Kibeszélő Távoli jégkorszak - 2. rész

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3

Guest
A távoli jégkorszak 2. részével kapcsolatban itt tudtok beszélgetni! :)
 

DeletedUser23821

Guest
Azt meg tudja valaki mondani, hogy milyen nagyságrendű, illetve milyen korszakból származó termékre van szükség a javításokhoz?
 

DeletedUser23821

Guest
A hajók sérülésének javításához kellene valami támpont. Magát a javítás folyamatát nem értem. Hol lehet a javítási munkálatokat elindítani? Mit kell megnyomni?
 

DeletedUser24961

Guest
Sziasztok!
A Jégkorszak első részében én még nem Forge tag, tudok játszani a Jégkorszak második részével?
A kikötőt nem találom.
 

DeletedUser

Guest
Lesz HARMADIK rész is? Mert tüzérség még mindig nem szerepel a technológiák között!

Nem csak a tüzér nincs még bent... 3 jött eddig, plusz bajnok, és 5 van mindig, plusz bajnok... De a válasz, igen, lesz 3. rész, hisz pl. a céh kincstárnak sincs még semmi haszna, nem jött még 2. terület medálért, sem gyémántért a jégkorhoz, se 2. nevezetes, szóval eléggé hiányos még a történet...
 

Gróf úr

Aktív tag
Nem csak a tüzér nincs még bent... 3 jött eddig, plusz bajnok, és 5 van mindig, plusz bajnok... De a válasz, igen, lesz 3. rész, hisz pl. a céh kincstárnak sincs még semmi haszna, nem jött még 2. terület medálért, sem gyémántért a jégkorhoz, se 2. nevezetes, szóval eléggé hiányos még a történet...
Köszönöm.
 

DeletedUser

Guest
Tegnap délután fél hatkor küldték az e-mailt, hogy a kutatóhajóm készen áll, de sehol nem találom!!!
Jégkorszak első részében én még nem voltam Forge tag, és sehol nem találtam nyomát, hogy az előfeltétel lenne...
Várom válaszotokat!
Bluggyy
Lazacc
 

DeletedUser24487

Guest
a fejlesztési fán ki kell fejleszteni,nem tudom megtetted e már.
 

DeletedUser23214

Guest
Lazacc, ne is nagyon keresd még :) majd lesz neked is ha eléred a jégkorszakot !
 

DeletedUser

Guest
Lazacc, ne is nagyon keresd még :) majd lesz neked is ha eléred a jégkorszakot !

Köccccc!
Gondolom, nagyon nehéz lett volna odaírni, hogy a Sarkkutató expedíció csak azoknak indul, akik már elérték a jégkorszakot...
Akkor nem készülök rá "lelkileg :)
Mert ez így a szop@tás minősített esete! :mad:

Köcc még1x
Bluggyy
Lazacc
 

DeletedUser

Guest
...hát pedig elég egyértelműen fogalmaztak...
"Ahogy már írtuk, nem terjeszkedünk tovább az időben, hanem egy bizonyos területet fedezünk fel jobban - ahogyan a távoli jégkorszakkal tesszük."
Ezt a mondatot talán még elbírta volna a szöveg: "Ahhoz, hogy részt vehess ebben a küldetésben, fejleszd ki a ********-t."

Mivel nem csak én értetlenkedtem, talán lehetett volna egyértelműbben is fogalmazni.
Ja, és természetesen én vagyok a hülye...
Bluggyy
Lazacc
 

DeletedUser23214

Guest
Ugyebár a Távoli jégkorszak a legutolsó és egyben legmodernebb kor ... és ebben a korban terjeszkedünk tovább ...tehát eléggé egyértelmű hogy mit kell tenned ahhoz hogy ebben a korban területileg tovább terjeszkedhess és felfedezhess...főleg hogy az egész esemény neve : Távoli jégkorszak 2. rész. Nem azt mondom, hogy hülye vagy, pusztán csöppet rutintalan a játékban illetve enyhén figyelmetlenül olvastad a tájékoztatást és/vagy az újdonság varázsa bezavart az értelmezésébe.
Üdv
 

DeletedUser2949

Guest
Sziasztok a kérdésem,hogy csak gyémántal lehet inditani a hajót ?
 

DeletedUser24487

Guest
Az új egységet semmire sem lehet használni,gratula:)

itt a szeptemberi inno games tv,a fórum moderátoraink téli álmot alszanak?
 

DeletedUser20654

Guest
Holnap kezdődik a Sisi küldetés. Az sincs kiírva :)

Mondjuk nagyobb bajnak érzem, hogy a jeges 2. részén mennyi ideig dolgoztak és mit hoztak ki belőle. Bár ez nem a moderátor hibája :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent