Kibeszélő Téli esemény

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
1701199343445.png

Tudom, hogy a support nem szokott válaszolni itt a kérdésekre. De ezért nem írnék az ügyfélszolgálatnak, így mindenképp örülnék egy hivatalos válasznak.
Szóval van a 4db %-os érték. Ez szokatlan és azért látszódnak a gondok vele. De rendben van.
Viszont nem értem, hogy miért kell még túlbonyolítani külön CE és csatateres értékekkel. Ezt ki tudná fejteni egy bennfentes?
 
Már az Elfeledett templom is megkülönböztetést tett alap és csatateres bónusz között.
A Lovagitorna pálya meg céhexpis és csatateres között.
Úgyhogy nincs ebben úgymond meglepő. Ez lesz az irány.
Lehet kombinálni valamelyik irányban még jobb épületeket.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Már az Elfeledett templom is megkülönböztetést tett alap és csatateres bónusz között.
A Lovagitorna pálya meg céhexpis és csatateres között.
Úgyhogy nincs ebben úgymond meglepő. Ez lesz az irány.
Lehet kombinálni valamelyik irányban még jobb épületeket.

Igen azt tudom.
Ha tényleg ez az új irány az vicces lesz, mert teljesen kinyírják vele a CE-t.

De a supporttól még mindig nem kaptam választ...
 
Nem nyírják ki, minden új épület éppen hogy támogatja a CE-t.
Nem a CE-t Nagyot tévedtek. Valószínű, hogy a még mindig kidolgozás alatt álló céhfosztogatást, ami igen valószínű a védelemre fog alapozni.

A CE egy elavult zárvány volt a 64 kapujával, a CE5 és a templom hozott egy kis feltámadást, de minek?

Az alapajándékok mind az ócskást illetik. Egy fiatalság forrásáért, teraszos farmért ki küzd már?
Gyémi se annyi mint régen,
Presztizspontból édeskevés, amit kap egy még egy kezdő céh is.. egy 90+ os szintűnek meg kerekítési veszteség.
Az ereklyés ajándékokból az fp-ért végig lehet szaladni, de ennyi.
Meg persze jól jön az egység, termék, .. de az ottani épületek a templomon kívül??? Kinek?
 

erika5503

Aktív tag
kulcs? az szinte nincs is.......nem adja meg.....bétán is csak 6 db lett az egész hónapból...vagyis nesze semmi fogd meg jól,Így adják számunkra a dolgokat. Tényleg alig van valami értelmes és jó "ajándék" rajzok töredékének a töredéke, kenjék a hajukra a sok zászlóssal és dobossal meg bajnokkal. egy kezdő játékos mit ér el velük, SEMMIT.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Szerinted, ha marad ez az irány, akkor nem fog be jönni olyan épület, amikor választanod kell a csatatér támogatás és a ce támogatás között? Segítek, fog jönni olyan épület. És a többség a csatateret fogja választani.
Szóval hosszútávon kinyírják.
Tegyük fel, hogy lesz ilyen.
Akkor sem nyírják ki, csak az az épület éppen nem fogja mégtovább támogatni.
Csak az összes többi.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Tegyük fel, hogy lesz ilyen.
Akkor sem nyírják ki, csak az az épület éppen nem fogja mégtovább támogatni.
Csak az összes többi.

Te tényleg ennyire nem látod, hogy mi történik, vagy csak direkt ellenkezel? :)

Az eventépületek változnak, folyamatosan. Tehát idővel amivel most tele van a városod (bármi is legyen az) le lesz cserélve. És a korábban említett választás így csak idő kérdése.

És a support még mindig nem reagált...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Te tényleg ennyire nem látod, hogy mi történik, vagy csak direkt ellenkezel? :)

Az eventépületek változnak, folyamatosan. Tehát idővel amivel most tele van a városod (bármi is legyen az) le lesz cserélve. És a korábban említett választás így csak idő kérdése.

És a support még mindig nem reagált...
Nem értem mi a problémád a játékkal?
Ennyire nem szereted?
Miért vagy még itt?
Egyre több olyan épület lesz, ami a segíti, hogy bárki még egyszerűbben végigmenjen a CE-n, mint eddig.
Ha téged ez zavar, az a Te problémád.
Mások örülnek neki.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nem értem mi a problémád a játékkal?
Ennyire nem szereted?
Miért vagy még itt?
Egyre több olyan épület lesz, ami a segíti, hogy bárki még egyszerűbben végigmenjen a CE-n, mint eddig.
Ha téged ez zavar, az a Te problémád.
Mások örülnek neki.

Javaslom, hogy olvasd el megint amit írtam fentebb. Mert nagyon másról beszélsz.
 
Nem értem mi a problémád a játékkal?
Ennyire nem szereted?
Miért vagy még itt?
Egyre több olyan épület lesz, ami a segíti, hogy bárki még egyszerűbben végigmenjen a CE-n, mint eddig.
Ha téged ez zavar, az a Te problémád.
Mások örülnek neki.
Régen presztízse volt az Expinek, ami mára nem hogy megkopott, de egyszerűen eltűnt.
Mert a céh neve alatt a kupáknál esetleg nagyobb a szám az aranynál?
Az is álságos volt, mert egy 3 fős, CE-re kihegyezett céh bármikor tönkreverte a heti etapban a nála százszor erősebb 80 főst.

Amíg az aktuális játékmenethez hasznos erősségű épületeket és szabad szemmel jobban látható mennyiségű gyémántot adott, volt értelme csinálni.
Most is jó, mert kár elugrani az ajándékok elől, amit hozzád vágnak, de egy 2 éve játszó , rendesen felkészített játékos simán végignyomkodta a 64 kaput, akár csukott szemmel is.
CE5 óta nehezebb, mert 4. szinten is komolyabbak az ellenfelek , de ez csak a kezdőknek nehézség.
CE5-höz szükséges védelmet is pikk-pakk összerakták egyesek, de a nagy és erős céhek többsége mégis maradt annál, h 5. szint csak fakultatív.
Vajon miért?
Mert rájöttek, hogy értelmetlen.
Céhes presztízst nem ad, haldokló gvg-hez nem segítség, Aki meg erőn felül vállalna vele annak egyértelmű szivatás.
 
2195 bővítmény megtekintése

Tudom, hogy a support nem szokott válaszolni itt a kérdésekre. De ezért nem írnék az ügyfélszolgálatnak, így mindenképp örülnék egy hivatalos válasznak.
Szóval van a 4db %-os érték. Ez szokatlan és azért látszódnak a gondok vele. De rendben van.
Viszont nem értem, hogy miért kell még túlbonyolítani külön CE és csatateres értékekkel. Ezt ki tudná fejteni egy bennfentes?
mondjuk 9-12% plusz nem egy odab..szós mennyiség. A 29-32-vel is max 1-2 kapu segítség az 5. szintű expin.
 

Xadornix

Aktív tag
A kizárólagosan CE-hez adott bónuszoknak magam részéről nem sok értelmét látom. Most is megy mind a 80 autocsatával, minek hozzá további bónusz?
Akinek meg még nem megy, annak is idővel összejön a dolog általános bónuszokkal. Ne feledjük, a CE nehézsége maximalizálva van, ugyanakkor a csatatéren mindig van eggyel nagyobb megléphető demorál.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A kizárólagosan CE-hez adott bónuszoknak magam részéről nem sok értelmét látom. Most is megy mind a 80 autocsatával, minek hozzá további bónusz?
Akinek meg még nem megy, annak is idővel összejön a dolog általános bónuszokkal. Ne feledjük, a CE nehézsége maximalizálva van, ugyanakkor a csatatéren mindig van eggyel nagyobb megléphető demorál.
Ez se biztos, mert lehet, hogy jövőre mondjuk kijön egy 6. szint a CE-hez.
Ha meg kort lépsz, akkor megint csak nőni fog a CE-beli ellenfelek bónusza.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Én nem értem miért vagytok ennyire ellene a mininek ,? Az én olvasatomban a kicsiknek próbálnak segíteni ,hogy az 5. szint részeiből meg a mini részeiből össze tudjon rakni egy templomot , nincs ezzel semmi baj . Én inkább azon ődöngök ,hogy a szépen beharangozott GVG helyébe lépő játék valóban színes és érdekes lesz ami talán előre lendíti a kicsit megfakult játékkedvet, vagy csak üres légömb az ígérgetés ?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Én nem értem miért vagytok ennyire ellene a mininek ,? Az én olvasatomban a kicsiknek próbálnak segíteni ,hogy az 5. szint részeiből meg a mini részeiből össze tudjon rakni egy templomot , nincs ezzel semmi baj . Én inkább azon ődöngök ,hogy a szépen beharangozott GVG helyébe lépő játék valóban színes és érdekes lesz ami talán előre lendíti a kicsit megfakult játékkedvet, vagy csak üres légömb az ígérgetés ?

Az egy másik topik. :)
De akik végigcsinálták leírták mi vele a gond. Aki nem csinálta végig az is leírta mi vele gond.
Azzal nincs baj, hogy egyesek örülnek neki és minden héten neki fognak veselkedni. Viszont ez megint a játékosok egy kis %-a lesz.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Az egy másik topik. :)
De akik végigcsinálták leírták mi vele a gond. Aki nem csinálta végig az is leírta mi vele gond.
Azzal nincs baj, hogy egyesek örülnek neki és minden héten neki fognak veselkedni. Viszont ez megint a játékosok egy kis %-a lesz.
Nos kedves neked is igazad van de az is egy másik topik :)
 
Fent