Segítség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7560

Guest
az lenne a kérdésem, hogy van-e már olyan script vagy segédprogram a játékhoz ami legális
pl. mint a west -nél a tw-pro
 

DeletedUser11

Guest
A legális programokat, scripteket majd a vezetőség közzé fogja tenni, de mivel a játék még Béta verzióban van, így először magát a játékot kell alaphelyzetbe hozni!
 

DeletedUser3783

Guest
Szia! Megkaptam a különleges kőfaragó kőhöz épületet és mire elkezdhettem volna az építését eltűnt a többi épület közül.
Ilyenkor mi van?? Vissza tudom kapni??
A következő kérdésem, hogy mennyivel tud többet ez az épület a régi kőfaragónál??
Válaszod előre is köszönöm. A levelezésembe kapom a választ??
 

DeletedUser

Guest
Szia! Megkaptam a különleges kőfaragó kőhöz épületet és mire elkezdhettem volna az építését eltűnt a többi épület közül.
Ilyenkor mi van?? Vissza tudom kapni??
A következő kérdésem, hogy mennyivel tud többet ez az épület a régi kőfaragónál??
Válaszod előre is köszönöm. A levelezésembe kapom a választ??

Nincs többé ilyen épület. Le lett cserélve egy új tipusú épületre, pont azért, hogy ne legyen több gond/keveredés.
 

DeletedUser7560

Guest
na, ilyet még nem szagoltam :D
hmm_www.kepfeltoltes.hu_.png


mennyi idő míg, hmm, őőő, megromlik egy fogó? azért nem voltam napokig távol és nem is esett az eső hogy megegye a rozsda :D

na, de akkor tényleg, mennyi idő míg elveszik a cuccos? :)
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

Sajnos pontos időtartamot mi sem tudunk, de az 5 perces kb. 5 óra alatt romlik meg!
 

DeletedUser

Guest
Szia!

Sajnos pontos időtartamot mi sem tudunk, de az 5 perces kb. 5 óra alatt romlik meg!

Minden termék annyi idő allatt romlik meg, amennyi a gyártásához kell VAGY legalább 1 óra után.
Tehát az 5, 15, 60 perces termelés 1 óra után romlik.
A 4, 8, 24 órás pedig 4,8 24 óra után
 

DeletedUser7370

Guest
Sziasztok!
Keresztkérdés.
Korai középkorban van egy fejlesztés, amihez 600 gyémánt kell.
Ha ezt nem fizetem ki, ettől függetlenül tovább tudok lépni a következő korszakba vagy amígy meg nem vásárolom a 600 gyémántot, s ki nem fizetem, addig maradok korai közép-koros?
Bocs, ha valaki már kérdezte, de bárhogy kerestem rá, nem találtam ezzel kapcsolatban témát.
Köszönöm előre is.
Cat
 

DeletedUser

Guest
Tovább tudsz lépni természetesen. Én is már virágzó középkorban vagyok, és eszem ágában sincs kifejleszteni a többemeletes házat. Egyébként akkor lépsz korszakot, ha egy technológiát kifejlesztesz (kifizeted a forge-pontokat és fel is oldod), mindegy, hány technológia hiányzik még az előző korból.
 

DeletedUser7370

Guest
Tovább tudsz lépni természetesen. Én is már virágzó középkorban vagyok, és eszem ágában sincs kifejleszteni a többemeletes házat. Egyébként akkor lépsz korszakot, ha egy technológiát kifejlesztesz (kifizeted a forge-pontokat és fel is oldod), mindegy, hány technológia hiányzik még az előző korból.


Hálás köszönetem, bár egy hatalmas fogadás buktam :) Egye fene, viszont örülök neki, hogy tudunk tovább lépni :)
Még egyszer köszönöm :) Jó fejlődést a virágzó középkorodhoz :)
 

DeletedUser7560

Guest
valahol meg tudom nézni, hogy hány területem van talonba?
mert én nem szoktam mindig letenni az új területet amit megszerzek hanem inkább gyűjtögetem mikor teljes városátalakítást akarok, aztán most elvesztettem a fonalat, hogy hány területet nem tettem le :D :p

valahol ezt meg tudom nézni?
 

DeletedUser10514

Guest
Sziasztok! Van egy küldetés ahol az lenne a feladat hogy érjek el 600-as boldogságot? Na most ez mit takar? Ugyanis igaz hogy kitakarítással, de megvan a 600 további boldogság vagy nem ezt kéne csinálni? Akkor mit? Fontos lenne, mert ugye ez pont olyan küldetés amit nem lehet leadni és értelemszerűen újat sem kapok amig nincs kész.
 

DeletedUser11

Guest
Szia!

600 boldogságot kell elérned, de sajnos valamikor nem észleli a rendszer ezt! Vagy építs még egy-két épületet, vagy frissítsd a játékot!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Van egy küldetés ahol az lenne a feladat hogy érjek el 600-as boldogságot? Na most ez mit takar? Ugyanis igaz hogy kitakarítással, de megvan a 600 további boldogság vagy nem ezt kéne csinálni? Akkor mit? Fontos lenne, mert ugye ez pont olyan küldetés amit nem lehet leadni és értelemszerűen újat sem kapok amig nincs kész.

A kitakarítás nem számít. Építened kell még 600 pontnyi dekorációt.
 

DeletedUser7560

Guest
pvp medálokból csak 4területet lehet szerezni összesen?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent