Térkép

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1458

Guest
Köszi. De miért nem tudok lemenni Dél-Amerikába? Északon már minden területet elfoglaltam és nincs egy irány jelző zászló sem.
 

DeletedUser21418

Guest
Progresszív kori térkép

Saját szerkeztés: :p

T_rk_p_-_Eur_pa_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


http://kepfeltoltes.hu/130810/T_rk_p_-_Eur_pa_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg :rolleyes:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Üdv! Azt szeretném kérdezni, hogyan tudok vissza menni az el nem foglalt területekre a kontinens térképen, mert még a gép szerint 3 providencia nincsen felfedezve. Végig böngésztem a kontinens térképet , és nem látható rajta az el nem foglalt terület. Felszálltam már a hajóra ami a világtérképet adja be, de itt nem tudom már megnézni. Vannak ugyan fent térképek, de az egyik nem teljes (nem a gyarmatositás koráig van), a másik meg már a progressziv korról mutat.
 

DeletedUser1300

Guest

vargasanyane
a progresszív kori hajóra kattints, ott vissza tudsz menni az előző térképhez. azon pedig megtalálod az el nem foglalt területeket.
 

DeletedUser23495

Guest
Felhős területek

Sziasztok!

Kérdésem az, hogy az első és a progresszív kori térképen még vannak felhős területek , amik nem nyíltak meg. Hogy lehet őket megnyitni? Ha most a téli küldetések folyamán valamilyen fedezd fel v. hódítsd meg küldetést kapok, akkor meg tudom-e csinálni? (kikutattam eddig mindent, felfedeztem és meghódítottam mindent):confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Modern kori térkép nincs véletlenül valakinek?:confused:
Előre is köszönöm.:cool:
 

DeletedUser24306

Guest
Szia!

A problémám a következő. Az első térképen 50/51-et fedeztem fel a játék szerint és minden zöld, azonban egy küldetéssel nem tudok tovább haladni: miszerint Godefrey Goodhall király börtönéből kellene kiszabadítanom Myciena hercegnő apját. Azonban ezt a tartományt nem találom. Hogy tudnánk ezt a problémát megoldani?

Köszönöm a segítséget.
Üdv, Rielzita

ui. megtaláltam Grand Cap-et, de nálam nem elfogalható terület, csak az előző hozzászólásokban lévő térképeken láttam, hogy ilyen is létezik.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23659

Guest
Addig is, míg valaki okosabbat mond, a tévedés kockázatának maximális elismerésével én úgy emlékszem, hogy Grand Gap- Óriási hézag- tartomány csak később lesz elérhető, amikor a történet meséje odáig ér. Mindenesetre felhozom a témát, hátha valaki jobban emlékszik.
 

quin

Tag
Vagy esetleg az lehet a probléma, hogy a felderítő úton van az új világba, és mivel egyszerre csak egy felfedezés lehet folyamatban, meg kell várni, amíg odaér.
 

DeletedUser24306

Guest
Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Akkor sem lehet felfedezni ezt a tartományt, ha éppen nincs kint felderítőm.
 

DeletedUser24486

Guest
Sziasztok!
Modern korban hány kedvezményes lelőhely van? Nekem csak 1 (csomagolás)van :( éa 1 az előző korból (Nikkel érc) ehez sajna nem adta meg a vasbetont. Válaszokat előre is köszönöm.
 

DeletedUser21972

Guest
Sziasztok!
Modern korban hány kedvezményes lelőhely van? Nekem csak 1 (csomagolás)van :( éa 1 az előző korból (Nikkel érc) ehez sajna nem adta meg a vasbetont. Válaszokat előre is köszönöm.

Szia:)

Moder korban 3 terméket tudsz bónusszal gyártani:)
2 eleve adott a harmadikat meg a térképen azaz a területeken tudod megszerezni, kapsz majd egy Bronzkori lelőhelyet és egy Gyarmatkori kori lelőhelyet még:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24486

Guest
Köszönöm a segítséget.

A kérdésem , hogy hány modern kori bonuszos lelőhely(nekem csomagolás) van? 1 vagy 2 db?
 

Vanek ur

Aktív tag
Köszönöm a segítséget.

A kérdésem , hogy hány modern kori bonuszos lelőhely(nekem csomagolás) van? 1 vagy 2 db?

A modern kortól nincs külön kori bónuszos lelőhely, csak korábbi korok lelőhelyeit kapod majd meg (minden korban kettő korábbi korból való lelőhelyet). Például: csomagoláshoz a vaskori fa az, ami bónuszos lehetőséget ad; de kell a gyártáshoz papír is. A vasbetonhoz a vaskori szikla ad bónuszt, és huzal kell a gyártásához. A luxusanyagokhoz így kell márványkőzet és hozzá porcelán; az ízesítőhöz virág lelőhely és kátrány; valamint a gyorskajához szőlő és kávé (a techfán ha rámész az épületek neveire, akkor ezeket ki is írja).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent