Kibeszélő Téli esemény

aligi05

Új tag
Nem tudom miért szereti bárki is ezt az eventet szinte a legkisebb esély van a napik megszerszésére(előző eventen 50 plusz kijött a vihartoronyból egy nap) naptár (rengeteg) gyémánt nélkül lehetetlen az elfes műhely teljesen felesleges (most komolyan ki az aki megveszi?) a 3 gyertyából márcsak 2 van
 
A téli eseményre rátérve egy pillanatra, ami nekem érthetetlen, hogy a gyógyfürdő meg a a hógömb miért okoz ilyen hatalmas kedvetlenséget a városnak. Rosszabbak ilyen szempontból mint a halloweeni nyeremények. Inkább hatalmas öröm tartalékot kéne képezniük a (szeretet) ünnepén. :)
 
Utoljára szerkesztve:

Darkpepp

Aktív tag
Nem tudom miért szereti bárki is ezt az eventet szinte a legkisebb esély van a napik megszerszésére(előző eventen 50 plusz kijött a vihartoronyból egy nap) naptár (rengeteg) gyémánt nélkül lehetetlen az elfes műhely teljesen felesleges (most komolyan ki az aki megveszi?) a 3 gyertyából márcsak 2 van
Hidd el csomo jatekos van akinek nem szaz, nem ezer, tizezer es szazezer gyemantja van.
 

I. EAndrew

Új tag
Sziasztok,

Korábban írta valaki, hogy kulcs szinte nincs, a naptár jutalom esélytelen. Na a szinte nincs az annyiban igaz, hogy egyáltalán nincs, vagy én értettem félre nagyon valamit.
Ma végig mentem az összes dobozon és gondoltam majd az utolsóba lesz, hát nem. Az a keverés volt, és a legjobb hogy keverés előtt megmutattam a dobozok tartalmát, és nem volt kulcs, se kulcs darab.
Ennek így kell működnie? Mert akkor így két gyertyával és ilyen húzásokkal tényleg kinyírnak minden eseményt. Pedig kövezzetek meg, eddig tetszettek a téli események.
Ezek voltak a dobozok alatt, kulcs egy sem.
Screenshot_20231207_195128_Forge of Empires.jpg
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok,

Korábban írta valaki, hogy kulcs szinte nincs, a naptár jutalom esélytelen. Na a szinte nincs az annyiban igaz, hogy egyáltalán nincs, vagy én értettem félre nagyon valamit.
Ma végig mentem az összes dobozon és gondoltam majd az utolsóba lesz, hát nem. Az a keverés volt, és a legjobb hogy keverés előtt megmutattam a dobozok tartalmát, és nem volt kulcs, se kulcs darab.
Ennek így kell működnie? Mert akkor így két gyertyával és ilyen húzásokkal tényleg kinyírnak minden eseményt. Pedig kövezzetek meg, eddig tetszettek a téli események.
Ezek voltak a dobozok alatt, kulcs egy sem.
2204 bővítmény megtekintése
Ha megnézed a kiírást ott van a válasz:
"Ne feledd, hogy nem mindegyik táblán lesz kulcs!"
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Sziasztok,

Korábban írta valaki, hogy kulcs szinte nincs, a naptár jutalom esélytelen. Na a szinte nincs az annyiban igaz, hogy egyáltalán nincs, vagy én értettem félre nagyon valamit.
Ma végig mentem az összes dobozon és gondoltam majd az utolsóba lesz, hát nem. Az a keverés volt, és a legjobb hogy keverés előtt megmutattam a dobozok tartalmát, és nem volt kulcs, se kulcs darab.
Ennek így kell működnie? Mert akkor így két gyertyával és ilyen húzásokkal tényleg kinyírnak minden eseményt. Pedig kövezzetek meg, eddig tetszettek a téli események.
Ezek voltak a dobozok alatt, kulcs egy sem.
2204 bővítmény megtekintése
Ugyan ezzel a problémával akartam ide jönni,de látom megelőztél és ennek örülök. Ugyanez a tapasztalatom. Egy téli eventen ,amit a legnagyobbnak tart az ember,egy nagy nulla lett.
- Alig vannak gyertyák,lerövidült max. kettőre.
-Csillag nagyon kevés van és már a napi eseményt csinálom
-Kulcsot kettőt tudtam találni,
Ma végig mentem az összes dobozon és gondoltam majd az utolsóba lesz, hát nem. Az a keverés volt, és a legjobb hogy keverés előtt megmutattam a dobozok tartalmát, és nem volt kulcs, se kulcs darab.
Szintén ugyan ez
- Nincs már Adventi ablakok sem,hogy napi 1 ajtót kinyitni 25.-ig ,télen azért ez illene egy ilyen volumenü játékba.
Én értem a pénzéhes fene nagy Q....naukat ,de azért nagy pof..n tudnám csapni az ilyen agyament id...ótákat...Gondolkodjatok már el ezen
 

Xadornix

Aktív tag
- Alig vannak gyertyák,lerövidült max. kettőre.
Igaz, átlag 1,5 gyertyát gyújtasz nyitásonként, a korábbi átlag 2 helyett, vagyis (csak ezt nézve) 25%-al lassabb a haladás a fődíjért.
-Csillag nagyon kevés van és már a napi eseményt csinálom
A tavalyi téli eseményen 1095 csillag volt incidensek, és a dobozokban található csillagok nélkül.
Az ideiben 2200 csillag van ugyanazokat számolva. Ez cirka a duplája, így a korábban említett gyertyaszám is más képet fest, hirtelen dupla annyi dobozzal a végeredmény már nem -25% az előrehaladásban, hanem +50%.
-Kulcsot kettőt tudtam találni,
Én is kettőt találtam eddig.
A naptár jutalom nehéz kihívás. Önfegyelem is kell hozzá, mindig csak akkor szabad nyitogatni, ha van kulcs, tehát a jó napidíjra hajtást el is lehet felejteni. És a napi kihívások töredékeivel együtt is komoly esély van rá, hogy csak gyémántokkal sikerül befejezni.
Cserébe viszont elég OP a mikulásszínpad. Ellenben a tavalyi diótörő őrházzal.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Igaz, átlag 1,5 gyertyát gyújtasz nyitásonként, a korábbi átlag 2 helyett, vagyis (csak ezt nézve) 25%-al lassabb a haladás a fődíjért.

