Kibeszélő Szent Patrik nap

  • Témaindító Deleted member 28593
  • Kezdés ideje

Lord Dracon

Új tag
Megint ugyanaz a szar event mint tavaly....elhalmoztok minket az unalmasabbnál unalmasabb eventekkel... egy normálisat nem tudtok csinálni....Hol vannak a régi jó történelmi eventek?Vagy talán már az összes valaha létezett híres emberről volt már? Vagy csak ennyire fantáziátlan nyomorékok lettek a fejlesztők?Kezd már átmenni ez a játék egy túlzsúfolt de ugyanakkor mégis egy unalmas szarsággá.......
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Megint ugyanaz a szar event mint tavaly....elhalmoztok minket az unalmasabbnál unalmasabb eventekkel... egy normálisat nem tudtok csinálni....Hol vannak a régi jó történelmi eventek?Vagy talán már az összes valaha létezett híres emberről volt már? Vagy csak ennyire fantáziátlan nyomorékok lettek a fejlesztők?Kezd már átmenni ez a játék egy túlzsúfolt de ugyanakkor mégis egy unalmas szarsággá.......

Akkor miért játszol vele? o_O

Amúgy szerény véleményem szerint ez az összes közül a legjobb event. :)
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Kiszámoltam : 56 nap 250 fazékkal = 14000 de tudjuk hogy csak a felétől ad napi 250 fazekat . 1 város kb 1900 fazék az 6x véve az 11400 + a 6000 = 17400 igy is pedig végig 250 fazékkal számoltam !!! A 6 város pedig csak 3 fejlesztőt ad ! Tehát én nem tudom kinek honnan van annyi fazeka :(
 

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Kiszámoltam : 56 nap 250 fazékkal = 14000 de tudjuk hogy csak a felétől ad napi 250 fazekat . 1 város kb 1900 fazék az 6x véve az 11400 + a 6000 = 17400 igy is pedig végig 250 fazékkal számoltam !!! A 6 város pedig csak 3 fejlesztőt ad ! Tehát én nem tudom kinek honnan van annyi fazeka :(

Én a 4 városos megoldásra mentem, ahhoz kell 4x1900, azaz 7600 kötsög, plusz még a városhoz ~700, azaz ~2800, így összesen ~10400 kötsögre lesz szükségem. Most csinálom a 4-et, raktáron van 730, 10 nap van még hátra, így a küldikből (maival együtt) van 2500 kötsög még.
 

-Zorba-

Új tag
Nem írja csak ahogy én látom gyémánt nélkül nem lesz meg a 10 szint !
Szerintem ha megvan az előző eseményről a meglepetésdoboz, és mindennap fellépsz, nagyjából meg lehet csinálni gyémánt nélkül is. Én is számolgattam itt lenne összesítve:

Bevételek:
200db fazék indulásnál
2200 db fazék a napi ingyenesekből
3500 az első 35 küldetésből (bármikor megcsinálhatóak)
3150 a többi (naponta feloldódó) küldetésekből
2150 a küldtéssor többi "mérföldkövéből"
Összesen: 11200 db (+ Incidensek)

Költség:
1 város igazgatói: 1000 db fazék
2 város igazgatói 1200 db fazék
3 város igazgatói: 900 db fazék
4 város igazgatói 1000 db fazék
4 szettnyi doboz: 7600 db fazék
Összesen: 11700 db fazék

Tehát vagy költsz pár száz gyémántot, hogy meglegyen, vagy ha szerencséd van kapsz eleged incidensekből.
A templomhoz, hogy 10-es színtű legyen 9 fejlesztő kell. Ha az egész küldetéssort megcsinálod kapsz 2-t, a 4 város dobozából 4-et, 100 városon belüli küldetés teljesítése utána 2-t, és a meglepetésdobozból 1-et megszerezve, 10-es színtű templomot kapsz. Ha nincs megleptésbodozod, akkor muszáj lesz még egy városba belekezdened, és vagy a küldetéseket meg kell csinálnod, vagy az egész várost ki kell vinned. Ha aktív vagy szerintem megoldható, és meg is éri, hiszen elég jó eseményépületről beszélünk.
 
Utoljára szerkesztve:

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Az alábbiakkal is megoldható a maxos épület bőven határidőn belül:

1. város igazgatói: 700
2. város igazgatói: 710
3. város igazgatói: 650
4. város igazgatói: 700
Összesen: 2760.
 
Fent