Kibeszélő Téli esemény

helen

Nagyon aktív tag
túl sok nyereményt lehetne kiszedni ha 10 csillag lenne a jutalom minden feladat után..
 

Xadornix

Aktív tag
Engem a duplázásra húzott "kettő mutatása" csesz fel. Az érte járó 3 csillagot azt duplázza, de persze nem mutat 4-et véletlen sem :(

A keverés tényleg eléggé megkeverhet. Ha elsőre jön, egy ingyen gyufa :) Ha megmutatja a kettő mutatása, akkor miután kijött a napi nyeremény, pont lehet spórolni a csillagokkal. De amikor már csak a napi és a keverés van bent rejtettként, és kihúzod...
 
Nekem eddig minden eventet sikerült gyémi nélkül hozni.
Nekem még soha, pedig minden napit megcsináltam és a végén jelezte is hogy sikerült végig csinálnom az eventet, de a fődíjból sem, sikerült még soha az összes szintet megszereznem. Jelenleg a napi 30-35 csillagból nem igazán lehet megszerezni a napi nyereményt sem és a rénszarvasokat sem. Nem beszélve a napi kulcsokat. A Tééli csatornát jelenleg max hatos szintre tudnám felhúzni....
 

III. Dementia

Aktív tag
Nekem még soha, pedig minden napit megcsináltam és a végén jelezte is hogy sikerült végig csinálnom az eventet, de a fődíjból sem, sikerült még soha az összes szintet megszereznem. Jelenleg a napi 30-35 csillagból nem igazán lehet megszerezni a napi nyereményt sem és a rénszarvasokat sem. Nem beszélve a napi kulcsokat. A Tééli csatornát jelenleg max hatos szintre tudnám felhúzni....
Én, jelen állás szerint 7-re.
Elég valószínűtlen, hogy ne tudjam kimaxolni.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nekem még soha, pedig minden napit megcsináltam és a végén jelezte is hogy sikerült végig csinálnom az eventet, de a fődíjból sem, sikerült még soha az összes szintet megszereznem. Jelenleg a napi 30-35 csillagból nem igazán lehet megszerezni a napi nyereményt sem és a rénszarvasokat sem. Nem beszélve a napi kulcsokat. A Tééli csatornát jelenleg max hatos szintre tudnám felhúzni....
A naptár nekem sem szokott teljes lenni gyémánt nélkül, de az nem is kell ahhoz, hogy az event fődíja teljes legyen.
A rénszarvas ajándékai meg eleve gyémántért vehetők csak át, de az nem is az event fődíját adja.
 
Utoljára szerkesztve:

Xadornix

Aktív tag
Nekem még soha, pedig minden napit megcsináltam és a végén jelezte is hogy sikerült végig csinálnom az eventet, de a fődíjból sem, sikerült még soha az összes szintet megszereznem. Jelenleg a napi 30-35 csillagból nem igazán lehet megszerezni a napi nyereményt sem és a rénszarvasokat sem. Nem beszélve a napi kulcsokat. A Tééli csatornát jelenleg max hatos szintre tudnám felhúzni....
Itt valami elvárás szinten lehet a gond. Mintha egy étteremben az étlap összes tételéből el óhajtanál fogyasztani egyet, együltő helyedben.
Az összes díjba nem hiszem, hogy beleszámolnák a tesztelésnél, hogy:
  • minden napidíjből szerezz egyet (minek is, a nagy része kuka)
  • szerezz sok rénszarvast (akármennyi lesz, az elég nyilvánvalóan bele van írva az ismertetőbe, hogy gyémántba kerül, amúgy is, nagy része kuka)
  • megszerezd az összes kulcsot - vagy akár egyetlen kulcsért is erőlködj (ott sincs értelmes nyeremény, a két fejlesztő is szükségen felüli)
Ha nem erőlködsz a kulcsokkal, hirtelen több napidíjra, vagy több visszanyert csillagra lesz esélyed (ami több gyufát jelent, amivel könnyebben eljutsz a végére).
Ha sok csillaggal kezdesz csak bontogatni, ritkábban fogy el haszontalan, mint ha minden nap belevágsz kevés csillaggal.

220 gyertyát kell meggyújtani a maxos főépülethez, Ehhez "átlag" 110 gyufa kell (amihez 1100 csillagot kell költeni), elég peches esetben mondjuk 120, teljesen horror esetben 130?
Az összes küldetésel + email 1190 csillagot kapsz, lehet találni incidensben is, meg a csomagok hatoda is rejt csillagot. Hova kell itt a gyémánt??
 
Itt valami elvárás szinten lehet a gond. Mintha egy étteremben az étlap összes tételéből el óhajtanál fogyasztani egyet, együltő helyedben.
Az összes díjba nem hiszem, hogy beleszámolnák a tesztelésnél, hogy:
  • minden napidíjből szerezz egyet (minek is, a nagy része kuka)
  • szerezz sok rénszarvast (akármennyi lesz, az elég nyilvánvalóan bele van írva az ismertetőbe, hogy gyémántba kerül, amúgy is, nagy része kuka)
  • megszerezd az összes kulcsot - vagy akár egyetlen kulcsért is erőlködj (ott sincs értelmes nyeremény, a két fejlesztő is szükségen felüli)
Ha nem erőlködsz a kulcsokkal, hirtelen több napidíjra, vagy több visszanyert csillagra lesz esélyed (ami több gyufát jelent, amivel könnyebben eljutsz a végére).
Ha sok csillaggal kezdesz csak bontogatni, ritkábban fogy el haszontalan, mint ha minden nap belevágsz kevés csillaggal.

220 gyertyát kell meggyújtani a maxos főépülethez, Ehhez "átlag" 110 gyufa kell (amihez 1100 csillagot kell költeni), elég peches esetben mondjuk 120, teljesen horror esetben 130?
Az összes küldetésel + email 1190 csillagot kapsz, lehet találni incidensben is, meg a csomagok hatoda is rejt csillagot. Hova kell itt a gyémánt??
Milyen + email??
 

Lef------

Nagyon aktív tag
vannak olyanok akik kapnak minden eseménynél email-t, amiben van némi ajándék (pl itt most csillag)
 

helen

Nagyon aktív tag
Pontosabban mindenki kap, aki nem íratkozott le a hírlevélről.
Ezt megcáfolom. Én pl. nem iratkoztam le, viszont megszünt az emailem amiről regeltem, és átírattam a reget az új mailomra. Ez már kb. 2 éve volt hogy átírták. Azóta sem kapok hírlevelet. Már írtam a supp.nak emiatt, nem is 1x, hanem hónapokon át több alkalommal.. Minden beállítást megcsináltam amit javasoltak. Azóta se jön hírlevél, és így az események + fizetőeszköze sem.
 
Fent