Kibeszélő Szent Patrik nap

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

Ron.

Új tag
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne,hogy elegendő lóhere összegyűjtése után miért nem enged új városba a játék? Tegnap sem tudtam újba lépni, csak mikor már minden feladatot megoldottam, és ma sem tudok a 3. -ba lépni
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Sziasztok
Olyan kérdésem lenne,hogy elegendő lóhere összegyűjtése után miért nem enged új városba a játék? Tegnap sem tudtam újba lépni, csak mikor már minden feladatot megoldottam, és ma sem tudok a 3. -ba lépni
Van 8.4Q lóheréd raktáron?
 

Ron.

Új tag
Ha jól értem , nem szabad elhasználni-? magyarán nem legyártani kell annyit hanem meg kell tartani annyit úgy h nem csinálom meg a többi feladatot??
 

Ron.

Új tag
én teljesen félre értelmeztem ezt a részét, volt egy olyan feladat h gyújts be 16Q lóherét, ott mutatta a számláló hol tartok, utána azt a mennyiséget le is gyártottam,és elhasználtam más feladatra, de most már figyelek és nem kattogok
 

Ron.

Új tag
megtévesztö a kiírás mert nem gyűjteni kell annyit hanem rendelkezni annyival, már mások is jártak így..
 

Deme91

Aktív tag
Nekem egy kérdésem lenne: pontosan melyik jel mit is jelent?Mert nekem a B-nél,a T-nél,és a Q-nál is azt írja ki,hogy billiárd...
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nekem egy kérdésem lenne: pontosan melyik jel mit is jelent?Mert nekem a B-nél,a T-nél,és a Q-nál is azt írja ki,hogy billiárd...
K = 1000 (ezer)
M = 1 000 000 (millió)
B = 1 000 000 000 (milliárd)
T = 1 000 000 000 000 (billió)
Q = 1 000 000 000 000 000 (billiárd)
 

gyuszika20

Új tag
Sajnos nem tudok belépni ,napok óta.Pedig elég szépen haladtam. Ha valaki tud segíteni azt megköszönöm.
k.
 

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Viszont, ha azt mondják, hogy ha ezen a réten lekaszáltad az összes lóherét, akkor mehetsz a következő rétre, akkor ehhez nem szükséges, hogy meg is tartsd az összeset.
Még jó, hogy ilyet nem mondanak, mivel ezen a réten mindig terem új lóhere. ;)
 
Olyan kérdésem lenne, hogy a tavalyi Kelta Erdő fejlesztő megszerezhető ezen az eseményen? (vagy mikor lesz?)
Eddig sehol sem láttam pedig már a 3. várost gyűröm az eseményen.
(Máskor a főmyeremények között szokott lenni mint az Olimpiai kincstár is volt januárban)
 

helen

Nagyon aktív tag
Olyan kérdésem lenne, hogy a tavalyi Kelta Erdő fejlesztő megszerezhető ezen az eseményen? (vagy mikor lesz?)
Eddig sehol sem láttam pedig már a 3. várost gyűröm az eseményen.
(Máskor a főmyeremények között szokott lenni mint az Olimpiai kincstár is volt januárban)
én nyitottam ládából választókészletet a keltaerdőhöz..
 
Fent