A tavalyi téli eseményen 1095 csillag volt incidensek, és a dobozokban található csillagok nélkül.
Az ideiben 2200 csillag van ugyanazokat számolva. Ez cirka a duplája, így a korábban említett gyertyaszám is más képet fest, hirtelen dupla annyi dobozzal a végeredmény már nem -25% az előrehaladásban, hanem +50%.

Én is kettőt találtam eddig.
A naptár jutalom nehéz kihívás. Önfegyelem is kell hozzá, mindig csak akkor szabad nyitogatni, ha van kulcs, tehát a jó napidíjra hajtást el is lehet felejteni. És a napi kihívások töredékeivel együtt is komoly esély van rá, hogy csak gyémántokkal sikerül befejezni.
Cserébe viszont elég OP a mikulásszínpad. Ellenben a tavalyi diótörő őrházzal.
Én is kettőt találtam eddig. Már 11.napja tart a játék. Ez igen,ez nagy teljesítmény a fejlesztőktől,hogy a ládát ennyire rá állítják arra,hogy csak gyémánttal lehessen kinyitni. Tény,hogy jobb,mint a diőtörő,de ez is csak az aranyfejlesztővel lesz jó,ami valljuk be az sem egyhmar lesz,ha csak nem áldoz az ember ismét gyémántot. A gyémántokat még mindig a terület szerzésre gyűjtöm és tartogatom,mert jelenleg ,ha kort lépek kelleni fog és nem kevés és gondolom nem kell ecsetelni neked semhogy nem kevés idő ,amíg összejön jó pár ezer. A csatatéren a 90 az azért nem rossz,de ott is azt vettem észre,hogy egy nap max. 2*90 gyémánt lehetséges. Amikor még csak 45 volt,akkor többször adott.
 
Én is kettőt találtam eddig. Már 11.napja tart a játék. Ez igen,ez nagy teljesítmény a fejlesztőktől,hogy a ládát ennyire rá állítják arra,hogy csak gyémánttal lehessen kinyitni. Tény,hogy jobb,mint a diőtörő,de ez is csak az aranyfejlesztővel lesz jó,ami valljuk be az sem egyhmar lesz,ha csak nem áldoz az ember ismét gyémántot. A gyémántokat még mindig a terület szerzésre gyűjtöm és tartogatom,mert jelenleg ,ha kort lépek kelleni fog és nem kevés és gondolom nem kell ecsetelni neked semhogy nem kevés idő ,amíg összejön jó pár ezer. A csatatéren a 90 az azért nem rossz,de ott is azt vettem észre,hogy egy nap max. 2*90 gyémánt lehetséges. Amikor még csak 45 volt,akkor többször adott.
ha van magas Frontid, simán visszajön annyi gyémánt a 8 visszatérő feladatnál, sőt sokkal több, mint amennyibe a gyémis terjeszkedés kerül.
 

LazaSapa

Új tag
Na most mentek ám a .... világ szebbik felére! Sok-sok nap után van kulcs, 14. láda kettő mutat, 15. leveszem a kút zsugorító töredéket (gondolat kitalálóját kéne töredékekre ítélni), 16. megkeverés. Pffff......
 
Elvileg ez egy megtalálható információ, azért osztom meg.
Egy barátom adott egy listát a kulcsal zárt rekeszek jutalmairól, hátha segít.:)
Karácsonyi naptár 2023- nyeremények
1. édességbolt választó
2. saját kori termék 20 db
3. speciális áru befejező
4. 30 forge pont
5. 200 db elöző kori termék
6. diótörő örház
7. 125 saját korú termék
8. korfejlesztő
9. 50 előző kori termék
10. speciális termelés befejező
11. 35 forge pont
12. 150 saját kori termék
13. diótörő őrház fejlesztő
14. 40 forge pont
15. 300 előző kori termék
16. felújító készlet
17. speciális termelés befejező
18. 175 saját kori termék
19. épület raktározás
20. 70 elöző köri termék
21. diótörö őrház választó készlet
22. 45 fp
23. 200 saját kori termék
24.speciális termelés befejező
25. csoda piramis választó
26. 2023 téli válogatás
27. 400 db elöző kori termék
28. termelés befejező
29. 50 fp
30. kívánság kút
31. téli csoda készlet
32. speciális termelés befejező
 
Valaki nem csinált esetleg statisztikát, hogy hányszor volt 1 és 2 gyufaszál ? Mert nekem erős a gyanúm, hogy nem 50-50% lehetőséggel adja
mert sokkal többször ad 1 gyufát mintsem kettőt, És akkor máris megdől az átlag 1,5 .
Ahol gondolkodni kell és kicsit ésszel játszani ott mindig megvan az ezüst liga, de ilyen amikor a "balszerencsén" múlik és a véletleneken örülök ha megmarad a bronz liga. mert azon is sok mulik, ki hányszor kap cserét s hozzá + 10 csillagot illetve hányszor találja meg a táblán a 14 csillagot csere előtt.
 
Fent