Rinbin tréfája

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
A Habitat és a Cape Canaveral a két épület neve, pár nincs meg minden betű. :)
 

DeletedUser24134

Guest
Én beírom a helyes betűket: R A V A P T H C A B A E T L A N A I

Ezekből egy épületet sem lehet kirakni....
 

DeletedUser21972

Guest
Nem tudom nálam van -e csak 2 sárga kockával kevesebb vagy rossz a megfejtésem:)
De nekem csak ez jött ki: Cape Canaveral , Habitat...viszont ez 20 betű nálam meg csak 18 sárga kocka van.
 

DeletedUser24156

Guest
Sziasztok!

A két hiányzó épület az én megoldásom szerint The Habitat és Cape Canaveral lenne. Bár 4 betűt nem találtam kiszínezve, ezért lehet, rossz a megfejtésem, de akkor így jártam.

További szép napot/estét!
 

DeletedUser22290

Guest
Nos hosszas fejtegetés után, mivel más épület nekem sehogy se jön ki, így a tippem a két megfejtésre a következő: Habitat és Cape Canaveral. Amennyiben tényleg erre gondoltatok, egy "C" és egy "E" betűt még mindig hiányolok, ugyanis a javítás ellenére is csak 18 kis sárga kocka van, ezekhez pedig 20 kellene.
Üdv.: Bogi
 

DeletedUser23775

Guest
Sziasztok!

Most vagy a feladvány hibás még mindig, vagy az én megoldásom az.
Mindenesetre a tippem a két keresett épületre: A Habitat és Cape Canaveral.

Üdv,
Tapper
 

DeletedUser24078

Guest
Sziasztok!
Szerintem Habitat és Cape Canaveral a megfejtés, habár ezekhez hiányzik 2 betű, megint a rejtvény rossz?
 

DeletedUser24077

Guest
rejtvény

Sziasztok!
Szerintem a két épület:
A Habitat
P. Canaveral
 

DeletedUser23505

Guest
Sziasztok!

A Habitat az egyik, ez biztos. A masik ujfent nem jon ki, barhogy rakosgatom a betuket, mert meg mindig keves a sarga kocka.
Mar a fejem faj tole, ezert a masik epulet csak tipp, Cape Canaveral.
Remelem kozlitek a kitoltott megfejtest, mert anelkul nem tudok megbaratkozni a sajat tudatlansagommal. :)
Tisztelettel:
tattusz
 

DeletedUser23440

Guest
A megfejtést nem tudom,de a betűket igen:
RABAAEVTPLAHANCTAI

Egyébként a függőleges 15 nem lett jelölve :)
 

Vanek ur

Aktív tag
abckeresztrejtveny_www.kepfeltoltes.hu_.png


A fennmaradó betűk: rabaaevptlahantcai - ebből nekem (akárhogy is próbálkoztam) csak az 'A Habitat' és a 'Canaveral' jött ki úgy, hogy megmaradt a 'p' (mert sok 'a' betűs épületet nem találtam, ami a fenti betűkhöz passzolna - a 'p' meg a miatt maradt meg, mert 1 új betűt adtatok hozzá a rejtvényhez :) ). Ha nem erre gondoltatok, akkor valamit benéztem, egyébként meg Ti. :p :D
(Ja, a függőleges 11 lehet a sövény mellett ösvény is - de ez a végeredményt nem befolyásolja.)
 

DeletedUser23785

Guest
Szia!

Szerintem az A Habitat és a Cape Canaveral a hiányzó épületek, de mérget nem vennék rá :D.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent