Kibeszélő Távoli jégkorszak - 2. rész

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Gróf úr

Aktív tag
Megpróbálok visszafogott maradni.
Snowdrifts tartomány.
A „jutalomként" adott 5x10 termék sértő és pitiáner! Nyolc órai termelés.
Tudom, máshol is sok aránytalanság van, akár arany, alapanyag, vagy medál esetében, de ez most…
 

DeletedUser24127

Guest
Amikor a hajó visszaérkezik a kikötőbe megrakodva Prométiummal, fosztható?
 

DeletedUser10514

Guest
Egy picit most kiakadtam. Na ná, hogy az új nehéz egység is teljesen használhatatlan, na gratulálok! A bajnokból mondjuk már sejtettem hogy gáz lesz, de hogy ennyire? Bónuszként a céh-expedíció utolsó hullámaiban sem cserélődik a nehéz egység erre, nehogy már korrektek legyünk, nem, a rejtőzködőkkel kell továbbra is fogócskázni, ami ezekkel a lassú dögökkel amelyek ráadásul a vízen át nem is tudják őket követni, külön élvezet! Had ne mondjam, milyen nyomdafestéket nem tűrő szavakat használtam, mire átvergődtem az utolsó hullámokon valahogy! És hol maradnak a bónuszok a katonai épületekről? Miért nincs medálos terület feloldási lehetőség? Megannyi kérdés, értelmes válasz ezekre? Nem értem, miért kell kiszúrni a játékosokkal...
 

DeletedUser

Guest
Egy picit most kiakadtam. Na ná, hogy az új nehéz egység is teljesen használhatatlan, na gratulálok! A bajnokból mondjuk már sejtettem hogy gáz lesz, de hogy ennyire? Bónuszként a céh-expedíció utolsó hullámaiban sem cserélődik a nehéz egység erre, nehogy már korrektek legyünk, nem, a rejtőzködőkkel kell továbbra is fogócskázni, ami ezekkel a lassú dögökkel amelyek ráadásul a vízen át nem is tudják őket követni, külön élvezet! Had ne mondjam, milyen nyomdafestéket nem tűrő szavakat használtam, mire átvergődtem az utolsó hullámokon valahogy! És hol maradnak a bónuszok a katonai épületekről? Miért nincs medálos terület feloldási lehetőség? Megannyi kérdés, értelmes válasz ezekre? Nem értem, miért kell kiszúrni a játékosokkal...

Az 1.85-ös verzióval jön a 2. medálos terület, a 2 gyémántost nem tudom sajnos. De ettől függetlenül totál mihaszna a kor... Na jó, az új nevezetes nagyon ütős lesz. :D
 

DeletedUser24957

Guest
Szia Whiskey-s
Igaz még nem tartok ott de kíváncsi vagyok mindenre ami a játékkal kapcsolatos.
Mit fog adni az új nevezetes ha nem titok.
Üdv
Zoli
 

Vanek ur

Aktív tag
Egy picit most kiakadtam. Na ná, hogy az új nehéz egység is teljesen használhatatlan, na gratulálok! A bajnokból mondjuk már sejtettem hogy gáz lesz, de hogy ennyire? Bónuszként a céh-expedíció utolsó hullámaiban sem cserélődik a nehéz egység erre, nehogy már korrektek legyünk, nem, a rejtőzködőkkel kell továbbra is fogócskázni, ami ezekkel a lassú dögökkel amelyek ráadásul a vízen át nem is tudják őket követni, külön élvezet! Had ne mondjam, milyen nyomdafestéket nem tűrő szavakat használtam, mire átvergődtem az utolsó hullámokon valahogy! [...]

Nem mondom, hogy megváltották a világot vele; de ellenfélként keményebb, mint a többi egység (főként, ha van belőle több is). Egyébként nekem adott bőven ilyen egységet is expedícióban. Lehet, csak nincs szerencséd, vagy csak rosszkor léptél szintet.

[...]
Mit fog adni az új nevezetes ha nem titok.
[...]

Részletek angolul: wiki link vagy bétás fórum link
és magyarul: egyrészt forge pontot ad (nagyjából szintenként 1-et - pár kivétel: 1. szinten, ahol 2-vel kezdesz, és 7-9. szintek, ahol pedig 'csak' 6-8-at kapsz, vagyis 1 ponttal kevesebbet, mint az épület szintje); másrészt van egy új speciális képesség, amit kritikus ütésként neveztek meg. Ez annyit tud, hogy az épület szintjétől függően van egy bizonyos százaléknyi esélyed, hogy 150%-nyi sebzést vigyél be az ellenfélnek (a reaktív páncélok ilyenkor 'átalakulnak', hiszen ha valaminek van 4-es reaktív páncélja, akkor egy ilyen kritikus ütéssel 4*1,5=6 pontnyi sebzést is be lehet rá vinni). Persze, van pár kitétel is, hiszen nem mindig működik akkor sem, ha az esély alapján járna:
1. Csak azonos korban lévő egységek között él.
2. Védekezésnél csak a direkt támadások visszatámadásainál él (vagyis távolsági visszatámadással is rendelkező egységek visszatámadásánál nem).

Szerk.: illetve van egy nagyobb negatív oldala is: 7*7-es mérettel rendelkezik.
 

Asani

Tag
Az új egység azért használható, csak a sínágyú szétkapja, mert ellene nem érvényes a páncélja, de egy sínágyú nélküli csapat ellen igen hasznos, hiszen minimum 4 lövés kell a megöléséhez akár mekkora százalék különbség mellett is, ami azért már számottevő. Ha még láthatatlan is volna mint az előde, akkor azért még hasznosabb lehetne.. :)

A jégkorszak eltagolása és elnyújtása valójában a techfa és így a fejlődés végén álló játékosok "szórakoztatására" készült. Hisz többnyire ezeken a szinteken már mindenki elég ütemesen halad a techfával, ezért kellett a hajó is, hogy tovább lassítsák a folyamatot.
Személy szerint nekem nem tetszik ez a fajta lassítás, legalábbis a jelenlegi formában. Az oké, hogy újra lesz, illetve most lesz csak igazán értéke a jégkorszaki anyagoknak, hisz rengeteg nyersanyag kell hogy nap mint nap, javítsd, majd útnak indítsd a vízi járművet mert minimum 3 fővel megy csak, ami fejenként 25 jégkoris anyag. (oké, jön majd az új nevi is amit majd tuti mindenki akarni fog) De valahogy azt gondoltam, hogy kreatívabb megoldás születik majd egy napi egyszeri klikkelésnél, valami kihívásjellegűbb vagy érdekesebb. Hogy esetleg megtámadják a hajót, vagy közbejöhet valami kellemetlenség esetleg szerencse...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent