Térkép

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23392

Guest
a térképen ezek a két körös csaták azért lettek kitalálva, hogy sok gyémántot vegyünk a katonák feltámasztására, gyógyitására?
 

Vanek ur

Aktív tag
Szerintem csak azért, mert túl egyszerű már a harc abban a magasságban. Én például simán vertem progresszív kori sereggel is a posztmodernes térkép első pár területét - még a dupla csatákkal is.
 

DeletedUser20654

Guest
Vanek ur - Ez biztos (progresszívval a posztmodernt)? Mert ha igen, akkor minden tiszteletem a Tied.
 

Vanek ur

Aktív tag
Persze. Az első 2-3 tartományt, ahol még nem volt védőbónusza az MI-nek, meg ahol még csak 5-6 csapat volt 1-1 védőegységben (és csak modern kori egységek voltak; vagy maximum 1-2 posztmodernes egység); ott még lehetett haladni rendesen. Aztán elértem odáig, hogy a bal oldali terjeszkedési részen már sok volt (ott már csak 1-2 csatát nyertem, de már küzdéssel). Aztán 1-2 napja léptem át modernbe, és lecseréltem a páncélos autót meg a tüzérségi egységeket, és már az, ahol megakadtam, már könnyebben ment.
De egyébként nincs benne titok: van 75%-os bónuszom nevezetesekből; és úgy megyek, hogy az adott egységek ellen küldöm az adott egységeket (vagyis kihasználom a speciális egységek elleni bónuszokat). Rendszerint így haladtam a térképen; tehát 1-2 korral előrébb jártam a térképen, mint ahogy a saját koromban lennék; így a küldetések is csak úgy lettek megcsinálva, hogy 'Elfogadom', 'Kész', 'Elfogadom', 'Kész', ...).
 

DeletedUser20654

Guest
Akkor ügyesen harcolsz. Én nem próbáltam progi kori katonákkal és nem is szeretném.
 

DeletedUser23505

Guest
Vanek úr, ennek az a nagy előnye(Te is tudod, azoknak szemléltetném, akik nem), hogy a küldetésekből igy mindig van a a korodnál fejlettebb egységed, és már a PvP toronyban is jelen tudsz lenni vele, holott még a közelében sem vagy a kifejlesztéssel.
Ha fejlettnek számitasz a szomszédságodban, hetekig büntetlenül lehetsz első, és szeded be a Medálokat, csak azért, mert előre jársz a Kontinenstérképen. :D

szerk: Az én céhemben is van egy tag, aki épp a posztmodern térképet igázza prog katonákkal. :D
Kivitelezhető, de magas támadó-védő bónusz kell hozzá.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23811

Guest
Üdv!

Holnap kor térképét feltöltené valaki?

Előre is köszi!
 

DeletedUser11576

Guest
Sziasztok,
Vannak frissebb térképek is? Jövő? Jégkorszak? Keresem egy ideje...Megköszönném :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Jövő kori térkép:
Future_Era_map.png
 

Ezanevem

Új tag
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi,hogy ha modern korban vagyok és eddig miden kontinensen minden tartományt megszereztem, akkor az eseményeknél azok a feladatok ahol tartomány felfedezése, megszerzése, illetve szektor megszerzése a cél azokat kipipálja? Vagy pedig ki kell fejleszteni egy posztmodern kori technikát és átmenni annak a kontinensére.
Előre is köszi a válaszokat?
 

DeletedUser23560

Guest
a posztos térképre fejlesztés nélkül is át tudsz menni, de pipát csak akkor kapsz, ha a jégkor végén vagy a térképpel
 

Vanek ur

Aktív tag
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi,hogy ha modern korban vagyok és eddig miden kontinensen minden tartományt megszereztem, akkor az eseményeknél azok a feladatok ahol tartomány felfedezése, megszerzése, illetve szektor megszerzése a cél azokat kipipálja? Vagy pedig ki kell fejleszteni egy posztmodern kori technikát és átmenni annak a kontinensére.
Előre is köszi a válaszokat?

Honsu válaszát kicsit 'magyarítva': az ilyen feladatoknál csak akkor kapod meg automatikusan, ha az éppen aktuálisan elérhető kor éppen aktuálisan elérhető térképének végére értél (jelenleg konkrétan: a jégkorszak 2. bővítésének vége számít). Vagyis át kell menned a posztmodern térképre, és ott elérni a következő elérhető dolgot - de ide is általánosan lehet mondani, hogy nem számít, hogy Te milyen korban vagy ahhoz, hogy egy másik kor térképén haladhass előre (vagyis olyan kori térképre tudsz átmenni, amelyikben meg tudod szerezni a tartományokat; és nem figyeli semmi és senki, hogy a techfán hol jársz). Konkrétabban: ha Te vaskoriként el tudsz jutni a középkori térképek területére, és ott tudsz foglalni, akkor megteheted; nincs saját korodbéli korlátod.
 

DeletedUser24989

Guest
Sziasztok!

Pontosan milyen feltételei vannak annak, hogy új korba küldhessek felderítőt a kontinenstérképen? Konkrétan: Cragshire tartományba szeretnék lépni. A szomszédos Canturia és Veletries tartományokat már megszereztem, a techfán elértem a késő középkort (jelenleg egyébként a 3. technológiánál vagyok a késő középkori techfán) és felfedeztem az összes virágzó középkori tartományt, melyekből még kettő hiányzik, de ez a virágzó középkornál sem volt gond: ott is hiányzott még Kaltenweiher, mikor átléptem. A felhő már elment, de a felderítőt nem tudom átküldeni.

Előre is köszönöm a választ!
 

DeletedUser23560

Guest
A tartomány felett látható a küldéshez szükséges pénzösszeg, csak szürke?
Mert ebben az esetben vagy úton van a felderítőd, vagy nincs elég pénzed.
Ha nincs felhő felette, de nincs mégsem pénzösszeg jelezve, akkor valami bibi van, írj a supportnak.:)
 

DeletedUser24990

Guest
Moravariát már megszerezted? Ha az megvan, akkor tudod Cragshiret felderíteni. Ez régen nem így volt, de gondolom azért csinálták, hogy a játékos az elágazásnál először csinálja meg a korábbi kort. Szóval mihelyt megvan Moravaria, engedélyezi Cragshiret is.
 

DeletedUser25790

Guest
Sziasztok! A modern korban járok, eddig minden elérhető terület felfedezve és meghódítva, kivéve még a legelső térképen (bronzkortól a gyarmatosításig), ahol 4 provincia felől még a felhők sem tűnnek el... a felderítőm nem is látni... ez normális? később fog megjelenni, ha fejlődöm?
 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok! A modern korban járok, eddig minden elérhető terület felfedezve és meghódítva, kivéve még a legelső térképen (bronzkortól a gyarmatosításig), ahol 4 provincia felől még a felhők sem tűnnek el... a felderítőm nem is látni... ez normális? később fog megjelenni, ha fejlődöm?

A térkép bejárhatósága nem függ a kortól.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent