Kibeszélő Téli esemény

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
" az ünnepi csatorna védekezési bónusszal látja el a támadó- és védő egységeket, míg a vidám csatorna ezen kívül a támadói bónuszt is megemeli! "

Ezek alapján a vidám csatorna védekezési bónuszt ad a támadó és védő egységeknek és támadó bónuszt a támadó és védő egységeknek?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ez elírás. Az egyik csatorna védekezési bónuszt ad mindkét seregnek, a másik csatorna támadási bónuszt ad mindkét seregnek.
 

ElMigrante

Új tag
Sziasztok! Célzottan gyémántot szeretnék költeni erre az eventre mindenképp. Melyik éri meg jobban? most kaptam egy +50%os gyémánt akciót vásárláskor, vagy megvárni event kezdetét és akkor pluszba ad jelen esetbe csillagokat a gyémánt vásárlás mellé?
pl. most a legnagyobb gyémánt csomag 34ezer gyémi helyett 51ezret ad= +14ezer gyémánt
fog pluszba a legnagyobb gyémánt csomag 14ezer gyémánt értékü csillagot adni vásárláskor? Köszi a válaszokat
 

A Fényhozó

Új tag
Event, ajándékok bontása,
----- ha marad X bontatlan ajándékom, éjfélkor új táblát kapok vagy tudom ezt folytatni
történetesen azért érdekes, mert meg van a mai kulcsom előző tábláról, itt már nyitogattam és most nem fogja megkeverni mert pont azt mutatta meg,hogy hol van a megkever elrejtve. Igy ha végig viszem lenne 1 ujabb kulcsos ajándék --- csak hát nem mindegy, hogy kulcs töredék, vagy a holnapi kulcs,
 
Fent