Szomszédok

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22049

Guest
Látom sokaknak van problémája a szomszédaival. Mi lenne ha minden hónapban vagy második hónapban megkevernék a szomszédokat. Így aki a 30. helyen volt lehet első is. Új szomszédok új piaci ajánlatok stb..
 

DeletedUser22829

Guest
Szerintem ez az egész szomszéd dolog marhaság.A globális rangsorban mindenkihez benézhetek írhatok neki , sőt meghívhatom ,akkor ott miért nem lehet beírni a játékba , hogy egy apró ikonnal rá kattintva már mehessen is a harc ?
 

Ötzi

Aktív tag
Ez egy jó ötlet! :) Én szívesen megtámadnék pár embert a globálison, annál is inkább, mert tegnap megint eltűnt 3 szomszédom és már csak 44-en vannak... Én a szomszéd összevonásra várok. Nem tudom, melyik évben lesz, de addigra jégbe fagyok én is, mint az accountom, a hauslabjochi ősember, Ötzi...
 

DeletedUser21403

Guest
Hát azért az túlzás lenne hogy bárki bárkit támadhasson! Most ha vkinek megvan a 150%-a akkor szinte mindenkin átmehet és foszthat gond nélkül! Erre írtam egy jobb javaslatot még korábban ami sokkal megfelelőbb lenne!

Ötzi neked meg kitartást,minket is csak akkor vontak össze mással amikor már csak 36-an voltunk!
 

Ötzi

Aktív tag
Köszi a biztatást Man1878utd, várok, mást úgysem tehetek, csak nagyon nehéz úgy csatározással pontszámot szerezni, hogy gyakorlatilag alig van nagy pontszámot adó támadható szomszéd. Hiányzik az erősebbek miatt érzett inspiráció, ami taktikázásra késztet a csatározásban, vagy a nevezetesek kombinálásában. Azonban az igaz, hogy van a kevés szomszéd létszámnak előnye is, ugyanis egész jó barátságba kerültünk egymással! :) Épp ezért jöhetnének már a közös ellenségeink! :)

Szomszéd-összevonásra várok... Már csak 36 szomszédom van...

Meghallgatott az Úr, küldött nekem új szomszédokat vala! Ismét 80-an vagyunk! :)
Ha sokat fohászkodtok, akkor ti is kaptok! :D
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent