Rinbin tréfája

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22818

Guest
Sziasztok!

Miközben az ismertetőket szerkesztgettem, meglepődve tapasztaltam, hogy Rinbin megviccelt. :eek:
Összekeverte néhány szónak a betűit, és emellett elrejtett két épületet. Segítsetek, hogy újra rend legyen az ismertetőkben és megtaláljam a két eldugott épületet. :eek:
Fejtsétek meg a rejtvényt úgy, hogy beírjátok a betűket értelemes szavakat alkotva, majd pedig a kiemelt négyzetekben talált betűkből rakjátok ki a két épület nevét.

A két épület nevét kérjük új hozzászólásként leírni ebbe a topicba. Mindenkitől csak az első megoldást vesszük figyelembe, javítási lehetőség nincs. A hozzászólások nem fognak azonnal megjelenni, így nem szükséges többször elküldeni.

Játék időtartama: 2014. 06. 24 18:00 - 2014. 06. 25. 18:00

Nyeremény: A nyertesek közt 3*100 gyémántot sorsolunk ki.





(A képre kattintva új oldalon megnyitja, és ekkor nagyítható is lesz.)



Meghatározások


FüggőlegesVízszintes
1. AÉFÍKMŐPRSTÜZ1. KLOOORST
2. AÁELLLOPRRY2. AÁEHLNPZ
3. AÁFHZ3. ABGLNÓU
4. ANOOÓRRTY4. ÁDFORSZ
5. BEJOORSTZ5. FÓŐŐSZ
6. AÁDDEŐRTV6. AÁDEELPSTVZ
7. AAFIKLOS7. OÓPSTZ
8. ÁGRSTUÚ8. AÁEFIMMRTTU
9. AAEFGNŐSTY9. EEÉÍKTVVZZ
10. ÁÉMORSSZ10. AEJRRTVZ
11. ÉNÖSVY11. AAADKLLOONSSTYZ
12. ÁCILLMOPRS12. ADKMMNOÓ
13. ÁÍJKPSSU13. AÁGÓRUTY
14. EÉÉÍKKŐRSSTZZ14. AIMMOTU
15. AÁGLKOSS
16. AAÁÉGHJKNRT
17. CEELNOPRST
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6

Guest
Sziasztok,

Némi hiba csúszott számításba és egy kockát nem színeztünk ki. A képet kicseréltük és emeltük a nyereményt is. Így 3x150 gyémántot sorsolunk ki a megfejtők között. A játék végét pedig megtoldjuk még 24 órával vagyis 2014.06.26. 18:00-ig lehet beküldeni a megfejtéseket.

Hajrá! :)
 

DeletedUser22854

Guest
Helló

Hogy is töltsem ki? Trükközzek, hogy kinyomtathassam? Vagy egy lapra kezdjem el a mezőt lerajzolni? Esetleg a megfejtett szavakat írogassam le egymás után egy lapra, aztán vadásszam a betűket?
A kezdeményezés nagyon jó, de a megvalósításhoz kellene még egy kis kreativitás vagy profizmus.

Üdv

plota
Sziasztok,

Némi hiba csúszott számításba és egy kockát nem színeztünk ki. A képet kicseréltük és emeltük a nyereményt is. Így 3x150 gyémántot sorsolunk ki a megfejtők között. A játék végét pedig megtoldjuk még 24 órával vagyis 2014.06.26. 18:00-ig lehet beküldeni a megfejtéseket.

Hajrá! :)
 

DeletedUser422

Guest
Hali
Ja és a "Függő 15" sincs sincs számmal jelölve, bár ki lehet sakkozni melyik lesz! :)
 

DeletedUser422

Guest
Megfejtés: A HABITAT , CAPE CANAVERAL

De én cefet béna vagyok és betű még így is hiányzott nekem! :)

Azért remélem jó lesz!
 

DeletedUser24138

Guest
A függőleges 15-es helye hol van? Vagy csak én nem látom?
 

DeletedUser24142

Guest
Ribin tréfája, a 2 épület neve: 1. A Habitat és 2. Cape Canaveral Cecily11 válasza
 

DeletedUser24146

Guest
Lehetséges a vízszintesből kirakni valami szót? Nekem túl soknak tűnik a mássalhangzó benne.
 

Csiliz

Aktív tag
CAPE CANAVERAL és HABITAT

Megjegyzés: E két épület nevének kellene kijönni a kiszínezett betűkből, de két betű nincs kiszínezve!!
 

DeletedUser24074

Guest
Sziasztok! :)
Függ.
1.parfümkészítő, 2.rollerpálya, 3.faház, 4.óratorony, 5.jet szobor, 6.dárdavető, 7.faiskola, 8.sugárút, 9.festőanyag, 10.mészáros, 11.sövény, 12.csillámpor, 13.íjpuskás, 14.ékszerkészítő, 15.lakosság, 16.harangjáték, 17.roncstelep
Vízsz.:
1.kolostor, 2.panelház, 3.bungaló, 4.fodrász, 5.sófőző, 6.vadásztelep, 7.posztó, 8.amfiteátrum, 9.vízvezeték, 10.tervrajz, 11.zsoldos laktanya, 12.kommandó, 13.autógyár, 14.atomium

Megfejtésem a két posztmodernkori nevezetes épület: HABITAT, CAPE CANAVERAL

(ezek viszont 20 betűből állnak összesen, míg a keresztrejtvényben csak 18 sárga mező volt, még egy E és C lehetett volna így még sárga)
 

DeletedUser24036

Guest
Szia!

A megfejtések: az egyik épület az "A Habitat" a másik épület pedig a "Cape Canaveral".

Üdvözlettel
agocsa
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent