó-,kulturális- épületre vagy dekorációra menjen elsönek a támogatás.
Pl.:1.gazdasági épület
2.lakóépület
3.kultúrális épület
4.dekoráció

Persze ugyanezt a sorrendet az elképzelésemben más sorrendben is be lehetne állìttani.





De ezt így a fejlesztök ugy se csinálják meg.
 

DeletedUser24504

Guest
Teljesen a dolog kitalálójával vagyok, amióta kiirtam, hogy csak motit kérek, taki nem kell, azóta mindenki csak takarítást nyom ha tud...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent